Jump to content
w79

Sun Blocker Thule G2 opinie

Recommended Posts

w79

Zastanawiam sie nad zakupem czegos, co pozwoliloby na zwiekszenie intymnosci z markiza Omnistor. Zastanawiam sie nad sciana boczna Sun Blocker G2, ale patrzac na material z jakiego jest wykonana to wydaje mi sie ze jest bardzo transparentna i wiele przez nia widac. Z kolei View Blocker nie przepuszcza wogole powietrza, wiec tak naprawde nie rozni sie niczym od Rain Blockera oprocz okna.Ma ktos doswiadczenia. Sun Blockerem? a moze jakis inny pomysl? 

zuczek

Ma to. Kupiłem boki i front do Omnistor 1200. W mojej ocenie materiał jest porządny, wykonanie również, wentylacja zapewniona, ...

https://www.obelink.pl/obelink-queen-zijwand-links.html

w79

Tak, tyle ze to bardziej Rain Blocker a nie Sun Blocker:) 

trade
23 godziny temu, zuczek napisał:

Ma to. Kupiłem boki i front do Omnistor 1200. W mojej ocenie materiał jest porządny, wykonanie również, wentylacja zapewniona, ...

https://www.obelink.pl/obelink-queen-zijwand-links.html

Też mam cały komplet Queen i jestem bardzo zadowolony. Na sezon od wiosny do jesieni nadaje się idealnie. Materiał solidny. Stosunkowo lekki

Mefju

Mam sunblokera... i cień i odrobina przesłonięcia z tego jest, ale tak jak napisales da sie przez niego patrzeć.

Dla mnie jako przesłona jest wystarczajacy, oddziela od sąsiada wystarczająco  :-).  Jak kupisz w pl przez neta zawsze mozesz odeslac jak Ci nie podejdzie. 

w79
6 godzin temu, Mefju napisał:

Mam sunblokera... i cień i odrobina przesłonięcia z tego jest, ale tak jak napisales da sie przez niego patrzeć.

Dla mnie jako przesłona jest wystarczajacy, oddziela od sąsiada wystarczająco  :-).  Jak kupisz w pl przez neta zawsze mozesz odeslac jak Ci nie podejdzie. 

A czy to nie jest tak, ze z zewnatrz material jest mniej przeswitujacy niz ze srodka? Czy na widocznosc ma rowniez wplyw kat pod jakim zamontowana jest scianka? 

Mefju

Siedząc blisko materiału widzisz wiecej niz ktoś z większej odległości. Jak pochyla się, to mniej widac ale to nie ściana czy brezent. Z drugiej strony i tak zaslaniasz jedną scianę tylko. Jak rodzi sie pomysł by zasłaniać wiecej to moim zdaniem lepiej przedsionek... moze byc mocowany do markizy.

w79
7 godzin temu, Mefju napisał:

Nie interesuje mnie przedsionek. Mam dosc dluga przyczepe i przewaznie staje wzdluz pitchu. Dlatego granicze przewaznie tylem przyczepy i to z tej strony chcialem sie troche przyslonic. Pojade do sklepu i zobacze na wlasne oczy. Dzieki