Skocz do zawartości

Powitania


Tomii

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

W piatek odwiedziłem Piatek i zaopatrzylem sie w przyczepe Knaus 450 Sudwind z 2006.

Sprzet wyozonowalem, tapicerke wypralem, generalnie wysprzatalem.

Teraz zakupy chemii itp i w droge!

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej! 

Jesteśmy grupą studentów, która zebrała się żeby podróżować po Europie (i nie tylko). 

Do tego celu Marek kupił przerobionego Mercedesa Kaczkę (T1), która bez problemów dotarła w 2011 do środkowej Francji, a w 2012 objechaliśmy zachód Europy przez Niemcy, Holandię, Francję, Hiszpanię, Portugalię, Gibraltar, Monaco, Włochy, Austrię. :) Z reguły śpimy na dziko, unikamy kempingów (chyba że nie ma innej możliwości). W tym roku planujemy wybrać się do Grecji przez m.in. Chorwację, Bośnię i Hercegowinę, Czarnogórę, Albanię, a wracać przez Macedonię, Bułgarię, Rumunię. Już teraz planujemy trasę i chcielibyśmy posłuchać porad na temat tych nieznanych przez nas krajów, a także informacje na temat miejsc, które warto odwiedzić. 

 

 

195851_341069639312826_1352525429_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Sporo czasu spędziłem pod namiotami, ale wreszcie przyszedł czas na przyczepę.

Nabyłem Niewiadówkę N375 i chwilowo rzeźbie przy elektryce, a konkretnie montuje zasilacz.

Cel wypraw to południe, sporo czasu spędziłem w Hajduszoboszlo, mam nadzieję że tym razem dojadę do Chorwacji.

Na codzień mam perłę lubelszczyzny-j. Białe 5 km od domu, a całe pojezierze Łęczyńsko Włodawskie w zasięgu, więc weekendowe krótkie wypady z rodziną też są w planie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni!

 

Chciałbym się serdecznie przywitać, bowiem stałem się szczęśliwym (i mam nadzieję, że tak pozostanie w przyszłości :) ) posiadaczem Hobby 495 Prestige '88.

Przyczepka zakupiona dzięki temu forum, więc tym milej mi Was powitać.

 

Do zobaczenia na trasie lub kempingu!

 

Piotrek.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szanownych!

Jest mi niezmiernie miło wstąpić w szeregi Karawaningowców jako 10 540 zarejestrowany użytkownik tego forum... :ok:  - SIEMA!!!

Do zobaczenia w trasie lub na kampie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam forumowiczów,
Mam na imię Przemek, pochodzę z Olsztna w War-Maz. Właśnie nabyłem swoją pierwszą przyczepę - Beyerland Vitesse 450 D. Większość czasu będę spędzał z rodziną nad jeziorem ale nie wykluczam też dalszych podróży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć ! Dzień Dobry !

 

Od dwóch tygodni jestem szczęśliwym (jak na razie) posiadaczem pierwszej w życiu przyczepy kempingowej. Do tej pory odwiedzałem forum jako gość i postanowiłem zostać stałym bywalcem.

 

Przyczepa stoi sobie na małej działeczce, która w planach ma być zabudowana.. ale wiadomo jak to jest ! :)

 

Pozdrawiam

Krysiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam forumowiczów ostatnio często przeglądam forum i noszę się z zamiarem kupna cepki więc będę tu zagladał może cos ciekawego się znajdzie pozdrawiam wszystkich i pora odkurzyć schoutboxa jestem co dzien sam hahah ;)


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szanowne grono wielbicieli karawaningu. Jestem z Chojnic. Moja rodzinka to 2+4+1.Jestem bacznym czytelnikiem FORUM,które mile się czyta.Moim marzeniem jest posiadanie przyczepy ,postój na dziko , postoj na kempingach i co najciekawsze podróże.Cała moja rodznka była dwa razy w domku na kołach (dwa letnie urlopy) i orzekliśmy TO JEST TO. Teraz poszukujemy tej ,która ma być częścią naszej rodziny. Pozdrawiam Wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Ja, żonka i dwóch synów pozdrawiamy z Warszawskich Bielan.

Właśnie staliśmy się posiadaczami przyczepki Tabbert 4500. Pierwsza nocka w niej już za nami i powiem: jest dobrze, jest bardzo dobrze. Jest mi tak dobrze że dobrze mi tak...   :)

 

:banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.