Skocz do zawartości

2019 promocje, ciekawe oferty ...


witus

Rekomendowane odpowiedzi

https://www.amazon.de/dp/B0016KW97U?language=pl_PL&tag=pepperpl09-21

 

Namiot High Peak Nevada 3 - namiot 3 osobowy.

 

Ok 140 zł z wszystkimi dodatkowymi opłatami (polski VAT, przesyłka).

 

Przyda się jako dodatkowa sypialnia jak do córki wpadną koleżanki.

 

8b96422669494f5591794b9612a06490.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

https://sklep.juraparkkrasiejow.pl/kategoria-produktu/bilety-kompleksowe/

Dzisiaj 50% ... ważne do końca sezonu, a tam dinozaury, popływać można, na karuzelach pojeździć, kino i edukacje. Fajny dzień można z dziećmi spędzić.

Kiedyś też z przyczepą można byli przenocować, nie wiem jak jest teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
4 godziny temu, vesper napisał:

Ktoś ma taki daszek i może się wypowiedzieć jak się sprawuje?

Ja mam i jest bardzo fajny, nawet nie przecieka kiedyś jak miałem dużą przyczepę to kupiłem dwa takie
jeden dłuższy i krótszy żona zszyła razem i był na całą przyczepę, teraz mam ten dłuższy na trzy rurki.
Polecam bo się szybko rozkłada, jest lekki i nadaje się również w dni deszczowe. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, vesper napisał:

Ktoś ma taki daszek i może się wypowiedzieć jak się sprawuje?

mam taki, chyba większy niż na zdjęciu bo z trzema patykami - nie używam bo mam większy

ale sprawdzał się super, mogę oddać go za parę zł bo leży i smutno mu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przecieka może jak jest nowy i lekko mży, ogólnie to syf jest.

Jak pada to na środku robi się dół z woda. Producent przewidział go do  zastosowania od słońca, nie od deszczu. Nawet przeciwsłonecznie jest słaby, bo przepuszcza promienie i o ile w PL przy 25 stopniach może się nada, to przy 40 kilku już jest do kitu.

Rurki są tak zabezpieczone, że gniją już w pokrowcu od leżenia.

Miałem taki i się pozbyłem, oczywiście jak ktoś tez się połaszczył i chce się pozbyć to będzie zachwalał pod niebiosa.

Ogólnie za te pieniądze można zamówić np. w firmie w Łodzi 100% lepszy, spełniający swoje zadanie i w słońcu i w deszczu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Nie przecieka może jak jest nowy i lekko mży, ogólnie to syf jest.
Jak pada to na środku robi się dół z woda. Producent przewidział go do  zastosowania od słońca, nie od deszczu. Nawet przeciwsłonecznie jest słaby, bo przepuszcza promienie i o ile w PL przy 25 stopniach może się nada, to przy 40 kilku już jest do kitu.
Rurki są tak zabezpieczone, że gniją już w pokrowcu od leżenia.
Miałem taki i się pozbyłem, oczywiście jak ktoś tez się połaszczył i chce się pozbyć to będzie zachwalał pod niebiosa.
Ogólnie za te pieniądze można zamówić np. w firmie w Łodzi 100% lepszy, spełniający swoje zadanie i w słońcu i w deszczu.
 


Potwierdzam. Rurki rdzewiały, na środku robił się dół z wodą, przy wietrze wszystko się potrafiło poskładać. Markiza workowa w porównaniu do daszku to przepaść.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach






Potwierdzam. Rurki rdzewiały, na środku robił się dół z wodą, przy wietrze wszystko się potrafiło poskładać. Markiza workowa w porównaniu do daszku to przepaść.


Wiadomo ale to wyższy stopień wtajemniczenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, witus napisał:

Wiadomo ale to wyższy stopień wtajemniczenia.

 

;) Ja dodam tylko, że jak ktoś nie ma niczego, to taki daszek oczywiście będzie lepszym rozwiązaniem niż gdybyśmy mieli siedzieć pod gołym niebem. Sam przecież używałem 2 sezony takiego daszku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Cezarr napisał:

Jak komu pasuje, każdy ma swoje oczekiwania ja uważam że jest Ok używam już nie pierwszy sezon a co do zbierającej się wody to wystarczy dobrze naciągnąć, zresztą piszecie że przecieka jak by tak było to by woda się na nim nie zbierała.

Mój nie przeciekał, ale woda się zbierała i to bez względu na to jak próbowałem naciągnąć. Swoją drogą te oryginalne sznurki z tymi plastikowymi blokadkami były do bani. Wszystko mi popękało - musiałem wymienić na inne.

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Cezarr napisał:

Sznurki lipa to fakt ale ja miałem na 3 rurki robiłem daszek że spadem na obie strony i woda się nie zbierała.

Też miałem na 3 rurki. Też robiłem spadek i kombinowałem w różne strony. Balon miałem zawsze :) Po prostu materiał wg mnie się wyciągnął, albo nie był idealnie docięty, przez co mimo naciągnięcia i tak na środku trochę materiału zawsze mi zwisało:

Tutaj dobrze widać czemu robiły mi się balony:

P7245322.thumb.JPG.f013c24ad73da31c36f9e3b5d73fcd9d.JPG

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.