Skocz do zawartości

Czas na powrót do przyczepy.


Benior

Rekomendowane odpowiedzi

Mogłoby to tłumaczyć dość atrakcyjną cenę. 
Z dealerów to Klaja ma dobre opinie i w ogłoszeniach dają rok gwarancji na szczelność przyczepy. Możecie podrzucić jeszcze jakichś dealerów godnych polecenia? Wiórek to chyba nie jest dobry kierunek. 

Witaj po przerwie
Manczak też nie jest dobry
Tradycyjnie Ola z Białogardu, zadzwoń i pogadaj co będą mieli, albo żeby zwrócili uwagę na budkę dla Ciebie


Wysłane z telefonu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witaj po przerwie
Manczak też nie jest dobry
Tradycyjnie Ola z Białogardu, zadzwoń i pogadaj co będą mieli, albo żeby zwrócili uwagę na budkę dla Ciebie


Wysłane z telefonu
Manczak jest dobry jeśli chce się od niego kupić nową przyczepę, albo nową po wypożyczalni. Wszystkie inne używane to są rozbitki sprowadzone i naprawione w jego szopie. Czego on sam zresztą nie ukrywa. Wystarczy go zapytać i historię przyczepy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli byłbyś zainteresowany to o mój Burstner 400 TS z roku 2008, 1000 DMC 0  idealny dla dwóch , trzech osób też będzie do sprzedania.

Przyczepka dość dużo jeździła i jeździ więc ma różne ślady użytkowania. Ale generalnie spisuje się bardzo fajnie i jeździmy z nią niemal w każdy weekend. Ma movera, mały solar.,akumulator żelowy 80 Ah,  Z nowych, istotnych rzeczy: kompletna , oryginalna  oś Al-Ko wymieniona jesienią ubiegłego roku w Wioli  ( kompletna to znaczy że również z bębnami więc z układem jezdnym i hamulcowym masz spokój na parę lat),   nowe urzędzenie najazdowe do 1000 kg, stabilizator, AKS 1300, wymieniłem wszystkie  opony (łącznie z zapasem). dokładam do tego pokrowiec Polcover po dwóch sezonach zimowych. Ma oczywiście Trumę TT.  do ciepłej wody,  Trumę 3002 - ogrzewanie. Niedawno założyłem nowy kran i nową pompkę wody. Lodówka Dometic ( działa na każde źródło ebergii)  Zbiornik wody 44 litry. Kaseta Thetford 402. No i generalnie jest sucha, wnętrze bez przeróbek, czyściutkie i zadbane.

W razie pytań - po prostu pisz.

Sprzedaję bo kupujemy małego campera T5 , a do tego będę szukał nowej przyczepy ( prawdopodobnie będzie to Knaus 450 FU)

Edytowane przez pawel1966 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.09.2020 o 20:39, filipert napisał:

Ostatnio zajrzałem na stronę Kampi i znalazłem w ofercie tego samego Dethleffsa którego mieli w lutym... nie wiem o czym to może świadczyć bo cena wydaje się rozsądna.

Chyba czytają forum, bo posprzątali oferty ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nam również jest miło, że Was poznaliśmy. Widzę, ze przyczepka będzie miała tam u Was bardzo dobrze.  Zestaw wygląda naprawdę super ,Twoje auto spokojnie da z niż radę. Cieszę się, że Ci się dobrze jechało - jednak nowe podwozie, amorki, zaczep - robią robotę. Dziś był bardzo silny wiatr a ja wiem jak się wtedy jeździ bo w Grecji rzucało nami czasem:) pozdrowienia również od Ewy!

Movera jak widzę ogarnąłeś!

 a poniżej zdjęcie z najdalszego regionu gdzie z nami dotarła - Pólwyspep Mani na Peloponezie. i zyczę Wam abyście się tam z nią wybrali bo warto.

20190806_085925.jpg

Edytowane przez pawel1966 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.