Skocz do zawartości

filtr do wody


Rekomendowane odpowiedzi



... Teraz piszę prosto z kempingu i używam tu stałego podłączenia...

Sorki za OT.
Czy można spytać z jakiego kempingu, gdzie jest teraz otwarte?

Wysłane z mojego H8416 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie to jest jakby zamknięte, tzn nie przyjmują nowych gości, ja zacząłem pobyt tu jeszcze w marcu czyli łapię się na rozporządzenie, które mówi, że kto zaczął pobyt w obiekcie hotelarskim w marcu to może go dokończyć więc go tak kończę już prawie miesiąc ? Gdybym chciał się tu zatrzymać od 1 kwietnia to bym musiał wrócić do domu. Nie chcę tu właścicielom robić jakoś pod górkę, tzn. wszystko jest po legalu ale.. wiesz jak to jest, ludzie lubią gadać, szukać dziury w całym itd... jestem nad morzem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Panowie, podepnę się do tematu oczyszczania wody i zapytam o to czy i w jaki sposób oczyszczacie bądź dezynfekujecie układ ciepłej i zimnej wody przed sezonem?

Jeśli taki temat gdzieś na tym forum już istnieje (pewnie tak, ale ja nie potrafię go odszukać) to proszę o wskazanie.

 

Ja jestem teraz na etapie wymiany podgrzewacza wody - Truma elektryczny, po poprzednim właścicielu, który nie wspomniał, a ja nie sprawdziłem układu przed zakupem... ? i teraz mam za swoje, ale do tematu...

Wymontowałem stary bojler i zastanawiam się czy przed zamontowaniem nowego od razu wymienić węży zimnej i ciepłej wody na nowe?

Po zaglądnięciu do wężyka widzę... cóż.. trudno to określić bez specjalnej, laboratoryjnej ekspertyzy, ale jest to osad? trochę jakby kamień po herbacie pozostawiony na białym kubku? ogólnie syf. 

 

Nasuwa się pytanie czy wymieniać wężyki na nowe czy  próbować to jakoś oczyścić?

A może wystarczy tabletka uzdatniająca wodę na zbiornik?

Picia wody z układu nie planuję.

Prysznic... na chwilę obecną nie, ale widziałem tu różne patenty na zasłonki więc może, może.

Toaleta, czasami, bo dziecko.

Piszecie o myciu zębów... hm... do przemyślenia.

   

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

muszę zweryfikować skuteczność "mojego patentu",  jednak filtr ten nie zatrzymuje wszystkiego. Tu gdzie teraz jestem woda jest bardzo zanieczyszczona i już po zalaniu 3 zbiorników w przyczepie filtr był pełen piachu, a to co nie zostało w filtrze zapaskudziło mi zbiornik.... Wytoczyłem grubsze działa i podpiąłem filtr honeywella (taki domowy) i teraz póki co jak zaglądam jest czyściutko ;-). Na pierwszym obrazku jest zanieczyszczony filtr, o którym pisałem powyżej na kolejnych ten honewell

IMG_5519.jpeg

IMG_6099.jpeg

IMG_6100.jpeg

Edytowane przez JonathanLafey (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.