Skocz do zawartości

mała przyczepa do odnowienia


KrzysiekS

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Od paru lat ciągnę za sobą pożyczone egzemplarze. Fajnie i w ogóle, ale na weekendy to słabo z pożyczkami, zwłaszcza na imprezy jakoś mam obawy zabierać nie swój sprzęt. Czas na własny "kwadrat na kółkach". Target to mała, stara ale jara.. no taki żarcik. W cuda nie wierzę. I tu czas na prośbę o pomoc. Jakie modele z takich już "wiekowych" nadają się do renowacji.. Zwłaszcza poszycie super jakby było alu.. środek odbuduję na nowo (znajomy stolarz i tapicer), zawieszenie , hamulce itp ogarnę teściem-mechanikiem.. ale jaką budę wziąć na warsztat??  Interesują mnie małe sztuki (do 1000DMC - dzieci dorosły -  już nie chcą na wakacje ze "starymi"). Jaka firma robiła solidne konstrukcyjnie sztuki o małym DMC? Może "błądzę i nie iść w tą stronę?" Budżet mam dość elastyczny :) .. 

Pozdrawiam

Krzysiek

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaki ten budżet? 

Jak lubisz dłubać to za 4-5 tys kupisz jakiegoś zgniłka i do wiosny dołożysz drugie tyle aby jeździć a po sezonie kolejne kilka tys na trochę wyposażenia, Solar i mover. 

Za 10- 15 tys znajdziesz raczej coś ciekawego do wiosny bez większych nakładów. 

Oczywiście mocno Generali ująć. 

 

P. S. 

Moja budka 900 DMC była by na sprzedaż ale najpierw muszę zrobić tylną ścianę po zacieku. Chyba, że namówisz mnie, że chcesz to zrobić sam ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.12.2019 o 10:43, KrzysiekS napisał:

Target to mała, stara ale jara.. no taki żarcik. W cuda nie wierzę. I tu czas na prośbę o pomoc. Jakie modele z takich już "wiekowych" nadają się do renowacji.. Zwłaszcza poszycie super jakby było alu.. środek odbuduję na nowo

A może jednak uwierzysz :)  - ten target jest i to tu na forum i w alu :) oczywiście o ile archaiczny wygląd Cie nie wystraszy - to zrobię konkurencje Kol. @filipert  taniej niż napisał  i nie zgniłkiem :) a  ilość wody do sprawdzenia szczelności zapewnię dowolną :) 

Zerknij sobie na mój stary kiosk warzywny na kółkach w forumowym dziale ogłoszeń - czemu sprzedaję, Koledzy na forum  wiedzą zresztą powód zobaczysz na focie i przeczytasz  - TUTAJ  -  masz tam też link do większej ilości fot na One Drive i szczegółowego opisu co budę boli i co w niej zrobiłem z remontów a robiłem dość grubo,  środek  jak piszesz aby był cacy trzeba trochę mu  trochę remontu 

Edytowane przez smok_wawelski (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.