Skocz do zawartości

Powitania


Tomii

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Koleżanki i Kolegów.

 

Nie dawno wpadliśmy z żoną na szalony Pomysł zakupu cepki. Dzięki opisom dla kupujących i po zweryfikowaniu swojej wiedzy w rzeczywistości tzn przeszukaniu lokalnych ogłoszeń. Doszliśmy do wniosku by pojechać do jednego z komisów który szanowni forumowicze polecają...I zakupiliśmy HYLANDER DESIGN 380. Teraz jestem na etapie poszerzania możliwości cepki. Mam ochotę zamontować ogrzewanie wody, oraz panele fotowoltaiczne do zasilania niezależnego aku w cepce.... bo okazało się że w moim X-trailu nie ma podłączenia zasilania na 9 pinie...ale na pewno opiszę wszystko na forum korzystając z rad forumowiczów...

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko wszystkim!

 

Przygodę z przyczepingiem zacząłem dopiero nie dawno. Mieliśmy jakiś czas KNAUS-a, w sumie to przeżył tylko jeden wyjazd nad morze, w drodze powrotnej urwało się koło, przyczepa poszła na częsci :(

 

W najbliższym czasie przymierzamy się do zakupu haka do naszego autka, bo przyczepę mamy już upatrzoną. Na razie się nie chwalę, żeby nie zapeszyć :)

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkie koleżanki i kolegów , mam na imię Krzysztof i jestem z Poznania .

Karawaningiem interesuje się już od jakiegoś czasu , ale od dwóch lat jestem szczęśliwym posiadaczem własnej przyczepki Hobby Prestige 420

Pozdrowienia dla wszystkich forumowiczów  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich sympatyków domków na kółkach , jestem nowym uczestnikiem forum ale z karawaningiem związałem się sześć lat temu . 

Przygodę rozpocząłem od Knausika sudwind 350  89 rok obecnie dopieszczam zeszłoroczny nabytek dethleffs new line RB-2M  395T  z 95 roku .

Pozdrawiam i służę pomocą  .

Przemo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie, to właściwie moja reaktywacja, bo jakiś czas temu (ze 2-3 lata) ale nie bardzo się udzielałem, bardziej na forum fanów niewiadówek a, że rodzina większa i córka większa cepka też musiała urosnąć i obecnie hobby 400 de lux, której jeszcze nie ogarnąłembo mam z tydzień i zupełnie czasu jeszcze nie miałem, ale pewnie kilka tematów przede mną..

Już trochę podpatrywałem na forum jak dostawić akumulator i ewentualnie jakby kiedys za dużo keszu było (hm, nie pamiętam, aby tak kiedyś było, no ale co tam) to może jakiś solarek.

raz jeszcze Wszystkich pozdrawiam

Konrad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich mam na imię Zbyszek , karawaningiem zajmuję się od 1992 r ,miałem 3 Niewiadówki,Tberta Princese ,Lmc 490 k ,w tym roku wymieniłem na Fend 390 , moja załoga to ja i moja żona Ela ,Jestesmy z Wielczki .Mam nadzieją że wspólnie podzielimy się informacjami ,oraz poznamy wielu ciekawych przyjaciół .Wybieramy się do Czestochowy 11-12 kwiecien ,moze sie spotkamy na żywo .Pozdrawiam i ŻYCZĘ WESOŁYCH ŚWIĄT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

 

jestem świeżakiem na forum. W zeszłym roku rozpoczęliśmy przygodę karawingową. Mamy model rodziny 2+2 w tej chwili mam przyczepkę CARAVELAIR długość 4,2m i bardzo mocno rozważamy coś nie co wiiekszego.

Pozdrawiam wszystkich życząc świetnego sezonu 2015

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszamy wszystkich nowych forumowiczów do witania się w tym wątku.

 

Miło nam będzie jeśli napiszesz kilka słów o sobie oraz uzupełnisz profil - wystarczy że klikniesz górny przycisk "Ustawienia" i wejdziesz w zakładkę "Profil" (uzupełnienie rubryk pozwoli forumowiczom na łatwiejszy kontakt z Tobą).

 

Aby temat zbytnio się nie rozrósł, wpisy po pewnym czasie będą usuwane. Z tego samego powodu prosimy również o nie odpisywanie na powitania bo przecież wiadome jest że każdego nowego witamy bardzo serdecznie.

Witam. Pozdrawiam wszystkich na forum. Moja przygoda z karawaningiem zaczęła się wiele lat temu. Do ubiegłego roku użytkowałam cepkę zwykłą Niewiadówkę bez żadnych wygód. Z uwagi na wiek kupiliśmy budkę angielską GDT 214 z 1993 r. i mam same problemy. Osoba od której kupiliśmy nie miała do niej żadnych instrukcji. Jeśli ktoś może mi w tym zakresie pomóc to będę wdzięczna.

ta-lew

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,
nazywam się Adam i mieszkam w trójmieście, na co dzień studiuję, a w sezonie letnim jestem instruktorem kitesurfingu.
Forum czytam od dłuższego już czasu, w zeszłym roku kupiłem pierwszą przyczepkę, którą potrzebowałem do pracy na półwyspie helskim. Model, który kupiłem to Burstner Club z 86r. 

Pozdrawiam

Adam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem doświadczonym caravaningowcem ze szczegolna znajomoscia Chorwacji.sluze informacjami o campach/małych,przydomowych/ od Splitu do Omisu gdzie niezmiennie od 7-miu lat bywam przez caly czerwiec. oczekuje identycznych info o małych campach w okolicach Sibenika a szczególnie Murteru a także całego Krk i Istrii.Pozdrawiam.Marek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie:)

 

Jesteśmy trzyosobową rodzinką z Łodzi , która posmakowala w poprzednie wakacje radości z podróżowania przyczepka:)W tamtym roku postanowilismy zabrac synka ( maniak klocków lego) do legolandu w Danii. Niestety ceny noclegów, wyprawe mocno ograniczały az znajomi podsuneli nam pomysl zeby pojechac z przyczepa, ktora nam tez pozyczyli;). Chateau 320 r.1973...Nieświadomi niczego oprocz faktu posiadania haka nadajacego sie do podczepienia budki pojechalismy i tak zrobilismy 3200 km bo troche Danii i Niemiec zwiedzilismy:))) to bylo super doswiadczenie!!! choc na dunskich kempingach bylismy mooocno retro:)41 letnia przyczepka spisywala sie swietnie. Teraz chcemy miec wlasna  choć nieco młodsza i tak chcemy zwiedzac swiat :)

Po cichutku liczymy na Wasze wsparcie i cenne rady...:)

Pozdrawiamy serdecznie

Pat  Raf Mat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdecznie Witam wszystkich miłośników caravaningu. Kupiłem przyczepkę ostatniej jesieni, byłem dopiero na jednym weekendowym wypadzie w ubiegłym roku. Ale złapałem bakcyla. Myślę, że będę tu częstym gościem ;)

Pozdrawiam

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.