Skocz do zawartości

Powitania


Tomii

Rekomendowane odpowiedzi

WItamy wszystkich z radością :)

A pełnoprawnymi członkami tej strony będziemy za dni kilka. Wiemy już, że mamy przyczepkę, ale osobiście zobaczymy ją dopiero za 3 dni (najdłuższe 3 dni ostatnich czasów)

Pozdrawiamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Z moją rodziną od 11lat jeździmy na wakacje tylko i wyłącznie z przyczepą. Cisza,spokój oraz fajne miejsce to jest to czego szukamy na wspólny wakacyjny wypad. Pozdrawiam.

Edytowane przez ZMIJA (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam na imię Norbert. W zeszłym roku byłem z rodzinką pożyczonym kamperem nad morzem i poskutkowało to tym, że jestem świeżo po zakupie przyczepy Knaus, leciwej, ale zadbanej. Przed nami pierwszy wyjazd własnym domkiem na kółkach. Liczę na podpowiedzi, gdzie jechać "na dziko". Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Serdecznie. Mam na imie Paweł. Często wyjeżdżam z żona do znajomych na działke nad jeziorem i jezdzilismy busem (spanie na pace) ale z racji tego ,ze jest juz z nami 4-ro miesieczna córeczka decyzja zapdala i trza kupic przyczepe. Przyczepy szukam juz od pol roku i niby cos mam na oku ale prosze o ocene tej przyczepy w dziale kacik kupujacego. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy, jesteśmy 3-osobowa rodziną. Od około 17 lat jeździmy co roku z przyczepą na wakacje i nie tylko. Jest to nasze hobby i nie wyobrażamy sobie życia bez wolnosci, jaka daje nam caravaning.

 

pozdrawiamy wszystkich forowiczów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Na imie mam Bogdan. Wyjazdy to w mojej rodzinie normalna rzecz. Jeździmy wszędzie busikiem vw t3 westwalia joker '84r.

Na koncie mamy zwiedzoną północną część europy jak i Polskę. W tym roku decydujemy się zaatakować południe naszego kontynentu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy Wszystkich pięknie :) Swoją przygodę rozpoczynamy w tym roku bo kupiliśmy piękny domek od fajnych ludzi ;) A że domek ma naklejkę forum to nie będziemy jej zdzierać tylko dołączamy .

Sylwia, Tomek i Dawid .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie!

"Od zawsze" preferowałem surowsze warunki wypoczynku, z dala od "gwaru" kurortów, itp. ... Raz w życiu pojechałem na organizowaną wycieczkę do Italii...  dziękuję ;)

 

No i w końu nadeszły odpowiednie okoliczności i w zeszłym roku kupiliśmy kampera.

Ford Transit, '83r. - zabudowa Concorde

 

W poprzednim sezonie już nie zdążyliśmy pojechać na jakiś dłuższy wywczas - raptem 3 weekendowe wypady. Ale cała rodzina była zadowolona - więc w tym roku jedziemy (jeszcze nie zaplanowałem szczegółów) na 10-12 dni.

 

Pozdrawiam Wszystkich!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów.

Od zawsze spędzamy wakacje na campingach początkowo pod namiotem, a ostatnio ciągniemy ze sobą przyczepę.

Trafiłem na forum szukając nowych innych polecanych przez Was miejsc gdzie można dobrze i w odpowiednich warunkach odpocząć.

W tym roku wybieram się na camping z bardzo dobrymi opiniami na forum.Mam nadzieje iż po urlopie będę  mógł pozytywnie opisać nasze tegoroczne

miejsce wakacyjne.

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:]  :look:  :]  :]  :]  :]  no to witam się i ja.

Atenka z Bielska. Mamy kamperka od niedawna i trudno będzie się nam przełamać na hotel z kółkami...buhahahhaha

Ale widze że czytając to forum - można dowiedzieć się bardzo dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dołączyłam do grona poszukiwaczy przyczepy dla mojej 4 osobowej rodzinki. Początkowo z zamiarem postawienia jej na działce nad jeziorem, ale im dłużej czytam to forum i im dłużej debatujemy z mężem, tym bardziej skłaniamy się, żeby to jednak była mobilna przyczepka i żeby się dało zobaczyć trochę fajnych miejsc. A tu widzę skarbnica wiedzy na ten temat. Poczytam i zaraz potem zaczynam męczyć 'starą gwardię' pytaniami.

Pozdrawiam z Gdyni!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie.

kilka minut temu udało mi się poprawnie zarejestrować to i jestem ;) , kilka tygodni temu "wszedłem w posiadanie" przyczepy LUNAR model CLUBMAN 475 a że mam w sobie coś z lenia wstawiłem ją dźwigiem na swoją działkę gdzie notorycznie spędzam wolny czas, nie będzie jeździła ... bo nie. Wiadomo że forum internetowe to kopalnia wiedzy wszelakiej którą pragnę się podzielić z innymi użytkownikami tym bardziej że przyczepa to angol ale ponaklejane ma odręczne naklejki w bliżej nieokreślonym narzeczu.

 

Stan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. Grzecznie się z Państwem witam, jako całkowicie początkujący właściciel cepki. Mam nadzieję, że nie będę uciążliwym użytkownikiem i (choć ciężko w to uwierzyć) ubogacę to forum swoją obecnością ;) Kupiłem przyczepkę i zamierzam jeździć. Zobaczymy co życie nam przyniesie.

Edytowane przez Kusy (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.