Skocz do zawartości

Hobby de lux 400


ho

Rekomendowane odpowiedzi

Przygoda zaczeła sie od pomysłu na biznes gastronomiczny hehhe.

kupiliśmy ruinę , odnowiliśmy ja troche i doszliśmy do wniosku że zanim

zrobimy z niej gastronomie pojedziemy nad morze. hmm taki swoisty

ostatni jej wyjazd.

Wakacje były udane no i połkneliśmy bakcyla wilk został sprzedany

i wybór na ten sezon padł na hobby

d17e293d46da9449med.jpg c0e2c255d7b168f9med.jpeg5c9dc1b21cd49357med.jpeg7a1ca7240b23f77cmed.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ogladalismy angielskie ale w tych to raczej dorze spanie ale jedno

 

a my sie poruszamy raczej nasza 3 + babcia(rola niani) raczej glupio bylo by z nia spac w jednym wyrku wiec i mi sie podoba to rozwiazanie 2 oddzielne wyrka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładna przyczepa... :hehe: napewno dobrze będzie Ci słuzyła... rozumiem ze Wilk pracuje jako gastronomia ... :hehe:

wilka kupil facet powiedzial ze z wnukami bedzie jeszcze jezdzil nia . poza tym mam pytanko czy ktos w takim hobby jak moje montowal rolete oddzielajaca pomieszczenie sypialne od dziennego i drugie pytanie czy ktos juz cos udoskonalal w takiej przyczepie , jedzil z nia i ma jakies spostrzezenia co zmienic ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie czy ktos juz cos udoskonalal w takiej przyczepie , jedzil z nia i ma jakies spostrzezenia co zmienic ??

 

 

Mam rocznik i model młodszy od Twojej ( 93r ) i jak do tej pory nic nie usprawniałem i nic nie mam zamiaru usprawniać, bo poprostu nie ma co. W poprzedniej Niewiadówce „ciągle” coś usprawniałem, ale to były przyczepy z innych lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odrazu powiem ze w temat sie nie zaglebialem z powodu jak by nie bylo zimy .Sprawa ma sie nastepujaco jak włczam zasilanie to w przyczepie w szafie mam zamontowane na pulce jakis uzadzenie do ktorego na zaciski takie zakrecane przymocowane sa dwa druciki czerwony i czarny prawdopodobnie to przetwornica z 220 na 12 v .tylko dziwna sprawa ze pompka buczy jak to podłacze ,powiedzcie mi czy jak zaleje zbiornik woda to pompka przestanie buczec , i czy bedzie buczec tylko przy urzywaniu??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ho, o pracy pompki świadczy właśnie to buczenie i gdy zanurzysz w wodzie też będzie buczeć , ale będzie to mniej słyszalne , gdyż woda będzie tłumić to buczenie. Moim zdaniem wszystko jest oki z pompką skoro słychać jej pracę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, moja przyczepka jest identyczna. Tylko obicia mebli troszkę inne, ale układ ten sam. Spokojnie przenocujesz babcię i resztę rodzinki. U mnie czasami spała trójka dzieci i no i ja z żoną. Wszyscy się pomieścili.

Jedyną rzeczą jaką dołożyłem do przyczepki to panele słoneczne. Zakupiłem je pod koniec zeszłego sezonu, nie wiem jak się będą sprawowały. Zobaczymy latem. :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.