Skocz do zawartości

Powitania


Tomii

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie. Przyczepa marzy mi się i żonie od dawna, w końcu zapadła decyzja, że na przyszły sezon wakacje z przyczepą.

Fajne forum, dużo informacji, chętnie poczytam. Sebastian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy Wszystkich

 

Jesteśmy z Płocka. Pomysł zakupu przyczepy padł 3tyg temu, po 3 dniach przyczepa była już w domu. Miała być w miarę zadbana i tania. Wybór padł na Knaus 4105. O dziwo wszystko w niej działa :) Zrezygnowaliśmy z wypoczywania w betonie, chcemy teraz jeździć po okolicznym kempingach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich z forum do tej pory byliśmy obecni tylko na FKN nawet nie wiedzieliśmy że u was jest tylu fainych ludzi a kilka osób poznaliśmy w tym roku pod Brzozami w Ustroniu Morskim postanowiliśmy przywitać wszystkich z karawaning.pl Witamy serdecznie i do zobaczenia na trasie.Mariusz i Magda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

Miło mi dołączyć do szerokiego grona miłośników caravaningu. Jakiś czas temu zachorowałem na własną przyczepę i w niedługim czasie zamierzam sprawić sobie pierwsze "dwa kółka". Liczę na to, że informacje na tym forum pomogą mi w dobrym wyborze, no i przede wszystkim pozwolą zgłębić tematykę. 

 

Pozdrawiam,

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie . Po dwóch sezonach w pożyczonej przyczepie podjeliśmy z żoną decyzję o zakupie własnej. Mam nadzieję że to forum pomoże nam w zakupie, eksploatacji i podróżach.

Maciej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Od 17 lat jeżdżę z namiotem i zawsze zazdrościłem gościom w przyczepach, szczególnie kiedy padał deszcz. Ale było inne hoby - motocykl ,aż do 12 lipca kiedy jadąc na zlot razem z żoną mieliśmy wypadek. Teraz moto skasowane , ja połamany i czekam na odszkodowanie. Mam zamiar część kasy z ubezpieczenia przeznaczyć na zakup innych dwóch kółek - bardziej bezpiecznych. A czytając forum widzę , że tu też jest mnóstwo fajnych ludzi i też można miło spędzać czas.

pozdrawiam piotr z wielkopolski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie. Przyczepkę kupiłem w tym roku ( małem wypożyczyć ale inaczej się złożyło) i już jestem po pierwszej wyprawie. Teraz przede mną ulepszanie i usprawnianie przyczepki do czego forum na pewno mi się przyda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Nie noszę się z zamiarem kupna przyczepy, tym bardziej kampera. Mam nadzieję, że mimo tego nie zostanę jednak dyskryminowany ;-)

Od dość dawna preferuję spontaniczne wyjazdy w większości po Polsce. Wprost przepadam "przedłużać" sobie weekend i wyjeżdżać na 2, 3 dni.

Pociąga to za sobą konieczność noclegu, który nie rzadko spędzałem w samochodzie, i to nie dlatego że jestem z Poznania  :laugh:  ale dlatego, że niechętnie wynajmowane są kwatery na jedną noc, a hotel przedraża cały wyjazd.

Będę się skłaniał zatem ku tematowi mini/mikro kamperów, ceniąc sobie Waszą wiedzę i pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.