Skocz do zawartości

Czy ktoś z Krakowa oglądał tą przyczepę


stano

Rekomendowane odpowiedzi

@stanoto gdzieś  blisko mnie więc mogę obejrzeć, ale ekspertem nie jestem:) . A ten, który sprzedaje chyba nie za bardzo wie co ważne i pewnie to jakiś przypadkowo przyprowadzona przyczepa... Skoro pisze, ze opony w świetnym stanie( zapas ani używany od nowości)  to .opony pewnie od razu nadają się do wymiany. Poza tym, przyczepa ma bardzo małą ładowność jeśli wierzyć w to co napisał jeśli chodzi o masy ( nie mówię już o tym,że pomylił dmc z ładownością)  Jesli dołożysz instalację solarną z akumulatorem, mover...to właściwie zostanie Ci 50 kg na bagaże i wyposażenie. Wygląda fajnie, jest w miarę młoda więc może warto.

Edytowane przez pawel1966 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No o te kilogramy mi chodzi bo inne jak patrzyłem to były 1500 a on dziwnie 1300 z tabliczki by trzeba było zobaczyć, ja dzwoniłem do niego i chwalił ją i ma na placu u siebie i sprowadza z angli, a wagę teraz zauważyłem że jest inna a już nie będę dzisiaj dzwonił. A tak głównie chodzi oto czy śmierdzi i ogólnie wygląd na zewnątrz i wewnątrz 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda bardzo fajnie. Po zdjęciach "ogłoszeniowych" nic złego nie widać. Sprawia wrażenie czystej i zadbanej. Jedz i oglądaj zanim ktoś Cię ubiegnie. Ze szczególną uwagą oglądaj przód i tył bo są jeśli dobrze pamiętam z plastiku (czy nie ma pęknięć). I standardowo szczelność ... .

Marka dobra, przyczepa ładna, relacja ceny do rocznika fajna, ... . Gdybym szukał bym się nią interesował :-).

Pozdrawiam Kolegę zza miedzy :-) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Maras napisał:

Sprawdź czy to prawdziwa angielka ...

Po czym poznać ? Na pewno drzwi ale ma po prawej chyba nie była na rynek angielski no nie wiem o angielkach nie wiem nic ja sobie je wyobrażam że drewno pokryte plastikiem   a te oznaczenia 450FU ,450 FS  gdzieś pisze czy na Vin - nie 

Edytowane przez stano (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, stano napisał:

Po czym poznać ? Na pewno drzwi ale ma po prawej chyba nie była na rynek angielski no nie wiem o angielkach nie wiem nic ja sobie je wyobrażam że drewno pokryte plastikiem   a te oznaczenia 450FU ,450 FS  gdzieś pisze czy na Vin - nie 

Sprawdź wszystkie papiery ,ilu miała właścicieli po drodze.  Jest teraz moda   na "angielkę" czyli bardzo prosty sposób na rejestrację budy skasowanej lub co gorsza zajumanej. 

Dla mnie to ten rocznik ,taki stan ( tylko foty) w tej cenie jest podejrzany.

FS -francuskie łózko + boczne miejsce do spania , FU -francuskie łóżko + podkowa. Tak ma Knaus  Oznaczenie cyfr i liter powinny być w DR

W Tabbercie   ten układ to TD

     

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Maras napisał:

Sprawdź wszystkie papiery ,ilu miała właścicieli po drodze.  Jest teraz moda   na "angielkę" czyli bardzo prosty sposób na rejestrację budy skasowanej lub co gorsza zajumanej. 

Dla mnie to ten rocznik ,taki stan ( tylko foty) w tej cenie jest podejrzany.

FS -francuskie łózko + boczne miejsce do spania , FU -francuskie łóżko + podkowa. Tak ma Knaus  Oznaczenie cyfr i liter powinny być w DR

W Tabbercie   ten układ to TD

     

Dziękuję za odpowiedź i chyba odpuszczę i kupię hobby jak planowałem  ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, stano napisał:

Dziękuję za odpowiedź i chyba odpuszczę i kupię hobby jak planowałem  ?

A co Ci szkodzi ją oblukać .  Może akurat z nią jest wszystko OK. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, stano napisał:

Dziękuję za odpowiedź i chyba odpuszczę i kupię hobby jak planowałem  ?

Dlaczego odpuszczasz .... ?

Sprawdź = zweryfikuj co Ludzie piszą w kontakcie ze sprzedającym i przy oględzinach a nie zakładaj z góry czarnego scenariusza.

A jak wstawisz ogłoszenie o "planowanej" Hobby na forum aby zasięgnąć opinii i ktoś Tobie napisze, że to czy tamto budzi wątpliwości i należało by to "dla spokojności" sprawdzić to też będziesz rezygnował ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.