Skocz do zawartości

Pierwsza przyczepa jedna oś czy dwie ?


HubertRinkon

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 44
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

To jak dla mnie idealny układ taki jak w knausie 580qs, ale taki jak ja mam też jest ok, nie mam tylko osobnego prysznica i dużej lodówki. Nie wiem jaki masz holownik, dla mnie tylko szerokość 250cm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Maras napisał:

i prawdopodobnie ,że po wypożyczalni bo w tej firmie jest taka opcja

Tak, pisałem o tym, że pewnie wypożyczona kilka razy. I tak całkiem ciekawa cena, zważywszy na nową klimę za 7k i nowy przedsionek - czyli same dodatki to koszt 10k. Czyli sama przyczepa to koszt około 87 brutto, pewnie do stargowania spokojnie do 85 brutto. A patrząc na mobile.de to jakieś 15k taniej niż nowa.

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co powiecie na temat Angielek ? 
Tyle wiem Drzwi po złej stronie , gniazdka UK   
np tu rocznikowo nowa ale marka zupełnie mi nie znana 

https://m.olx.pl/oferta/lunar-quasar-674-CID5-IDB8w7Q.html?fbclid=IwAR3jrgZypQkZiH6dXTSVgB6b3VLjspbnbjGZFCXucYPdmMZLuODTZIa-tR4#6a21e839ef;promoted

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, HubertRinkon napisał:

Co powiecie na temat Angielek ? 

Ja mam i sobie chwale.

 

8 godzin temu, HubertRinkon napisał:

Tyle wiem Drzwi po złej stronie , gniazdka UK   

Drzwi po stronie kierowcy w niczym nie przeszkadzają a wtyczki bez problemu można zaadoptować, ja tak mam zrobione i jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, HubertRinkon napisał:

Co powiecie na temat Angielek ? 
Tyle wiem Drzwi po złej stronie , gniazdka UK   
np tu rocznikowo nowa ale marka zupełnie mi nie znana 

https://m.olx.pl/oferta/lunar-quasar-674-CID5-IDB8w7Q.html?fbclid=IwAR3jrgZypQkZiH6dXTSVgB6b3VLjspbnbjGZFCXucYPdmMZLuODTZIa-tR4#6a21e839ef;promoted

Sprawdź najpierw po ile takie przyczepy chodzą w UK, a potem się zastanów dlaczego handlarz w PL za tą przyczepę chce tak mało... Przeciez jakby ją sprzedał tam to by dostał sporo więcej. Więc po co ją ściągał do PL, poniósł koszty i sprzedaje za pół darmo? ? Nie widzisz, że to się kupy nie trzyma? Nikt nie sprzedaje przyczepy, która kosztuje 100k z 35k rabatem. 

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, jacek00 napisał:

Sprawdź najpierw po ile takie przyczepy chodzą w UK, a potem się zastanów dlaczego handlarz w PL za tą przyczepę chce tak mało... Przeciez jakby ją sprzedał tam to by dostał sporo więcej. Więc po co ją ściągał do PL, poniósł koszty i sprzedaje za pół darmo? ? Nie widzisz, że to się kupy nie trzyma? Nikt nie sprzedaje przyczepy, która kosztuje 100k z 35k rabatem. 

Może dostał od bezdomnego :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, że jest wybebeszona z wężyków, bo reduktor jak widzisz masz. Ciekawe jaka jest historia tej przyczepy i jakim cudem ona trafiła do PL? Bo handlarz musiał ją kupić za dużo mniej niż wystawia, czyli za 40k? Z powodu kilku uszkodzeń takich, raczej nikt by nie obniżał ceny o 60% przecież. Jeśli ona ma faktycznie tylko takie uszkodzenia i żadnych wad ukrytych fizycznych czy prawnych to byłaby to okazja, ale że okazji nie ma to należy się zastanowić gdzie jest drugie dno w tym wypadku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, HubertRinkon napisał:

Przyczepa jest kradziona / odzyskana ( nie będę się rozwodził ) szukam dalej . 
 

ogolnie sytuacja skomplikowana .

Jedno co stało się jasne to jest " mój rozmiar" 

No ale stan prawny jej jest już wyjaśniony? Bo skoro jest zarejestrowana w PL to teoretycznie powinno być wszystko ok. Czy została skradziona i sprowadzona do PL jako kradziona? Ktoś ją sprzedaje bez papierów? Umowa na anglika? :) 

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.