Skocz do zawartości

Powitania


Tomii

Rekomendowane odpowiedzi

Witam forumowiczów. Tydzień temu kupiłem pierwszą w życiu przyczepkę Compass LYNX 430/2. W tym roku przechodzę na emeryturę i mam zamiar podróżować. Spodobało mi się to forum. Dużo się dowiedziałem, to i czas najwyższy włączyć się do tego szacownego grona. Na razie nie liczcie na moją pomoc. Raczej ja liczę na Was. Za dwa tygodnie wybieramy się z moją "sakramentalną" po raz pierwszy na Poj. Drawskie. Emocje sięgają zenitu! Do zobaczenia na szlaku. Pozdrawiam Marek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, 

 

W zeszłym roku zaraziłem się karawaningiem, pierwsza przyczepa, niestety była dość leciwa, więc sprzedałem. Obecnie kupiłem TEc ale na dzień dobry czekam mnie błyskawiczny remoncik wiec za chwile będzie masę pytań.

 

Pozdrawiam wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

 

Od zawsze lubię podróże i zwiedzanie.

Oprócz tego trochę innych zainteresowań - wpisałem na profil.

 

Czasami chciało by się "posiedzieć" parę dni tam, gdzie nie ma nikogo - stąd od kilku już lat przymierzam się do zakupu przyczepki. A może zbuduję prawie od podstaw? Okaże się.

 

Pozdrowionka dla wszystkich :)

Edytowane przez Adam-D (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich Serdecznie. Od wczoraj stałem sie posiadaczem własnej CEPKI FENDT 530L i uznałem że koniecznie muszę dołaczyć do grona forumowiczów tego portalu. Pewnie będę mieć wiele pytań, więc z z góry DZIĘKI za fachowe podpowiedzi.

Pozdrawiam Wszystkich i udanych wakacji życzę Wszystkim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtamy

od jesieni zeszłego roku roku jesteśmy właścicielami przyczepki Dethleffs z 2000 r.. Przed nami pierwszy wyjazd. Forum czytamy już od dluższego czasu i wiele razy skorzystaliśmy z waszych porad.

Pozdrawiamy

Piotrek, Magda i Marcin (4lata)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy :)

To nasz drugi sezon z cepką. Forum bardzo nam pomaga w zdobywaniu przydatnej wiedzy i wielkie dzięki wszystkim dzielącym się tą bezcenną wiedzą.

Pozdrawiamy Sebastian i Jola.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :hej:

 

Jestem z Pomorza zachodniego. Przyczepkę kupiłem w zeszłym roku jesienią i... zaczęło się doposażanie cepki a z karawaning.pl uzyskałem najwięcej informacji. Z tego powodu złożyłem swój profil.

 

Pozdrawiam

Mariusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów.

Od kilku lat korzystam z wiedzy i doświadczeń użytkowników forum, aż wreszcie postanowiłem dołączyć do Waszego grona. 

Może i ja będę mógł być w czymś pomocny.

Pozdrawiam wszystkich i życzę wspaniałych wakacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich miłośników spędzania wolnego czasu na polach namiotowych kempingach i leśnych polanach.

moja przygoda z karawaningiem trwa już ładnych parę lat ale teraz dopiero teraz postanowiłem zapisać się do forum żeby podzielić się moimi doświadczeniami .     pozdrawiam Karsten

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Forum fajne i pełne wiedzy obecnie mi bardzo potrzebnej. 

Od niedawna jestem posiadaczem drugiej w moim życiu przyczepy.

Pierwsza to kip z 1970 roku kupiona jeszcze w czasach jak o internecie nikt jeszcze nie słyszał i od około 10 lat wykorzystywana przez szwagra jako domek na działce. ale cały czas zarejestrowana i ubezpieczona.

Obecnie kupiony Kip (jeszcze bez polskich tablic) wypełniony nowymi jak dla mnie bajerami.

Jestem z Wielunia woj. łódzkie.

Emerytowany Technik Pożarnictwa.

Obecnie serwisant wag elektronicznych.

Czerpiąc z waszej wiedzy służę w miarę możliwości swoją.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie 

ja i mąż jesteśmy posiadaczami pierwszej w życiu przyczepki Sterckeman 430, za nami jej metamorfoza, naprawa, malowanie, pranie itp. 

Świetne forum, masę cennych informacji, za nami już kilka weekendów i przed nami jakieś 1 - sze plany wakacyjne :)

Mamy dwójkę dzieci 7 i 2 lata 

pozdrawiamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.