Skocz do zawartości

Gdzie zostawić przyczepę?


wikunia05

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba nie będzie problemu jak postawisz na parkingu gdzieś w okolicy( nie musi to być koniecznie Ursynów). Najważniejsze by był to parking strzeżony i w miarę tani. Nie jest to przecież samochód z którego korzysta się na co dzień
Oczywiście nie musi być tuż koło domu. Cena jest tu argumentem nr. 1. Aczkolwiek chciałbym co nieco porobić przy domku, więc byłoby dobrze mieć ją blisko.

No nic jest jeszcze trochę czasu na poszukiwania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

wikunia05, jeśli masz dobrych kolegów to Ty spróbuj zainwestować w przyczepę a oni w zamian za dopilnowanie i dostarczenie jej w wyznaczone miejsce i w odpowiednim czasie, mogli by ją używać za Twoją zgodą. Takie rozwiązanie mogło by się podobać obu stronom.

Natomiast jeśli chodzi o miejsce na campingu w terminie w którym Tobie pasował by, to spróbować by można zarezerwować miejsce już na początku roku.

To ja tak sobie dumam, a jak by to wyszło to trzeba sprawdzić samemu. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozna domówic się i zostawiać przyczepę na cały rok na polu kempingowym w każdej miejscowości nadmorskiej za jakąś konkretną odpłatnościa, ale jest problem z postojem przyczepy w tzw sezonie, gdzie trzeba:

albo płacić stawkę dobową za przyczepę,

albo też musi ktoś z niej korzystać np. z rodziny lub ze znajomych,

albo też -niejeden - właściciel pola- chce mieć prawo do samodzielnego wypozyczania i dysponowania pozostawiona przyczepą, z czym spotkałem się min. w Mielnie, Ustroni Morskim czy też Gąskach. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym dzieleniem sie przyczepa to nie jest najgorszy pomysl, nawet sie nad tym zastanawialam. Jedna z moich znajomych wlasnie planuje kupno przyczepy, dltego moglaby byc odpowidnim kandydatem, z tym ze skoro planuje to kupno, to znaczy ze ma na fundusze, czyli bedzie mogla sama sobie kupic przyczepe a nie dzielic sie i polegac na mnie. Z drugiej strony, jesli ona bedzie miala przyczepe to zawsze bede sie mogla zatrzymac u niej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym dzieleniem sie przyczepa to nie jest najgorszy pomysl,

No nie byłabym tego taka pewna.Różnie w życiu bywa-dzisiaj to jest dobra znajoma, jutro może nią już nie być. Poza tym z terminem urlopu też nie zawsze można się dogadać i nie mówię tu o czyjejś złej lub dobrej woli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma mowy, aby bez mojej wiedzy obcy ludzie mieszkali w mojej cycepce

 

absolutnie się zgadzam z Tobą, żadnych obcych w moim domku bez mojej wiedzy :) !

co prawda zdarzyło mi się zostawić na kilkanaście dni przyczepe na polu kempingowym w Gąskach i mimo sugestii własciciela pola, żeby on mógł ją udostepnic poszukującym kwatery letnikom ( ja nie płaciłbym wtedy postojowego za ten czas ) wybrałem opcję - płacę za postój samej i pustej przyczepy ale nikt w niej nie mieszka ( czytaj: niszczy, dewastuje, uszkadza - wersja najbardziej pesymistyczna )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przejeżdzałem wzdłuż wybrzeżeża od Karwieńskich Błot do Gdyni i muszę stwierdzić że na polach kampingowych pełno przyczep stoi. Niestety nie mialem możliwości aby popytać jakie koszty zimowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie mialem możliwości aby popytać jakie koszty zimowania.

 

ceny jaki "obowiązywały" w ubiegłym roku to 100-200 za rok (płatne z góry ) bez sezonu letniego kiedy to trzeba wykupić tzw dniówkę za przyczepę jaka obowiązuję w sezonie ( bo jest miejsce zajęte i na tym miejscu mogłby kto inny stac )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedaleko Słwy jest camping , na którym nie pobierają żadnej opłaty ( nawet w sezonie) . Płacisz tylko za fizyczny pobyt. Kierowniczka tego obiektu doszła do wniosku ,że lepiej mieć na stale klientów , którzy wracają chociażby na weekendy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.