Skocz do zawartości

Powitania


Tomii

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich

Po dłuższym czasie przeglądania Waszego Forum przyszedł czas na zarejestrowanie się i przywitanie z całym, jakże dużym, gronem Kolegów i Koleżanek. A zatem witam Wszystkich. Nie jestem zbyt doświadczonym karawanigowcem, ale na pewno zakochanym w tej formie turystyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam 

 

Witam wszystkich. Jestem tu nowy. Na razie brak u mnie sprzętu. Wiedza z tej dziedziny pewnie nikła ale staram się nadrobić. Na chwilę obecną szukam przyczepy. Niestety środki finansowe mizerne ok 7 tys zł. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Szanowne Grono... :przytul: i mocno ściskam  :] 

Śledzę forum od przeszło dwóch lat i mam duuży szacunek dla wielu z Was  :yes:  Myślę, że będzie nie jedna okazja o tym wspomnieć.
Od roku posiadamy (Rodzinka 2+1) swoją wymarzoną pierwszą cepkę Coachman VIP 460, rok 1999. Pomimo wielu przeczytanych rad, wskazówek i ostrzeżeń nie udało nam się uniknąć cepki "zgniłki", w końcu to angielka i może być różnie  :bzik: Wkrótce założę wątek z przebiegu remontu. Tym czasem witam raz jeszcze  :piwo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szanowne grono.

Jestem początkującym karawaningowcem - chociaż to za dużo powiedziane. Od roku jestem strasznie napalony na karawaning. Jeszcze nie posiadam swojej przyczepki, przed zakupem chciałbym wypożyczyć i sprawdzić czy zapał nie minie :)

Liczę na Waszą pomoc w doborze przyczepki oraz porady starych wyjadaczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

Od ok 2 tygodni jestem szczęśliwym posiadaczem cepki, która wcześniej była w posiadaniu kolegi MKubic.

 

Nie miałem na razie zbyt dużo okazji by się nią nacieszyć (tydzień stała u teściów ok 30 km ode mnie, a potem pojechała do majstra na ogólny przegląd).

 

Załączam foto z pierwszej trasy do domu :)

 

Dołączona grafika

 

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Chciałbym się przywitać - forum śledzę już od dawna, niemniej jednak postanowiłem się wreszcie zarejestrować. Na imię mam Damian. Zaczynałem przygodę z caravaningiem z niewiadówką 126N, dwa dni temu zostałem szczęśliwym posiadaczem kampera.

Pozdrawiam wszystkich do zobaczenia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

    Witam wszystkich fanów karawaningu.

Od kilku dni jestem szczęśliwym posiadaczem przyczepy HOBBY 430 muszę ją jeszcze zarejestrować i witaj przygodo.  Kilka lat temu miałem N-126N i kilka wypadów na koncie.

Teraz chciał bym z rodzinką od nowa zasmakować karawaningu w bardziej wygodnym wydaniu.

 

Pozdrawiam i do zobaczenia

 

Arek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam na imię Michał i za namową żony kupiłem właście pierwszą przyczepę. Moje doświadczenie kempingowe ogranicza się do kilku wyjazdów pod namiot,  a wcześniej były tylko hotele. Będziemy podróżować w układzie 2+1 (syn ma 2 lata). Mamy jeszcze dwie córki, ale mają po 19 lat i nie są już zainteresowane spędzaniem wakacji z rodzicami.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.