Skocz do zawartości

Pierwsza przyczepa 2+1. Do 12tys.


Gruszka2501

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, przeglądam forum od dłuższego czasu. 

Chcemy kupić pierwszą przyczepę, do 12tyś. DMC nie ma znaczenia, mąż ma prawo jazdy na samochody ciężarowe.

Zależy nam na dużej przyczepie, najlepiej 5-osobowej.

Chcieliśmy jechać do Poznania, Wiórek itp. ale czytam, czytam i zaczynam się bać. Widzieliśmy tam przyczepę za około 15tyś.

Lubuskie, Dolnośląskie (jesteśmy z Zasiek) 

Może ktoś z Was sprzedaje? I będzie to na pewno dobra przyczepa. Pomocy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 62
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Oglądam dzień w dzień mnóstwo ogłoszeń tylko problem w tym, że to pierwsza przyczepa i pomyśleliśmy, żeby pojechać do kogoś, kto się na tym zna ale już teraz zaczynam wątpić. 

Wiem, że można kupić dużo taniej niż tam, obawiam się tylko, że ktoś wciśnie nam kit. 

https://www.przyczepykempingowewiorek.pl/przyczepa/award-morningstar-abi-1490

 

Podoba nam się ta przyczepa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otworzyłem pierwsze zdjęcie i jak widzę łączony dach, który może być problemem, i jeszcze wygląda jakby ktoś niedawno malował tą listwę to bym się zastanowił czy jechać, chyba że mieszkacie obok.

Niech się wypowiedzą znawcy od angielek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

170km, więc kawałek jest. 
Właśnie o to mi chodzi, ja bym w życiu nie zwróciła uwagi na dach, nie znam się na tyle... Dzięki za odpowiedź
Odpuść. Nie warto. Angielka i łączony dach to najgorsze możliwe połączenie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Gruszka2501 napisał:

... ja bym w życiu nie zwróciła uwagi na ...

Witam,

W prezentacji przyczepy mogłoby być więcej zdjęć lewej strony.

Opis przyczepy szczegółowy, wspomniano nawet o takim drobiazgu jak klucz do podpór.

Proszę zwrócić uwagę na spód przyczepy. Jeśli mnie wzrok nie myli, przyczepa wyposażona jest w napęd elektryczny tzw. "mover".

Skoro w opisie wyposażenia o tym nie wspomniano (a jest to ważny dodatek ) to albo to całkowicie przypadkowe przeoczenie ze strony sprzedawcy, albo urządzenie jest niesprawne. W tym drugim przypadku mamy zbędne, ważące kilkudziesięcąt kilogramów obciążenie - raczej do demontażu.

Wygląda na niezgodność towaru z opisem?

cyt. " Wszystkie urządzenia zostały sprawdzone i są sprawne, a przy zakupie ponownie są podłączane do prądu, wody i gazu, aby przyszły właściciel zapoznał się z ich działaniem "

Jeśli przyczepa jest przedmiotem zainteresowania, należy wyjaśnić ze sprzedawcą wszelkie wątpliwości już na etapie wstępnego rozeznania.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeraziłam się, przejrzałam już tyle ogłoszeń. Aż strach szukać, myślałam, że jadąc tam będzie można zaufać osobie, tzn. że nie sprzedawaliby przyczepy skoro widać błędy. 

Może podpowiecie gdzie szukać? 

Na marketplace same graty, olx, otomoto to samo. W tym przedziale cenowym oczywiście i w zasięgu dojazdu... 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej.

Dość zaufany jest Bieruń. 

https://center-camp.pl/

https://klaja.pl/oferta/przyczepy-kempingowe/uzywane-przyczepy-kempingowe

Zaraz obok siebie. Jest jeszcze S-Camp obok, ale u nich z przyczepami gorzej. 

Co prawda u nich nie kupiłem tylko osobiście w DE (900KM po przyczepę z Górnego Śląska) ale się przymierzałem i wyglądało wszystko dobrze. 

Z Dolnego Śląska dobry dojazd więc te kilometry nie takie straszne ale widząc po waszej lokalizacji to brałbym też DE i mobile.de jako opcje.

Z tego co kojarzę to też jakąś gwarancję dają w Bieruniu.

Pozdrawiam

Szymon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Gruszka2501 napisał:

Witam, przeglądam forum od dłuższego czasu. 

Chcemy kupić pierwszą przyczepę, do 12tyś. DMC nie ma znaczenia, mąż ma prawo jazdy na samochody ciężarowe.

Zależy nam na dużej przyczepie, najlepiej 5-osobowej.

Chcieliśmy jechać do Poznania, Wiórek itp. ale czytam, czytam i zaczynam się bać. Widzieliśmy tam przyczepę za około 15tyś.

Lubuskie, Dolnośląskie (jesteśmy z Zasiek) 

Może ktoś z Was sprzedaje? I będzie to na pewno dobra przyczepa. Pomocy ?

Uprawnienia męża ok. ale jaki jest ciągnik,  jakie dmc ?, pytam bo może się okazać że dmc przyczepy ma znaczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Jerzy i Beata napisał:

Uprawnienia męża ok. ale jaki jest ciągnik,  jakie dmc ?, pytam bo może się okazać że dmc przyczepy ma znaczenie.

https://www.otomoto.pl/oferta/dethleffs-rg5-przyczepa-dethleffs-rg-5-z-przedsionkiem-tencate-przystawka-ID6Cqqb3.html?  Cena nieco wyższa, ale wydaje się ciekawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.