Skocz do zawartości

Kemping okolice Augustowa.


lolus54

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry, poszukuję jakiś aktualnych informacji na temat fajnego kempingu z atrakcjami dla dzieci w okolicy Augustowa. Przejrzałem tematy i nic aktualnego nie znalazłem wszystkie informacje z przed 3-5lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
W dniu 3.06.2019 o 16:54, szary11 napisał:

Po Danowskich też fajnie jest u Babkowskich w Strekowiźnie. I blisko do Augustowa. 

Pytanie, 

U Babkowskich jak wygląda sytuacja z myciem garów ? Dzwoniłem przed chwilą ale jakaś młoda osóbka nie potrafiła odpowiedzieć na to pytanie .

Oraz jak wygląda sytuacja sanitariatów,

Dzięki za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Więc sam odpowiem:

Droga przez las około  4 km ..tragedia - taka tarka że masakra  , sanitariaty - bez rewelacji , sam kibelek z zimną wodą.

Plaża bez szału przed pomostem płytko za - głęboko więc z dziećmi słabo to wygląda ..Właściciel gburowaty ale uczciwy

Garymyjemy koło przyczepy.

Na plus : cisza i spokój, towarzystwo około 65+, zagęszczenie słabe , cisza nocna 21.00?, Ładne jezioro , teren zadbany.

 

Ogólnie można polecić, po wydaniu zezwolenia PZW B-stok można łowić rybki.

IMG_20200704_122931.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.07.2020 o 11:54, marshall28 napisał:

Pytanie, 

U Babkowskich jak wygląda sytuacja z myciem garów ? Dzwoniłem przed chwilą ale jakaś młoda osóbka nie potrafiła odpowiedzieć na to pytanie .

Oraz jak wygląda sytuacja sanitariatów,

Dzięki za odpowiedź.

O widzisz, przegapiłem temat, przepraszam za brak odpowiedzi. Ale niewiele bym pomógł. Gary i tak myjemy u siebie, WC również samowystarczalnie, więc nie interesowałem się tymi sprawami jak raz tam byłem i to kilka lat temu.

Droga dojazdowa faktycznie była słaba i jak piszesz jest nadal kiepska. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jak kogoś to interesuje, to byłem teraz kilka dni w Zatoce w Augustowie. Bardzo fajne i przemyślane miejsce, dla dzieci dużo atrakcji. Sanitariaty pierwsza klasa. Minusem jest to, że stoi tam z 10 przyczep na stałe i miejsc dla takich ruchomych to są może raptem trzy. Daleko wszędzie, plaża mizerna, ale za to na miejscu jest bardzo fajna jadłodajnia. Ogólnie czułem się tam jak niechciany gość, widać jest, że to miejsce raczej dla samych swoich. Na miejscu jest także przystań oraz wypożyczalnia sprzętu wodnego. Cena to 30zl / osoba dorosła, 10zl/ dziecko. Więcej opłat nie ma. Czy tam wrócę? Raczej nie.

IMG_20200801_081745.jpg

IMG_20200803_082929.jpg

IMG_20200801_081914.jpg

IMG_20200801_082018.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
W dniu 23.07.2020 o 21:21, marshall28 napisał:

Więc sam odpowiem:

Droga przez las około  4 km ..tragedia - taka tarka że masakra  , sanitariaty - bez rewelacji , sam kibelek z zimną wodą.

Plaża bez szału przed pomostem płytko za - głęboko więc z dziećmi słabo to wygląda ..Właściciel gburowaty ale uczciwy

Garymyjemy koło przyczepy.

Na plus : cisza i spokój, towarzystwo około 65+, zagęszczenie słabe , cisza nocna 21.00?, Ładne jezioro , teren zadbany.

 

Ogólnie można polecić, po wydaniu zezwolenia PZW B-stok można łowić rybki.

IMG_20200704_122931.jpg

Edit.

Droga całkiem niezła trochę asfalt reszta utwardzona żwirówka, tym razem byliśmy :

http://kalejty.pl/ , polecam duży teren właścicielka miła i pomocna .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.