Skocz do zawartości

Przyczepa DMC do 1500


anngro

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry :)

Panie i Panowie, 

Poszukujemy z mężem przyczepy, która w najbliższym czasie będzie głównie stała na działce, jednak raz, może dwa razy w roku zabierzemy ją na jakąś wycieczkę. Będzie to nasz pierwszy własny sprzęt. 

Zależy nam, żeby buda była "zdrowa". Wnętrze chcemy odnowić w ramach rozrywki w czasach kwarantanny. 

Przyczepa ma pomieścić 2 dorosłych i 2 małych dzieci, DMC do 1500. 

Po wstepnym przeglądzie rynku przypadły nam do gustu angielki - wiem, fatalnie ;) Uparłam się na dużą łazienkę z oddzielnym prysznicem. 

Mąż znalazł takie ogloszenie: 

https://www.otomoto.pl/oferta/bailey-senator-arizona-przyczepa-kempingowa-ID6D0V0o.html#5ef0d7c82c

Cena wydaje się niska jak za ten rocznik. Planowaliśmy co prawda zmieścić się w 20k, ale po dzisiejszych wizytach w około-poznańskich komisach mamy kryzys i jednak myślimy od dołożeniu kilku groszy do czegoś, co chociaż nie będzie śmierdzialo...

Na żywo oglądaliśmy też to: 

https://www.otomoto.pl/oferta/swift-charisma-560-przyczepa-kempingowa-z-oddzielna-kabina-prysznicowa-ID6BqIj9.html#5ef0d7c82c

Pierwsze wrażenie niezłe. Cena jest ok? 

Możecie rzucić okiem i podzielić się opiniami? Będę niezmiernie wdzięczna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli poczytasz forum to dowiesz się , że temat przyczepy angielskiej jest bardzo ryzykowny. Co do samego sprzedawcy z Wiórku też nie ma zbyt dobrych opinii. Według mnie trzeba poustalać priorytety . Dwa łożka , duża łazienka plus 99% pewność ,że będzie śmierdzieć za jakiś czas lub kapać na głowę wtedy przyczepa angielska to świetny wybór , jeśli jednak zrezygnować z dużego prysznica można coś znaleźć w wersji europejskiej np z dużym przedsionkiem  .  Pytanie też  jaki jest holownik , jakie uprawnienia . Osobiście skupił bym się na kupnie przyczepy z prywatnych rąk , odpuścił temat angielki , można też przeglądnąć ofertę polecanych sprzedawców np. Białogard . Z tego co widzę z przedstawionych ofert budżet i tak się zwiększył względem założonego  także można szukać tylko cierpliwości .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, smkrot napisał:

Jeśli poczytasz forum to dowiesz się , że temat przyczepy angielskiej jest bardzo ryzykowny. Co do samego sprzedawcy z Wiórku też nie ma zbyt dobrych opinii. Według mnie trzeba poustalać priorytety . Dwa łożka , duża łazienka plus 99% pewność ,że będzie śmierdzieć za jakiś czas lub kapać na głowę wtedy przyczepa angielska to świetny wybór , jeśli jednak zrezygnować z dużego prysznica można coś znaleźć w wersji europejskiej np z dużym przedsionkiem  .  Pytanie też  jaki jest holownik , jakie uprawnienia . Osobiście skupił bym się na kupnie przyczepy z prywatnych rąk , odpuścił temat angielki , można też przeglądnąć ofertę polecanych sprzedawców np. Białogard . Z tego co widzę z przedstawionych ofert budżet i tak się zwiększył względem założonego  także można szukać tylko cierpliwości .

Tej cierpliwości brakuje mi najbardziej ;) Poszłam na kompromis z łazienką i szukamy jednak europejki. Nie chcemy się bawić w zrywanie wszystkiego do gołej blachy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, anngro napisał:

Tej cierpliwości brakuje mi najbardziej ;) ...szukamy jednak europejki. Nie chcemy się bawić w zrywanie wszystkiego do gołej blachy...

W europejce też zdarza się zrywanie do blachy.  Zalecam dużą dawkę czujności i nieufności wobec sprzedającego. Trzeba dużo pooglądać, nie koniecznie chcąc kupić. Nabierzecie doświadczenia i wiedzy do porównań. Powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Nie ważne jaką będziecie chcieli kupić...ważne by ją dobrze sprawdzić we wszystkich kontach i przy nadkolach....no i całą podłogę od spodu czy nic nie zgniło...dużo może dać do myślenia w przypadku jakiś konserwacji od spodu świeżych ...musicie jeszcze sprawdzać z zewnątrz czy gdzieś w szczelinach ktoś nie wciskał sylikonu a tak to nie ma się co bać...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.