Skocz do zawartości

Burstner Fun 390 TK - BABINA ;)


Marcino81

Rekomendowane odpowiedzi

Przyczepę posiadam od marca 2019r., jest to Burstner Fun 390 TK z 2000roku, masa własna 790kg, DMC 1000kg. Zaliczone już kilka dłuższych i krótszych wyjazdów. Poniżej kilka zdjęć:

 

20190712_170005.jpg

20190716_190409.jpg

20190716_190414.jpg

20190720_170639.jpg

20190808_180947.jpg

20190811_205830.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Daszek na krótkie wyjazdy super. Deszcz też nieźle znosi tylko wiatr mu nie służy ;) Na dłuższe wyjazdy czy z gorszą pogodą rozstawiam przedsionek pełny. 

Przyczepa dziś udała się na zimowy odpoczynek ;)

 

20191121_151720.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje! Fajna, zgrabniutka;) No i nowy właściciel dba o nią co pokazał w wątku z uszczelnieniem. Tak trzymać!:yes:

7 godzin temu, Marcino81 napisał:

Przyczepa dziś udała się na zimowy odpoczynek ;)

20191121_151720.jpg

Po lewej zapasowy holownik??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Marcino81 napisał:

Deszcz też nieźle znosi tylko wiatr mu nie służy ;)

Jeżeli jest to daszek z JULA to proponuję kupić solidniejsze linki i śledzie (po dwie linki na każdy słupek). I wiatr już nie będzie straszny :) Dodatkowo polecam wywiercić mały otworek w plastikowych podstawkach słupków. Ja niestety tego nie zrobiłem i po pierwszym deszczu tylko przetarłem słupki...bez wylania wody ...niestety teraz są zardzewiałe...a tak woda miałaby samoistne ujście

Generalnie jestem z tego daszka zadowolony już od czterech lat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Jaśki napisał:

Jeżeli jest to daszek z JULA to proponuję kupić solidniejsze linki i śledzie (po dwie linki na każdy słupek). I wiatr już nie będzie straszny :) Dodatkowo polecam wywiercić mały otworek w plastikowych podstawkach słupków. Ja niestety tego nie zrobiłem i po pierwszym deszczu tylko przetarłem słupki...bez wylania wody ...niestety teraz są zardzewiałe...a tak woda miałaby samoistne ujście

Generalnie jestem z tego daszka zadowolony już od czterech lat

Tak mi się wydaje, że to daszek z JULA, jak kupowałem przyczepę był w zestawie. Co do dodatkowych linek i śledzi masz rację, sam o tym myślałem. Natomiast co do otworów to już jest za późno poprzedni właściciel też musiał tylko je przecierać bo są lekko pordzewiałe, ale pewnie je pomaluję, a przed tym pomyślę o otworach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
22 godziny temu, raven napisał:

@Marcino81 witaj sąsiedzie! Widzę blachy WL, ja jestem z Legionowa i mam Adrię w identycznym układzie i wymiarze emoji16.png W razie jakiejś sąsiedzkiej pomocy pisz śmiało emoji16.png Do zobaczenia na trasie emoji16.png

 

 

Witam sąsiada  ;)

 

22 godziny temu, raven napisał:

@Marcino81 witaj sąsiedzie! Widzę blachy WL, ja jestem z Legionowa i mam Adrię w identycznym układzie i wymiarze emoji16.png W razie jakiejś sąsiedzkiej pomocy pisz śmiało emoji16.png Do zobaczenia na trasie emoji16.png

 

 

Witam sąsiada  ;)

Kilka minut pracy, a bardzo poprawiło wygląd przyczepy ;)

 

20200407_191818.jpg

20200407_183948.jpg

20200407_191042.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.