Skocz do zawartości

Wrześniowe spotkanie. Pole biwakowe nad zalewem - Imielin 11.09-13.09.2020r


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 168
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

W dniu 31.08.2020 o 19:23, Cezarr napisał:

Trzeba będzie być grzecznym :P

To dobrze że nas nie bedzie

Edytowane przez jarobaro (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z żalem, proszę o skreślenie nas z listy :mellow:

W dniu 15.07.2020 o 20:46, Cezarr napisał:

Maksymalnie przysuwajcie przyczepy do siebie a na pewno miejsca nam nie braknie

Tomku - obyście, razem z właścicielem, nie mieli kłopotów....

https://www.gov.pl/web/rozwoj/campingi

Myśmy w pracy już mieli kontrolę smutnych panów w maseczkach ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Kajetan napisał:

Tomku - obyście, razem z właścicielem, nie mieli kłopotów....

No wiesz ja nie jestem właścicielem tego pola, tak więc jeżeli właściciel pozwala to raczej zdaje sobie z tego sprawę.

2 godziny temu, Kajetan napisał:

Z żalem, proszę o skreślenie nas z listy

Ale co z powodu tego artykułu :puk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Cezarr napisał:

Ale co z powodu tego artykułu :puk:

Nie, no co Ty. Ale muszę przyznać, że jedną ze składowych decyzji jest daleko posunięta ostrożność. Nie mogę sobie pozwolić na zwiększone ryzyko kwarantanny, bo potem się okaże, że komuś że spotkania wykryli, że jest chory bezobjawowo i przydupią wszystkim 10 dni. A nawet szukać nie będą musieli bo mają listę. Pewnie tak nie będzie ale wolę dmuchać na zimne. Dlatego piszę, że z żalem ale rezygnuję. Obawiam się też, że ktoś z uczynnych sąsiadów, jakiś sygnalista może uprzejmie poinformować policję, nawet tylko z powodu hałasów po nocy, tak jak rok temu. I potem się tłumacz z imprezy, odstępów, maseczek i ciul wie czego jeszcze. Po prostu wolę nie ryzykować. Mam nadzieję, że nie bierzesz tego do siebie. Mówię szczerze i na forum. Bez owijania w bawełnę. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie rozmawiałem z właścicielem na ten temat i jedyne ograniczenie jakie jest to jest takie że nie może być więcej jak 500 osób na ten obiekt, mieli zresztą już dwie kontrole z sanepidu które nic nie wykazały, a w sezonie letnim było tam naprawdę dużo przyczep. Tak więc ze strony prawnej absolutnie nie ma żadnego zakazu aby spotkanie się nie odbyło, gdyby był jakikolwiek zakaz na pewno wiedziałbym o tym pierwszy i powiadomiłbym was tutaj tak jak to miało miejsce przy spotkaniu w kwietniu.

Nasze spotkania zawsze są zgłaszane na policję i staramy się tak aby o 23:00 zakończyć już granie muzyki głośno, jeżeli chodzi ci o zgłaszanie na policję że takie spotkanie się w ogóle odbywa prawnie jest to dozwolone na dzień dzisiejszy, i policja nawet nie podejmie takiego wezwania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Cezarr napisał:

jedyne ograniczenie jakie jest to jest takie że nie może być więcej jak 500 osób na ten obiekt

czy to jest jedyne ograniczenie i to nie tylko w dobie COVID-19 ?    w swoim karawaningowym  "życiu"  przeżyłem już ewakuację kempingu przez stosowne służby, ze względu na przeludnienie w stosunku do ilości dostępnych  miejsc "sanitarnych"  (prysznice, umywalki, toalety).  Kto wie ile osób powinno przypadać na kabinę prysznicową, toaletę, itp ? ? ?

50 załóg x 3 osoby = 150 osób, niby nie dużo,  ale są tam też "stali bywalcy" plus  weekendowi  goście ! A to już robi liczbę.  A do tego dochodzą dzisiejsze obostrzenia.  Ile załóg będzie "autonomicznych",  czyli nie będą korzystali ze wspólnych - dostępnych toalet, umywalek, prysznica. Kto się deklaruje jako "autonomiczny"  - ręka do góry ?   I kolejna zasada, co najmniej  : D+D+M czyli : Dezynfekcja + Dystans + Maseczka.

Wszystkim uczestnikom życzę udanego pobytu i powrotu bez "bagażu" (Covid-19).

 

Edytowane przez Zbyszek (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, zbyszek 65 napisał:

Deklaruję pełną autonomię. Jestem w 100% samowystarczalny 

Myślę, że z 80% załóg może okazać się autonomicznych. A jak każdy by jeszcze przywiózł wodę ze sobą.

...Jeszcze tylko pleksa do ogrodzenia markizy jak w sklepie na kasie :D  Sorry, nie mogłem się powstrzymać. Temat jest poważny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.