Skocz do zawartości

KIA Sorento I 4x4 2,5 diesel


pawel1966

Rekomendowane odpowiedzi

Tak mnie ostatnio naszło na kupno auta specjalnie do holowania przyczepy, bo wszystkie te nowe, które mam na myś są jednak trochę...za deilkatne.

Co myślicie  o tym do przyczepy max 1200 DMC - bo taką nową ( jeszcze nie wiem jakiego producenta) ewentualnie zamierzymy za jakiś czas

https://www.otomoto.pl/oferta/kia-sorento-skory-lift-2-5d-170km-4x4-stan-bdb-prywatne-polecam-ID6CDaFa.html#e556d6e328

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

22 minuty temu, pawel1966 napisał:

Tak mnie ostatnio naszło na kupno auta specjalnie do holowania przyczepy, bo wszystkie te nowe, które mam na myś są jednak trochę...za deilkatne.

Co myślicie  o tym do przyczepy max 1200 DMC - bo taką nową ( jeszcze nie wiem jakiego producenta) ewentualnie zamierzymy za jakiś czas

https://www.otomoto.pl/oferta/kia-sorento-skory-lift-2-5d-170km-4x4-stan-bdb-prywatne-polecam-ID6CDaFa.html#e556d6e328

 

image.thumb.png.a75af12479b990a72520e69dbba1f1d9.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem takie Sorento z 2007 roku,samochód na ramie,3500 kg na haku,holowałem jacht o masie 2800 kg.Sprzedałem przy przebiegu 170 000 km,przy 220 000 posypał się silnik ,kuzynowi też się posypał silnik w Sorento z 2006 roku w okolicach 200 000 km. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki fart ",kuzynowi też się posypał silnik w Sorento", bzdury piszecie .....,

Kumpel kupił w tamtym roku  z przebiegiem 200000km 2009r wszystko jest ok,i polecam go wszystkim tylko  dla silnika taki przebieg to norma , żeby się posypać musiał mieć z pół melona.Sam mam salonowy Polski T-ę Verso  z przebiegiem ORYGINALNYM zaznaczam , ponad 200000 i nic się nie dzieje ,jeżeli jest prawidłowo serwisowany, oraz licznik nie przekręcony.Jak dla mnie auto godne polecenia  w dobrej cenie i roczniku.Kieruj się rozsądkiem nie komentarzami.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, marshall28 napisał:

Taki fart ",kuzynowi też się posypał silnik w Sorento", bzdury piszecie .....,

Kumpel kupił w tamtym roku  z przebiegiem 200000km 2009r wszystko jest ok,i polecam go wszystkim tylko  dla silnika taki przebieg to norma , żeby się posypać musiał mieć z pół melona.Sam mam salonowy Polski T-ę Verso  z przebiegiem ORYGINALNYM zaznaczam , ponad 200000 i nic się nie dzieje ,jeżeli jest prawidłowo serwisowany, oraz licznik nie przekręcony.Jak dla mnie auto godne polecenia  w dobrej cenie i roczniku.Kieruj się rozsądkiem nie komentarzami.....

Dla Toyoty 200 tyś to jest nic, dla tego Sorento to może być już kaplica.  W razie jak by ktoś szukał części do Sorento (zalinkowanego modelu oczywiście, bo nowsze są ok.) , to zapraszam do nas do sklepu . Silnikówka do Sorento 2,5 idzie jak woda :)

A nie zastanowiłeś się skąd na nie taka dobra cena?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Pierzasty napisał:

Dla Toyoty 200 tyś to jest nic

Nie ma już takich Toyot, od 20 lat pewnie...

Rozważałem dość mocno ostatnio Toyotę jak holownik i nie jest tak różowo. A części kosmicznie drogie i dostępne głownie w ASO

Edytowane przez vrs (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, vrs napisał:

Nie ma już takich Toyot, od 20 lat pewnie...

Rozważałem dość mocno ostatnio Toyotę jak holownik i nie jest tak różowo. A części kosmicznie drogie i dostępne głownie w ASO

No tak , miałem bardziej Toyotę z lat takich jak to Sorento na myśli...

Edytowane przez Pierzasty (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Dla Toyoty 200 tyś to jest nic, dla tego Sorento to może być już kaplica. 


Aha, mój brat robił remont silnika w Verso z silnikiem D4D, przy jakiś 150k km. Auto od nowości w jego rękach


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, jacek00 napisał:


 

 


Aha, mój brat robił remont silnika w Verso z silnikiem D4D, przy jakiś 150k km. Auto od nowości w jego rękach emoji38.png

 

 

Wyjątkowy niefart, a może nie wymieniał oleju od nowości :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam ojciec jeździł chyba z 5 czy 8 lat, auto jest w sumie krótkie, ale ciężkie bo masa chyba przekracza 2 tony. Jako holownik super i w sumie prawie bezusterkowe. Raz turbinę regenerowaliśmy, raz się napędy posypały (chyba po niewprawnym przeglądzie technicznym, bo tam automatyczne 4x4).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Pierzasty napisał:

Wyjątkowy niefart, a może nie wymieniał oleju od nowośc

Mój sąsiad kupił nowego LC w 2007 z silnikiem 3.0 D4D. Serwisował tylko i wyłącznie w ASO Toyoty. Po 5 latach i przebiegu ok. 160 tyś km "korba wyszła bokiem".

Toyota zaproponowała, że wymieni na silnik "nowy - zregerenowany". On musiał pokryć koszty wymiany. Gdyby nie serwisował w ASO nie dostałby tego regerowanego silnika - tak mu powiedziano. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.