Skocz do zawartości

Powitania


Tomii

Rekomendowane odpowiedzi

Witam 

Czytam forum jako gość już od dłuższego czasu.

Od dawna planujemy z żoną zakup przyczepy.

Nigdy nie byliśmy na tego typu wakacjach i chyba na 1 wyjazd wypożyczymy jakąś i sprawdzimy czy ten sposób wypoczynku będzie nam odpowiadał.

Wiadomo przyczepa z wypożyczalni to nie własna, nie dostosowana do naszych preferencji nie da się w niej nic zmienić itp., ale zawsze to będą jakieś pierwsze wrażenia. 

Jeśli wszytko będzie  :yes: zaczniemy szukać czegoś dla siebie.

Preferencje jakie będziemy mieli lub nie (zależne od 1 wakacji)  - to jak najlepsza jak najtańsza jak najmłodsza  :] - jak każdy.

Pomijając żarty to po przeczytaniu kilkunastu wątków ma być zadbana i sucha. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Od tamtego roku jestesmy z żoną włascicielami przyczepy hobby de lux pierwszy wyjazd Chlapowo już niemorzemy się doczekac  :miga:

Pozdrowienia dla wszystkich forumowiczów i do zobaczenia na trasie.

 

Tomek i Mala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich:)))

Bedac na zlocie w Przybrodzinie spodobalo mi sie takowa forma rekreacji i odskoczni od codziennosci, wiec zalozylem sobie konto na forum organizujacym owa impreze...

Do zobaczenia na roznych kampingach i zlotach:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Mam na imię Lukasz i stawiam pierwsze kroki w temacie karawaningu.

Mam nadzieje zaczerpnąć trochę wiedzy z tego forum a także liczę na porady doświadczonych użytkowników.

 

Pozdrawiam i do zobaczenia na campingu ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Mam na imię Janusz i moja żonka Viola z przyczepą już jeździmy od 2 lat.Pierwszy raz pojechaliśmy na zlot do Przybrodzina i byliśmy zaskoczeni z jaką koleżeńską  atmosferą zostaliśmy przyjęci jako nowi w szczególności przez Brać Kujawsko-Pomorską.Chcieliśmy wszystkim podziękować za wspólny pobyt w Przybrodzinie i Niedźwiadach Małych.                                                                                                                                                                           Pozdrawiamy wszystkich forumowiczów.                                                                                                                                                                                   Viola i Janusz :yay:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów:) mam na imię Krystian i warz z żoną oraz dwiema  córkami jesteśmy  na etapie szukania pierwszej w karierze  przyczepy, ( co okazuje się nie takie łatwe).

 

 

 

Czytam forum już od dłuższego czasu, mam nadzieję, że prędzej czy później coś znajdziemy i zostaniemy pełnoprawnymi członkami forum.

 

Pozdrawiam wszystkich i życzę jak najwięcej wyjazdów:).

 

 

 

Krystek

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, po udanym debiucie kempingowym z moją dziatwą w majowy weekend 2013 w Niedzicy postanowiłem się zapisac. Tym bardziej, że na stare lata małżonka po opowieściach telefonicznych moich i mojej dziatwy postanowiła w przyszłości do nas dołączyć :) - choć wczesniej była zagorzałą przeciwniczką takich wyjazdów. Czas więc chyba będzie pomyśleć o pierwszej przyczepce.

Póki co witam wszystkich serdecznie w imieniu swoim, małżonki dwóch synków i najstarszej córy i do zobaczenia gdzies kiedyś...

Pozdrawiam

KodiJack

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, z dużym zainteresowaniem od kilku dni pochłaniam forumową wiedzę. Jestem pod wrażeniem zarówno fachowości jak i życzliwości uczestników forum.

Od kilku miesięcy kiełkuje w mojej głowie zamiar nabycia własnej budki. Razem z moją rodzinką (2+2; wiek 36, 35, 6, 1.5) planujemy podbijać bardziej lub mniej znane miejsca na naszym kontynencie, oczywiście dzieląc sie z Wami naszymi przyszłymi wrażeniami. Jak narazie poterzebujemy Waszej pomocy, o którą poprosimy w innym miejscu. Mam nadzieję, że z Waszym towarzystwem rozpoczynamy właśnie niekończącą sue przygodę :).

Pozdrawiam serdecznie.

Dymek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko , jestem Marcin  własnie stałem się właścicielem Przyczepki  Avondale MAYFLY   z 97 roku ,  od dzis bede sie dzielić  z wami relacjami , pomysłami ,pytaniami i  poradami :D   Pozdrawiam z Legnicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, wczoraj zakupiliśmy pierwszą w życiu przyczepę kempingową Roller Raphael z 1979 roku, mimo swojego wieku jest w idealnym stanie, teraz planujemy trochę pozwiedzać:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Moja przygoda z karavaningiem rozpoczęła się w 88 r od n126 e zakupionej przez rodziców. Teraz to ja z małżonką zakupiłem          większą i wygodniejszą. Czytam wątki forum i czerpię dużo informacji. Dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. od małego (początek lat 90) byłem zabierany na rodzinne wypady wakacyjne z przyczepą i namiotami. od 98 r mieliśmy swoja 126n, a teraz drugi rok adrię. lubię tą formę turystyki i jakto mówię "nie boję się deszczu pod namiotem" ;)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich miłośników karawaningu.

Mam na imię Łukasz, mam 28 lat.

Forum czytam już od dłuższego czasu, nadszeł czas żeby coś napisać   :skromny:

Moja przygoda z przyczepkami zaczęła się od poczciwej Niewiadów N 126 z 1976 r ( wyremontowana przezemnie ), po dwóch sezonach przyszedł czas na zmiany i odkupiłem od znajomego moją obecną przyczepę czyli Chateau Cantara 908 z 1986 r.

Moja załoga to ja i moja dziewczyna Sylwia.

Pozdrawiam i do zobaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.