Skocz do zawartości

Dwie przyczepy załadunek do konteneru 12m


stawnasto

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Serdecznie
Jestem zainteresowany zakupem dwóch przyczep (najlepiej nie starszych niż 2000 rok)
Chce te dwie przyczepy wysłać kontenerem do Nowej Zelandii
Duży kontener to długość wewnętrzna 12m
 Jak widzę przyczepy kempingowe te mniejsze 2/3 osobowy mają wymiar ok 6.4m z zaczepem.
Mam pytanie czy jest możliwe tak ustawienie dwóch przyczep tego typu tak aby nie były dłuższe niz 12m?
Może jest możliwość demontaż w łatwy sposób zaczepu? czy on jest jako całość z ramą?

Jakby ktoś przerabiał podobny temat byłbym wdzieczny za pomoc.
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, stawnasto napisał:

Witam Serdecznie
Jestem zainteresowany zakupem dwóch przyczep (najlepiej nie starszych niż 2000 rok)
Chce te dwie przyczepy wysłać kontenerem do Nowej Zelandii
Duży kontener to długość wewnętrzna 12m
 Jak widzę przyczepy kempingowe te mniejsze 2/3 osobowy mają wymiar ok 6.4m z zaczepem.
Mam pytanie czy jest możliwe tak ustawienie dwóch przyczep tego typu tak aby nie były dłuższe niz 12m?
Może jest możliwość demontaż w łatwy sposób zaczepu? czy on jest jako całość z ramą?

Jakby ktoś przerabiał podobny temat byłbym wdzieczny za pomoc.
Pozdrawiam

A patrz jeszcze na szerokość, ja już swój zestaw też planowałem wysłać kontenerem, ale przyczepa szerokości 2,5m nie za bardzo wejdzie do kontenera.

Edytowane przez AA73 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, stawnasto napisał:

wysokość 2,292 m

to jest wysokość w drzwiach kontenera 40'dv

Natomiast 40'HC (High Cube) to ok 2,57 - 2,59

Masz jeszcze kontenery 40'OT (OpenTop), czyli takie ładowane od góry - zamiast dachu jest opończa

Napisz jakie masz dokładnie wymiary tych przyczep... 

A tutaj masz dokładne wymiary kontenerów

image.png.72918c8b20208b6597179f8c02f2cb78.png

image.png.b8c9cd1ba19c44187ff3d664277b719a.png

image.png.6696810e88be78ef90f266ae7b1d4389.png

 

I jeszcze jeden tzw Hard Top ze zdejmowanym twardym dachem ...ale posiada go w swojej flocie tylko jeden armator i jest rzadko spotykany...powyższe kontenery są "standardowe" :) 

image.png.2666e7fa6303992b6c4ce55a1da63009.png

 

Edytowane przez Jaśki (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.