Skocz do zawartości

Części do kasety Thetford C220 - gdzie kupię?


Rekomendowane odpowiedzi

W mojej kasecie Thetford C220 ułamała się ta część nr 6, zaznaczona na czerwono na poniższym zdjęciu. Nr katalogowy wg schematu Thetforda to 200968 i zwie się to „transport handle bracket„. 

1715875651_Zrzutekranu2020-07-18o22_20_27.thumb.png.ab79c55f2b4bb88cefb2895f9ab0e3b6.png

Czy ktoś się orientuje gdzie to mogę kupić? 

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź w Kena Wroclaw. Maja sporo części do kaset Thetforda.
Dzięki, napisze do nich bo na stronie nie mają.

Generalnie nigdzie w żadnym sklepie tego nie znalazłem, nawet w Niemczech.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety Kena nie ma na stanie i nie chce sprowadzić - dziwna polityka. Zapytałem, jeszcze w dwóch innych sklepach. Zobaczymy. Jak w PL się nie uda to spytam w jakims niemieckim sklepie

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety Kena nie ma na stanie i nie chce sprowadzić - dziwna polityka. Zapytałem, jeszcze w dwóch innych sklepach. Zobaczymy. Jak w PL się nie uda to spytam w jakims niemieckim sklepie
 
 
Mają zaopatrzenie w kilku największych hurtowniach w Niemczech i wiedzą co jest a czego nie ma. Teraz w sezonie nie mają czasu na poszukiwania. Może uda Ci się coś szybciej znaleźć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mają zaopatrzenie w kilku największych hurtowniach w Niemczech i wiedzą co jest a czego nie ma. Teraz w sezonie nie mają czasu na poszukiwania. Może uda Ci się coś szybciej znaleźć
No nie wiem. Zamówiłem w innym sklepie z czasem oczekiwania do 3 tygodni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem. Zamówiłem w innym sklepie z czasem oczekiwania do 3 tygodni

Ciekawe czy mają źródło czy dopiero będą szukać . Parę razy naciąłem się na zakup na "zaraz będzie" i marnie wyszło. Ale mam nadzieję że będziesz miał więcej farta .


Wysłane z telefonu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, chris_66 napisał:


Ciekawe czy mają źródło czy dopiero będą szukać emoji1787.png. Parę razy naciąłem się na zakup na "zaraz będzie" i marnie wyszło. Ale mam nadzieję że będziesz miał więcej farta emoji123.png.


Wysłane z telefonu emoji12.png

To sklep w którym dostałem od ręki zamknięcie do kasety jak byliśmy w gdańsku. Sklep z wyglądu taki barak, jak większość tych sklepów :) ale miał mase dziwnych części, z tego co wylukałem to właśnie dużo do kaset czy do pieców. Może bawi się w taką drobnice

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To sklep w którym dostałem od ręki zamknięcie do kasety jak byliśmy w gdańsku. Sklep z wyglądu taki barak, jak większość tych sklepów  ale miał mase dziwnych części, z tego co wylukałem to właśnie dużo do kaset czy do pieców. Może bawi się w taką drobnice

Dobrze wiedzieć. Daj namiar


Wysłane z telefonu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ciekawe czy mają źródło czy dopiero będą szukać . Parę razy naciąłem się na zakup na "zaraz będzie" i marnie wyszło. Ale mam nadzieję że będziesz miał więcej farta .


Wysłane z telefonu
Zobaczymy. Kasy nie chcą więc nic nie ryzykuje. Źródło chyba mają, bo ceny podawał akurat w euro z cennika thetforda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.