Skocz do zawartości

Powitania


Tomii

Rekomendowane odpowiedzi

witamy! chcielibysmy powitac wszystkich na forum sympatykow karawaningu.  wlasnie nasza rodzina dolaczyla do grona posiadaczy przyczep kempingowych. pozdrawiamy i do zobaczenia w trasie.

Edytowane przez RodzinaBorosiow (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, 

 

nazywam się Wojtek, jestem prawie chirurgiem z Krakowa :-)

 

po 12 latach od ostatniego wyjazdu pod namiot, przypomniałem sobie o tej formie wakacji. Troszeczkę zmodyfikowałem formę, od dzisiaj jestem posiadaczem przyczepy Burstner Averso 495.

 

Stałem się jej posiadaczem przede wszystkim dzięki bezinteresownej pomocy użytkownika i członka portalu marko6, który pomógł mi sprawdzić jej stan. Pomoc od niego uzyskałem w niecałe 24 godziny.

 

Na początek dodam, że chyba jestem zaprzeczeniem kupującego, ale kupiłem pierwszą przyczepę, którą pojechałem oglądnąć :-)

 

Raz jeszcze witam i pozdrawiam

 

Wojtek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie

Od niedawna jestem posiadaczem zadbanego KIP'a KL430T

Po dwóch latach odwlekania postanowiliśmy razem z małżonką zrealizować zakup przyczepki. Cała rodzinkaa 2+2 jest wielce szczęśliwa z tego powodu.

 

Pozdrawiam gorąco całe szacowne grono.

 

Wojciech

"wojio"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Od paru lat jeżdże z przyczepą kempingową, odwiedzam również to forum, a teraz się zarejestrowałem tutaj :-)  Pozdrawiam karawaningowców!

Edytowane przez BOBcamp (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich Campingowiczów. Jestem nowy na forum gdyż z karawaningiem mam do czynienia dopiero od czerwca 2013 r.(przyczepka wiekowa ale w super stanie Caravaleir Brasilia 416). Może ktoś z Was ma taką to z chęcią powymieniam porady i uwagi. Na razie robię tylko krótkie wypady z rodzinką do 180 km od Łodzi w jedną stronę ( zaczynałem od 70 km, Zalew Sulejowski), ale zasięg wypoczynku sukcesywnie powiększam, możę nabędę doświadczenia przydatnego dla innych, na razie wczytuję się w Wasze uwagi i rady.Pozdrawiam wszystkich. Jeszcze jedno do Adminów, nie mogę zalogować się na stronie startowej (komunikat "błędne dane") portal loguje mnie dopiero na forum, czy to jest normalne ? Jeszcze raz pozdrowionka, Piotr :-)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:thank: Witam wszystkich forumowiczów , posiadam od nie dawna przyczepke adria 305 z 1983 roku.Jest to moja 1-a przyczepka mysle ze jak by cos to pomozecie wrazie "W" :D pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, to mój pierwszy post na tym forum ale czytam je już od dłuższego czasu.

Na razie nie mamy jeszcze przyczepy ale mam na dzieję że w niedługim czasie się to zmieni.

 

Sam karawaning nie jest mi obcy bo w młodości jeździłem z rodzicami i rodzeństwem najpierw pod namiot a potem właśnie z przyczepą.

Ostatnio pojawiły nam się dzieci w liczbie trzy i chwilowo korzystaliśmy z innych form wypoczynku ale mnie tak strasznie ciągnie do przyczepy...

 

Jak to mówią jak ktoś już raz spróbował...

 

Pozdrawiam michal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów.

Przymierzam się do zakupu pierwszej budki dla mojej rodzinki w skladzie 2 + 3, mam nadzieje jeszcze w tym roku pochwalić się jeszcze w tym roku nabytkiem.

pozdrowienia z trójmiasta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja Was witam serdecznie. Również się przymierzam po długim namyśle do zakupu swojej pierwszej przyczepki. Mam nadzieję,że już niedługo będe mógł się nią przed Wami pochwalić :). Pozdrawiam Was i pilnie czerpie z Waszych doświadczeń zamieszczanych na tym forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich forumowiczów, jak na razie jestem w trakcie poszukiwania przyczepki najlepiej do 1000kg DMC 3-4 osobowej oczywoscie z lazienka, pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia pewnie juz w przyszłym sezonie na campingach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów razem i każdego z osobnasmirk%281%29.gif

Przy pomocy pieniędzy zdobyłem pierwszą przyczepkę i postanowiłem zobaczyć jak to jest podróżować z wagonikiem... i muszę powiedzieć że mi i rodzince się podoba :ok:

Więc się wpisuję i pomoc w razie potrzeby deklaruję :hej: Oczywiście w miarę możliwości :blink::D

 

Pozdrawiam Ja i reszta stada :chaja::bzik:

Kudłaty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.