Skocz do zawartości

III Wiosenne spotkanie. Pole biwakowe nad zalewem - Imielin 29.03-31.03.2019 r


Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, DanielBeyerland napisał:

A tak nawiązując jeszcze do tej ciszy nocnej i w ogóle ( oczywiście jestem za całkowitym jej zniesieniem) .

Może  faktycznie uda się wydzielić jakieś miejsce dla tych którzy jadą z małymi dziećmi??  

Poza tym, że wszyscy się pożądnie wyśpią to i dzieciaki będą miały frajdę jak w bliskim " sąsiedztwie " będą miały rówieśników :) 

To tylko luźna propozycja ;) 

 

Dopowiem jeszcze, że nigdy nie byłem na tym polu, nie wiem jak można się tam ustawiać  i wiem, że jest ponad 100 załóg zapisanych więc nie mamy zbytniego pola do popisu :) ale może się uda ;)

 

Uważam, że wszystko może być tylko z umiarem i zdrowym rozsądkiem. Jeżeli będzie łomot to ani dorośli (może nie wszyscy) ani dzieci tego nie wytrzymają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, ed napisał:

Uważam, że wszystko może być tylko z umiarem i zdrowym rozsądkiem. Jeżeli będzie łomot to ani dorośli (może nie wszyscy) ani dzieci tego nie wytrzymają.

Wiadomo że nie będzie tak cicho jak jest normalnie bo jakby nie było będzie nas ze 300 ludzi jak nie więcej, ale chyba nie było ostatni
aż tak źle. Teraz piątek gdzie ma być zabawa pod namiotem może być głośniej, ale jesteśmy kulturalni i dobrze wychowani i wiemy ja się zachować. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek, Ja w temacie giełdy sprzętu mam propozycję. Niech każdy zrobi sobie taką karteczkę (załącznik) i powiesi w koszulce na przyczepie, przedsionku itp.

Wyjaśniam dlaczego:

1. Nie zaśmieci nam to tematu.

2. Zamieszczenie ogłoszenia na forum mało co da przy takiej ilości ludzi np. Kielek zamieszcza ogłoszenie na forum i co z tego skoro Kielka  prawie nikt nie zna, wiec przy tylu osobach zanim go ktoś znajdzie to się zlot zakończy.

2. Zmusi to ? brać karawaningową do wycieczek w inne rejony kempingu a tym samym poznania nowych ludzi. 

TV.pdf

Edytowane przez Kielek (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Kielek napisał:

Tomek, Ja w temacie giełdy sprzętu mam propozycję. Niech każdy zrobi sobie taką karteczkę (załącznik) i powiesi w koszulce na przyczepie, przedsionku itp.

 

Pomysł dobry. Ja proponuję dodatkowo wrzucić do tematu fotkę niepotrzebnych klamorów. Można wcześniej oglądnąć dopytać na priv. o stan, rozmiar etc. zarezerwować sobie itp.

Nie powinno to zaśmiecić tematu. :swiety:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Cezarr napisał:

Wiadomo że nie będzie tak cicho jak jest normalnie bo jakby nie było będzie nas ze 300 ludzi jak nie więcej, ale chyba nie było ostatni
aż tak źle. Teraz piątek gdzie ma być zabawa pod namiotem może być głośniej, ale jesteśmy kulturalni i dobrze wychowani i wiemy ja się zachować. ?

Wiem o tym Wielki Cezarze. Ale doświadczenie np ze Zlotu K.pl  w Olsztynie i nie tylko dało mi dużo do myślenia. Żeby nie być gołosłownym, dzieci płakały, nie pomogły prośby zrozpaczonej matki,  łomot był dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, BUMERANG napisał:

Pomysł dobry. Ja proponuję dodatkowo wrzucić do tematu fotkę niepotrzebnych klamorów. Można wcześniej oglądnąć dopytać na priv. o stan, rozmiar etc. zarezerwować sobie itp.

Nie powinno to zaśmiecić tematu. :swiety:

Jak najbardziej jestem za takim czymś, taki pchli targ to super sprawa, może Stefan zacznie jako pierwszy. ?

Teraz, ed napisał:

Wiem o tym Wielki Cezarze. Ale doświadczenie np ze Zlotu K.pl  w Olsztynie i nie tylko dało mi dużo do myślenia. Żeby nie być gołosłownym, dzieci płakały, nie pomogły prośby zrozpaczonej matki,  łomot był dalej.

Edziu na nieposłusznych będą czekały wygłodniałe lwy ? nie będziemy dyskutować tylko od razu karać  :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Kielek napisał:

Tomek, Ja w temacie giełdy sprzętu mam propozycję. Niech każdy zrobi sobie taką karteczkę (załącznik) i powiesi w koszulce na przyczepie, przedsionku itp.

Wyjaśniam dlaczego:

1. Nie zaśmieci nam to tematu.

2. Zamieszczenie ogłoszenia na forum mało co da przy takiej ilości ludzi np. Kielek zamieszcza ogłoszenie na forum i co z tego skoro Kielka  prawie nikt nie zna, wiec przy tylu osobach zanim go ktoś znajdzie to się zlot zakończy.

2. Zmusi to ? brać karawaningową do wycieczek w inne rejony kempingu a tym samym poznania nowych ludzi. 

TV.pdf

Pomysł z tą giełdą na zlocie zapodałem kilka dni temu.

Na myśi miałem to żeby na 1szej stronie zrobić listę kto co ma i byłoby widać. 

Jak ktoś byłby czymś z takiej listy zainteresowany to napisałby 'priwa' do właściciela i tam się już dogadali np wymienili nr telefonów....

Takie wystawienie obok przyczepy wg trochę bezsensu .....

Bo co niby każdy będzie biegał obok przyczep i sprawdzał kto i co ma.....???

a tak tu na forum na temacie wszystko by było...

Ott takie moje zdanie ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, ed napisał:

Wiem o tym Wielki Cezarze. Ale doświadczenie np ze Zlotu K.pl  w Olsztynie i nie tylko dało mi dużo do myślenia. Żeby nie być gołosłownym, dzieci płakały, nie pomogły prośby zrozpaczonej matki,  łomot był dalej.

Ale to co 22:00 i do łóżek? Czy o co chodzi? To zlot więc wiadomo że może być różnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.