Skocz do zawartości

Powitania


Tomii

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. Kilka dni temu miałem przyjemność poznać wspaniałych ludzi w swoich "szalejących " przyczepach. Postanowiłem skromnie dołączyć do tak ciekawego grona. Jestem pewien, że spotkamy sie na szlaku i zlotach. Wszystkim pozytywnie zakręconym na przygodę i wypoczynek, w doskonałym towarzystwie, wszystkiego dobrego i głęboki ukłon powitalny :dzieki:  :)

Edytowane przez prof os (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!
Mam na imię Wojtek, mieszkam w Gdańsku.
...Po latach włóczęgi z namiotem chciałbym rozpocząć przygodę z karawaningiem. 
W zeszłym roku zachorowałem na przyczepkę namiotowa typu Camp-let. W tym roku objawy choroby poważnie się zaostrzyły...
Chciałbym Was prosić o pomoc w doborze terapii na moją przypadłość. :) 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich użytkowników mam na imię Baśka mieszkam w Warszawie jestem na etapie szukania swojej pierwszej cepki i zupełnie nie mam pojęcia gdzie i jaką wybrać może jako doświadczeni użytkownicy możecie coś doradzić wszystkie rady i sugestie mile widziane z góry dziękuje i pozdrawiam Baśka :skromny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Jestem z Gdańska. Pracownik korporacji (ehh...) chcący zmienić swoje życie w jedną wielką podróż, stąd też zainteresowanie karawaningiem. Razem z żoną postawiliśmy sobie za cel objechanie świata, zobaczenie jak najwięcej jego zakamarków. Mamy kilka pomysłów na życie i na któryś będziemy chcieli się wkrótce zdecydować. Jednym z nich jest zakup kampera, podróż przez Europę, do Azji, i pewnie jeszcze dalej :)

Chętnie posłucham rad "starych" kamperowych wyjadaczy :)

Edytowane przez Makaveli (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć i czołem :-) Wszystkim "starym wyjadaczom" kłania się Anna z Górnego Śląska czy też z Zagłębia ;-) Jestem fanką południowej Europy (Chorwacja, Włochy i kilka innych miejsc), gdzie od kilku lat wyjeżdżam na wakacje. Zaczęło się od apartamentów i mobile home'ów, ale to nie do końca było "to", brakowało więcej kontaktu z naturą, wolności, luzu. W tym roku pojechaliśmy pod namiot, fajnie choć brakowało intymności ;-) Przez dwa tygodnie pobytu z zazdrością patrzyliśmy na kampery i przyczepki różnej maści naszych "zachodnio-północnych" sąsiadów ;-) i coż.... marzenie zakwiło :-D Czy coś z niego wyjdzie - nie wiem, ale podczytuje Was od dwóch miesięcy, rozpoznaje "temat" i chęć coraz większa :-) Pewnie to nie byłoby tylko wakacje, a i weekendy krótsze i dłuższe w naszych pięknym kraju. Bardzo podoba mi się ta wolność w podróżowaniu i wybieraniu miejsc gdzie mogę się zatrzymać. Rodzina również podziela entuzjazm (zwłaszcza 6-letnia latorośl), więc może się uda :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich , jestem nowym członkiem , jest nas dwoje Kasia i Tomasz ( znajomi mówią że film był nakręcony na naszym przykładzie )  jeździmy z przyczepą drogi rok ale wcześniej aktywnie z namiotami ,  z kilkoma osobami już się poznałem na spędzie w Koczale było super, atmosfera rodzinna , mam nadzieje że z pozostałymi również będzie okazja się spotkać  Pozdrawiam    

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

mam na imię Tomasz, na forum trafiłem szukając informacji nt zakupu pierwszej przyczepy i pewnie będę Was męczył pytaniami w stosownym dziale.

Forum czytam od już dość dawna, a teraz przyszła pora na ujawnienie się :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wszystkim,

Piotr z okolic Pucka pozdrwaia wszystkich.

W tym roku zacząłem swoją przygodę z caravaningiem od wakacji z wypożyczoną przyczepą.

5825 km, 15 stopów, 5 odwiedzonych krai, najdłuższy dystans jednorazowo pokonany 825 km, najkrótszy 32 km, najwyżej Rumunia Karpaty (2025 m n.p.m.), najniżej 1 metr pod wodą w Morzu Czarnym. Tak pokrótce można określić w liczbach nasze wakacje z przyczepą. Już dziś wiemy, że chcemy to powtórzyć w przyszłości…

„Ahoj przygodo” jak mawiał mój stary druh!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich forumowiczów.

mam na imię Piotrek.

na forum jestem nowy, ale z karawaningiem za pan brat to ze 30 lat.

no ale człowiek non stop się uczy więc na pewno będę miał jakieś pytania,

oczywiście w miarę możliwości postaram się też na pytania odpowiadać.

tak więc do zobaczenia na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.