Skocz do zawartości

Sun Blocker Thule G2 opinie


w79

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam sie nad zakupem czegos, co pozwoliloby na zwiekszenie intymnosci z markiza Omnistor. Zastanawiam sie nad sciana boczna Sun Blocker G2, ale patrzac na material z jakiego jest wykonana to wydaje mi sie ze jest bardzo transparentna i wiele przez nia widac. Z kolei View Blocker nie przepuszcza wogole powietrza, wiec tak naprawde nie rozni sie niczym od Rain Blockera oprocz okna.Ma ktos doswiadczenia. Sun Blockerem? a moze jakis inny pomysl? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma to. Kupiłem boki i front do Omnistor 1200. W mojej ocenie materiał jest porządny, wykonanie również, wentylacja zapewniona, ...

https://www.obelink.pl/obelink-queen-zijwand-links.html

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, zuczek napisał:

Ma to. Kupiłem boki i front do Omnistor 1200. W mojej ocenie materiał jest porządny, wykonanie również, wentylacja zapewniona, ...

https://www.obelink.pl/obelink-queen-zijwand-links.html

 

Też mam cały komplet Queen i jestem bardzo zadowolony. Na sezon od wiosny do jesieni nadaje się idealnie. Materiał solidny. Stosunkowo lekki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam sunblokera... i cień i odrobina przesłonięcia z tego jest, ale tak jak napisales da sie przez niego patrzeć.

Dla mnie jako przesłona jest wystarczajacy, oddziela od sąsiada wystarczająco  :-).  Jak kupisz w pl przez neta zawsze mozesz odeslac jak Ci nie podejdzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Mefju napisał:

Mam sunblokera... i cień i odrobina przesłonięcia z tego jest, ale tak jak napisales da sie przez niego patrzeć.

Dla mnie jako przesłona jest wystarczajacy, oddziela od sąsiada wystarczająco  :-).  Jak kupisz w pl przez neta zawsze mozesz odeslac jak Ci nie podejdzie. 

A czy to nie jest tak, ze z zewnatrz material jest mniej przeswitujacy niz ze srodka? Czy na widocznosc ma rowniez wplyw kat pod jakim zamontowana jest scianka? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siedząc blisko materiału widzisz wiecej niz ktoś z większej odległości. Jak pochyla się, to mniej widac ale to nie ściana czy brezent. Z drugiej strony i tak zaslaniasz jedną scianę tylko. Jak rodzi sie pomysł by zasłaniać wiecej to moim zdaniem lepiej przedsionek... moze byc mocowany do markizy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Mefju napisał:

 

Nie interesuje mnie przedsionek. Mam dosc dluga przyczepe i przewaznie staje wzdluz pitchu. Dlatego granicze przewaznie tylem przyczepy i to z tej strony chcialem sie troche przyslonic. Pojade do sklepu i zobacze na wlasne oczy. Dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Odkopię temat ale z innej strony. 

Czy orientujecie się z czego jest zrobiony ten sun blocker lub inne temu podobne osłony przeciwsłoneczne?

Mam kadrę i potrzebuje kupić materiał/siatkę zjeździłem już sporo hurtowni i nikt nie wie o co mi chodzi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Commander napisał:

Kupiłem w Auchan fajny sun bloker za 80 zł. Wymiary chyba 3/2.5....

Czyżby tzw. żagiel?

Nie chodzi mi o płótno lite a ażurowe, tak jak maja blokery Thule, czy Fiamma. To bardziej chyba rodzaj siatki i zakładam, że nie stawia takiego oporu w razie silniejszych podmuchów wiatru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stoisku turystycznym jest to na półkach. Nazywa się osłona przeciwsłoneczna . Kształt prostokąta, cienki materiał systematycznie nacinany, coś jak półkola. Nie znalazłem w necie. Jak będę w domu to zrobię zdjęcia.

Dziękuje poszukam mam niedaleko Auchan.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

2 godziny temu, filipert napisał:

Odkopię temat ale z innej strony. 

Czy orientujecie się z czego jest zrobiony ten sun blocker lub inne temu podobne osłony przeciwsłoneczne?

Mam kadrę i potrzebuje kupić materiał/siatkę zjeździłem już sporo hurtowni i nikt nie wie o co mi chodzi ?

Może być to siatka Mesh kwestia gramatury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.