Skocz do zawartości

III Wiosenne spotkanie. Pole biwakowe nad zalewem - Imielin 29.03-31.03.2019 r


Rekomendowane odpowiedzi

Uwaga Info

Byłem dzisiaj w Center-Camp przyjadą do nas, będzie możliwość sprawdzenia szczelności instalacji
gazowej oraz Panowie będą mieli urządzenie do ozonowania, ceny postaram się podać jutro.
Na miejscu serwis będzie mógł przeprowadzić drobne naprawy, nie zajmujące dużo czasu, na grubsze
roboty można się umówić u nich w serwisie. Panowie z Center - Camp będą mieli również ze sobą
jakieś drobne rzeczy ze sklepu tak na rozpoczęcie sezonu, jeżeli ktoś chce coś grubszego to proszę
zadzwonić do nich a na pewno to przywiozą,  możecie również tutaj napisać a ja postaram się im to przekazać
jednak warto najpierw sprawdzić czy taki towar jest u nich dostępny.

https://center-camp.pl/

 

Druga sprawa to jedzonko, czyli kurczaki pieczone i wędzony pstrąg, ceny jeszcze nie znam
ale nie powinny być jakieś większe niż w zeszłym roku, ale na pewno trzeba liczyć się że będzie drożej.
Oczywiście mogę i będę  zapisywał chętnych bo poza listą raczej trudno będzie coś kupić,  frytki
czy zapiekanki będą na to nie trzeba listy, będzie też lane piwko.

 

W razie pytań proszę pisać.

Edytowane przez Cezarr (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Cezarr napisał:

Uwaga Info

Byłem dzisiaj w Center-Camp przyjadą do nas, będzie możliwość sprawdzenia szczelności instalacji
gazowej oraz Panowie będą mieli urządzenie do ozonowania, ceny postaram się podać jutro.
Na miejscu serwis będzie mógł przeprowadzić drobne naprawy, nie zajmujące dużo czasu, na grubsze
roboty można się umówić u nich w serwisie. Panowie z Center - Camp będą mieli również ze sobą
jakieś drobne rzeczy ze sklepu tak na rozpoczęcie sezonu, jeżeli ktoś chce coś grubszego to proszę
zadzwonić do nich a na pewno to przywiozą,  możecie również tutaj napisać a ja postaram się im to przekazać
jednak warto najpierw sprawdzić czy taki towar jest u nich dostępny.

https://center-camp.pl/

 

Druga sprawa to jedzonko, czyli kurczaki pieczone i wędzony pstrąg, ceny jeszcze nie znam
ale nie powinny być jakieś większe niż w zeszłym roku, ale na pewno trzeba liczyć się że będzie drożej.
Oczywiście mogę i będę  zapisywał chętnych bo poza listą raczej trudno będzie coś kupić,  frytki
czy zapiekanki będą na to nie trzeba listy, będzie też lane piwko.

 

W razie pytań proszę pisać.

Tomek do różnych napraw to chyba już jest osoba. Zapisana w poz 45 ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, 11thebest napisał:

Tomek do różnych napraw to chyba już jest osoba. Zapisana w poz 45 ???

Spokojnie pracy wystarczy dla każdego ?

32 minuty temu, ed napisał:

Piszę się na wymianę reduktora gazu

To na pewno będą robić na miejscu ?

4 godziny temu, darek126N napisał:

proszę o dopisanie do listy darek126N +agnieszka + naklejka

No a już myślałem że nie przyjedziecie. :hej:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.