Skocz do zawartości

Katalog kempingów całorocznych + całoroczne miejsca serwisowe


Suzu4x4

Rekomendowane odpowiedzi

Odgrzeję lekko temat - mam  Pytanie do Szanownego Grona Forumowiczów - czy istnieje gdzie w sieci spis campingów w Polsce w wersji PDF?

Mogę się zrewanżować spisem w Szwecji:

http://www.gasthamnsguiden.se/map

Jest to wprawdzie spis portów, ale w 99,99% w portach tych są tam także campingi a ceny nie odbiegają od cen za jacht wielkości 12 metrów.

Pzdr

Włodek

Edytowane przez Bury Kocur (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Bury Kocur napisał:

Odgrzeję lekko temat - mam  Pytanie do Szanownego Grona Forumowiczów - czy istnieje gdzie w sieci spis campingów w Polsce w wersji PDF?

Mogę się zrewanżować spisem w Szwecji:

http://www.gasthamnsguiden.se/map

Jest to wprawdzie spis portów, ale w 99,99% w portach tych są tam także campingi a ceny nie odbiegają od cen za jacht wielkości 12 metrów.

Pzdr

Włodek

W pdf nie spotkałem, raczej tylko interaktywne mapy, jest też papierowa mapa wydana przez PFCC która na rewersie ma spis kempingów z danymi ale biorąc pod uwagę że wydanie z bodajże 2019r to wolę bazować na informacjach z netu.

http://www.pfcc.eu/pol/main.php?nazwa=b.c.mapa

https://www.camprest.com/pl/lista-campingow/polska

https://polskicaravaning.pl/kempingi

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Suzu4x4 napisał:

W pdf nie spotkałem, raczej tylko interaktywne mapy, jest też papierowa mapa wydana przez PFCC która na rewersie ma spis kempingów z danymi ale biorąc pod uwagę że wydanie z bodajże 2019r to wolę bazować na informacjach z netu.

http://www.pfcc.eu/pol/main.php?nazwa=b.c.mapa

https://www.camprest.com/pl/lista-campingow/polska

https://polskicaravaning.pl/kempingi

 

Ciekawe, że cała północna część Zatoki Botnickiej jest na tej mapie ujęta jako biała plama campingowa co jest oczywistą nieprawdą.

Niemniej bardzo dziękuję za linki.

Pzdr

Włodek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

 Obiecałem, ze podam informację o nowych miejscach serwisowych i...właśnie kolejne takie ogólnodostępne powstało w Warszawie na Ursynowie. Info nie tylko dla Warszawiaków ale i tych, którzy chcę pozwiedzać Stolicę, postawić kampera na dziko a wcześniej lub później zrobić sobie serwis. Nie wiem ile to kosztuje ale czasem takie miejsca ratują tyłek:)

Hej Warszawa! Na Ursynowie (ul. Krasnowolskiej 33) na terenie nowo otwartej myjni samoobsługowej Wolf Car Wash działa punkt serwisowy dla kamperów. Myjnia wyposażona jest w stanowisko do mycia wysokich pojazdów.
Dokładna lokalizacja - https://goo.gl/maps/UujHeFbjWrFqTXfn7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.10.2021 o 19:00, pawel1966 napisał:

 Obiecałem, ze podam informację o nowych miejscach serwisowych i...właśnie kolejne takie ogólnodostępne powstało w Warszawie na Ursynowie. Info nie tylko dla Warszawiaków ale i tych, którzy chcę pozwiedzać Stolicę, postawić kampera na dziko a wcześniej lub później zrobić sobie serwis. Nie wiem ile to kosztuje ale czasem takie miejsca ratują tyłek:)

Hej Warszawa! Na Ursynowie (ul. Krasnowolskiej 33) na terenie nowo otwartej myjni samoobsługowej Wolf Car Wash działa punkt serwisowy dla kamperów. Myjnia wyposażona jest w stanowisko do mycia wysokich pojazdów.
Dokładna lokalizacja - https://goo.gl/maps/UujHeFbjWrFqTXfn7

a coś więcej ?

jakiś link do strony  ? bo na necie nie udało mi się znaleść żadnych informacji, na google maps też nic nie ma  :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Suzu4x4To jest myjnia samochodowa w Warszawie  na ul Krasnowolskiej 33 - ja nic więcej nie wiem:)

Ale dla wybierających się do Bielska Białej i okolic np. na Szyndzielnię przesyłam kolejną ciekawostkę 

W Bielsku Białej na terenie Hotelu Dębowiec, od tego lata działa camper park. Miasto przygotowało 8 stanowisk postojowych, każde z przyłączem prądu.
Atutem jest bliskość (10 minut spacerkiem) Kolei Linowej Szyndzielnia i Kolei Kanapowej Dębowiec, łatwy dostęp do szlaków turystycznych oraz ścieżek rowerowych Enduro Trails. Większość z Was pyta o ceny więc podaję konkretną informację - Koszt postoju to 40 zł za dobę. Nie wiem dla kogo to za drogo, dla kogo za tanio - ale tak po prostu jest...
Obsługa camper parku w recepcji Hotelu Dębowiec. W październiku dostarczyliśmy docelowe urządzenie - kolumnę serwisową Camper Drop Pro, która posiada system poboru opłat za dostęp do wody i prądu, system spłukiwania, oświetlenie oraz zabezpieczenia zimowe. Tak więc można już w pełni korzystać z tego Parkingu
Edytowane przez pawel1966 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.11.2021 o 11:43, Suzu4x4 napisał:

a coś więcej ?

jakiś link do strony  ? bo na necie nie udało mi się znaleść żadnych informacji, na google maps też nic nie ma  :rolleyes:

Co potrzebujesz wiedzieć?

Przejeżdżam tamtędy codziennie zawożąc dzieci do szkoły. Mogę zboczyć. 
 

Jakiś kamper tam stał ze 2 dni temu i się ladowal chyba

 

Edit2:

Tylko to jest na myjni bezdotykowej, tam ktoś cały czas myje cisnieniowo samochody. Wiec ciszy tam nie ma

Edytowane przez vrs (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, pawel1966 napisał:

@Suzu4x4To jest myjnia samochodowa w Warszawie  na ul Krasnowolskiej 33 - ja nic więcej nie wiem:)

 

3 godziny temu, vrs napisał:

Co potrzebujesz wiedzieć?

Przejeżdżam tamtędy codziennie zawożąc dzieci do szkoły. Mogę zboczyć.

po prostu nie znalazłem w necie żadnych informacji , jakby był całoroczny camperpark to bym dodał do listy na pierwszej stronie tematu  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta myjnia została otworzona może z miesiąc temu. Dalej trwają tam prace wykończeniowe. Ale kamperowo coś tam sie dzieje bo jak około 17stej jechałem po córkę do szkoły to stał tam kolejny kamper

Edytowane przez vrs (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Suzu4x4 napisał:

jakby był całoroczny camperpark to bym dodał do listy na pierwszej stronie tematu 

No właśnie...ale takiego tematu nie ma . Są tylko całoroczne kempingi a to przecież nie to samo... Więc może warto stworzyć temat - całoroczne ogólnodostępne miejsca serwisowe w Polsce?

Myslę, że każdemu, kto szuka miejsc na dziko a chce wcześniej nabrać wody, pozbyć się szarej i opróżnić WC Chemiczne może się przydać takie info - i nie chodzi oczywiście o Camper System, o którym informacje wrzucam bo o nich po prostu wiem, ale wszystkie- łącznie z całorocznymi kempingami, które taki serwis umożliwiają nawet odpłatnie bez konieczności płacenia za całodobowy pobyt ( bo to czasem jest prblemem). Mnie na przykład  i pewnie wielu innym  takie zestawienie by się bardzo przydało . Co na to @Tomii właściciel forum?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, pawel1966 napisał:

Obsługa camper parku w recepcji Hotelu Dębowiec. W październiku dostarczyliśmy docelowe urządzenie - kolumnę serwisową Camper Drop Pro, która posiada system poboru opłat za dostęp do wody i prądu, system spłukiwania, oświetlenie oraz zabezpieczenia zimowe. Tak więc można już w pełni korzystać z tego Parkingu

kamper park czynny cały rok ? na stronie hotelu nie znalazłem żadnych informacji .

16 minut temu, pawel1966 napisał:

No właśnie...ale takiego tematu nie ma . Są tylko całoroczne kempingi a to przecież nie to samo... Więc może warto stworzyć temat - całoroczne ogólnodostępne miejsca serwisowe w Polsce?

Myslę, że każdemu, kto szuka miejsc na dziko a chce wcześniej nabrać wody, pozbyć się szarej i opróżnić WC Chemiczne może się przydać takie info - i nie chodzi oczywiście o Camper System, o którym informacje wrzucam bo o nich po prostu wiem, ale wszystkie- łącznie z całorocznymi kempingami, które taki serwis umożliwiają nawet odpłatnie bez konieczności płacenia za całodobowy pobyt ( bo to czasem jest prblemem). Mnie na przykład  i pewnie wielu innym  takie zestawienie by się bardzo przydało . Co na to @Tomii właściciel forum?

Myślę że nie ma sensu zakładać kolejnego tematu . Zmodyfikowałem tytuł  na :

Cytat

Katalog kempingów całorocznych + całoroczne miejsca serwisowe

i zmodyfikowałem pierwszy post, dodając listę miejsc serwisowych. Zobacz jak teraz to wygląda w pierwszym poscie.

Zapraszam wszystkich do dodawania całorocznych miejsc serwisowych, będę dodawał sukcesywnie do listy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Suzu4x4 napisał:

i zmodyfikowałem pierwszy post, dodając listę miejsc serwisowych. Zobacz jak teraz to wygląda w pierwszym poscie.

Zapraszam wszystkich do dodawania całorocznych miejsc serwisowych, będę dodawał sukcesywnie do listy

no i super!

Ja też zajrzałem na stronę Hotelu ale wiesz jak działają strony...niektóre nie są aktualizowane na bieżąco. Myslę, że najpewniejszą formą weryfikacji czy coś działa jest po prostu telefon a czasem profil na jakimś społecznościowym portalu

18 minut temu, Suzu4x4 napisał:

kamper park czynny cały rok ? na stronie hotelu nie znalazłem żadnych informacji .

Hotel na pewno jest czynny cały rok,  a zamontowany słupek jest całoroczny więc jesli nawet nie camper park to dostęp do słupka powinien być zapewniony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.