Skocz do zawartości

Jaki model jest tej toalety?


jubi-tom

Rekomendowane odpowiedzi

kolego @jubi-tom jak nie używasz na codzień kibelka i ma być tylko na sytuacje awaryjne to jest sens wydawać kilka tysi i ciąć budę ?

może rozważ zakup przenośnego  za 300 zł

https://www.campingshop.pl/toaleta-turystyczna-przenosna-porta-potti-qube-165-thetford

schowasz do schowka i będziesz się cieszyć z przestronnej łazienki.

chyba że będziecie normalnie używać to wiadomo montaż stałej ma sens.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Chciałem aby wypełnić tą przestrzeń bo słabo wygląda. I jak bede sprzedawał mi powiedzą ,że po romach itp.
Ale dzięki , zapomniałem że mam taką toaletę :)6b0551cc473c1039d3f60fb216041756.jpg

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, jubi-tom napisał:

Chciałem aby wypełnić tą przestrzeń bo słabo wygląda. I jak bede sprzedawał mi powiedzą ,że po romach itp.
Ale dzięki , zapomniałem że mam taką toaletę :)

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka
 

a przyczepa ma normalne okna po bokach czy te duże "ewakuacyjne" ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widać że wierzysz w św.Mikołaja :ok:

3 godziny temu, jubi-tom napisał:

Akurat sie mylisz , przyczepa jest nowa...
 

 

1 godzinę temu, jubi-tom napisał:

No właśnie , przyczepa nowka , zero podejrzeń ,że coś nie tak .

 

... Właściciel to pan w wieku 89 lat , ( żyje i ma się dobrze ) nie wiem poco mu łóżka piętrowe .Nie używał jej .Poprostu stała
 

To nowa czy od Pana 89lat jak to piszesz? bo albo się gubisz albo sobie wmawiasz że nie cygańska :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, jacekzoo napisał:

Ale w czym macie problem? Kupił jak kupił, najważniejsze, że jest zadowolony. Po co uświadamiać na siłe? Zapytał tylko o model kibla 

Dokładnie ,przy okazji ja też się dowiedziałem że mam nówkę.20200910_151908.thumb.jpg.a15ed71bdec0ee9793bbe8cf381e3179.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, jacekzoo napisał:

Ale w czym macie problem? Kupił jak kupił, najważniejsze, że jest zadowolony. Po co uświadamiać na siłe? Zapytał tylko o model kibla 

Tak dla rozrywki? Kolega pisze że kupił nową a okazuje się że ma około 10 lat. 

Dobra marka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, jubi-tom napisał:

No właśnie , przyczepa nowka , zero podejrzeń ,że coś nie tak .

 

1 Właściciel to pan w wieku 89 lat , ( żyje i ma się dobrze ) nie wiem poco mu łóżka piętrowe .Nie używał jej .Poprostu stała .

Z ciekawostek to wtyczka 7 pinowa oryginał

Sam folie ściągałem .

I klima z funkcja grzania oraz piecyk truma z grzaniem elektrycznym i gazowym default_smile.png

 

 

To już moja 3 przyczepa .

A rok szukałem , i się naogladalem .

To sie nie dziwię ze każdy mowi jak z Francji to od romow itp....

A tu taki rodzynek.

 

 

 

 

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Tylko co z tym kibelkiem z obelink
Bo niewiem w czym roznica jest.

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka
 

Wtyczka 7 pin to jak działa oświetlenie 12V, pompa wody, lodówka na 12v?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie nosi śladów używania, to jest jak nówka. Nie ma co się czepiać. Wersja można powiedzieć, o specjalnym przeznaczeniu, co zdaje się potwierdzać wtyczka 7-pin, czyli raczej tylko do świateł do jazdy. Ma w ogóle rozprowadzoną instalację do zasilania odbiorników z 12 volt, czy ogólnie jest przystosowana tylko do podpięcia pod zewnętrzne 230? W sumie to nie problem, jeśli przerobi się np. oświetlenie z zasady na 12V. 

Może starszy pan np. bał się wystawienia za drzwi przez małżonkę w razie jakiejś sprzeczki i zapewnił sobie awaryjny dach nad głową? Coś o tym wiem, tylko notorycznie zapominam żeby wziąć do samochodu chociaż jednego kompletu kluczy do cepy :) Również bardzo możliwe, że mogło to być na zasadzie domku dla gości. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, jubi-tom napisał:

Albo słabo szukałeś .... , albo nie wierzysz w św Mikołaja :)

Ja wczoraj trafiłem na 9cio letniego Tabberta co miał wewnątrz minimalne ślady zużycia a popękane okna i dziury w poszyciu oraz inne obtłuczenia + dwa powiększane okna jasno dawały znać, ze to po Romach. Wcześniej obejrzałem kilka egzemplarzy Knausa, Hobby, Burstner, Wilk po wypożyczalni i każdy był zdecydowanie bardziej zużyty niż ten Tabbert oraz we wszystkich uginała się podłoga a Tabbert sztywny. Potem zobaczyłem zdjęcia Tabberta 2020 na ich stronie i okazuje się, że duże okna raczej są standardem

ktg-tabbert-2017-2018-bellini-620shtdf-opener_.thumb.jpg.e6186cbd2e0297fed1af21b212bea399.jpg

Zgłupiałem całkowicie.

A  tu kolega @jubi-tom nawet okna ma małe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.