Jump to content
witus

2019 promocje, ciekawe oferty ...

Recommended Posts

witus

https://www.amazon.de/dp/B0016KW97U?language=pl_PL&tag=pepperpl09-21

Namiot High Peak Nevada 3 - namiot 3 osobowy.

Ok 140 zł z wszystkimi dodatkowymi opłatami (polski VAT, przesyłka).

Przyda się jako dodatkowa sypialnia jak do córki wpadną koleżanki.

8b96422669494f5591794b9612a06490.jpg

witus

https://sklep.juraparkkrasiejow.pl/kategoria-produktu/bilety-kompleksowe/

Dzisiaj 50% ... ważne do końca sezonu, a tam dinozaury, popływać można, na karuzelach pojeździć, kino i edukacje. Fajny dzień można z dziećmi spędzić.

Kiedyś też z przyczepą można byli przenocować, nie wiem jak jest teraz.

vesper

Ktoś ma taki daszek i może się wypowiedzieć jak się sprawuje?

Cezarr
4 godziny temu, vesper napisał:

Ja mam i jest bardzo fajny, nawet nie przecieka kiedyś jak miałem dużą przyczepę to kupiłem dwa takie
jeden dłuższy i krótszy żona zszyła razem i był na całą przyczepę, teraz mam ten dłuższy na trzy rurki.
Polecam bo się szybko rozkłada, jest lekki i nadaje się również w dni deszczowe. 

chris_66
7 godzin temu, vesper napisał:

mam taki, chyba większy niż na zdjęciu bo z trzema patykami - nie używam bo mam większy

ale sprawdzał się super, mogę oddać go za parę zł bo leży i smutno mu

niebieski

Nie przecieka może jak jest nowy i lekko mży, ogólnie to syf jest.

Jak pada to na środku robi się dół z woda. Producent przewidział go do  zastosowania od słońca, nie od deszczu. Nawet przeciwsłonecznie jest słaby, bo przepuszcza promienie i o ile w PL przy 25 stopniach może się nada, to przy 40 kilku już jest do kitu.

Rurki są tak zabezpieczone, że gniją już w pokrowcu od leżenia.

Miałem taki i się pozbyłem, oczywiście jak ktoś tez się połaszczył i chce się pozbyć to będzie zachwalał pod niebiosa.

Ogólnie za te pieniądze można zamówić np. w firmie w Łodzi 100% lepszy, spełniający swoje zadanie i w słońcu i w deszczu.

Dpong

Od tego daszka nie możesz oczekiwać tego co od typowego przedsionka letniego, jest szybko rozkładalny, przeciwdeszczowy, lekki i tani.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

jacek00

Nie przecieka może jak jest nowy i lekko mży, ogólnie to syf jest.
Jak pada to na środku robi się dół z woda. Producent przewidział go do  zastosowania od słońca, nie od deszczu. Nawet przeciwsłonecznie jest słaby, bo przepuszcza promienie i o ile w PL przy 25 stopniach może się nada, to przy 40 kilku już jest do kitu.
Rurki są tak zabezpieczone, że gniją już w pokrowcu od leżenia.
Miałem taki i się pozbyłem, oczywiście jak ktoś tez się połaszczył i chce się pozbyć to będzie zachwalał pod niebiosa.
Ogólnie za te pieniądze można zamówić np. w firmie w Łodzi 100% lepszy, spełniający swoje zadanie i w słońcu i w deszczu.

Potwierdzam. Rurki rdzewiały, na środku robił się dół z wodą, przy wietrze wszystko się potrafiło poskładać. Markiza workowa w porównaniu do daszku to przepaść.

witus

Potwierdzam. Rurki rdzewiały, na środku robił się dół z wodą, przy wietrze wszystko się potrafiło poskładać. Markiza workowa w porównaniu do daszku to przepaść.

Wiadomo ale to wyższy stopień wtajemniczenia.

jacek00
44 minuty temu, witus napisał:

Wiadomo ale to wyższy stopień wtajemniczenia.

;) Ja dodam tylko, że jak ktoś nie ma niczego, to taki daszek oczywiście będzie lepszym rozwiązaniem niż gdybyśmy mieli siedzieć pod gołym niebem. Sam przecież używałem 2 sezony takiego daszku.

Cezarr

Jak komu pasuje, każdy ma swoje oczekiwania ja uważam że jest Ok używam już nie pierwszy sezon a co do zbierającej się wody to wystarczy dobrze naciągnąć, zresztą piszecie że przecieka jak by tak było to by woda się na nim nie zbierała.

jacek00
Posted (edited)
16 minut temu, Cezarr napisał:

Jak komu pasuje, każdy ma swoje oczekiwania ja uważam że jest Ok używam już nie pierwszy sezon a co do zbierającej się wody to wystarczy dobrze naciągnąć, zresztą piszecie że przecieka jak by tak było to by woda się na nim nie zbierała.

Mój nie przeciekał, ale woda się zbierała i to bez względu na to jak próbowałem naciągnąć. Swoją drogą te oryginalne sznurki z tymi plastikowymi blokadkami były do bani. Wszystko mi popękało - musiałem wymienić na inne.

Edited by jacek00 (see edit history)

Cezarr

Sznurki lipa to fakt ale ja miałem na 3 rurki robiłem daszek że spadem na obie strony i woda się nie zbierała.

jacek00
Posted (edited)
6 minut temu, Cezarr napisał:

Sznurki lipa to fakt ale ja miałem na 3 rurki robiłem daszek że spadem na obie strony i woda się nie zbierała.

Też miałem na 3 rurki. Też robiłem spadek i kombinowałem w różne strony. Balon miałem zawsze :) Po prostu materiał wg mnie się wyciągnął, albo nie był idealnie docięty, przez co mimo naciągnięcia i tak na środku trochę materiału zawsze mi zwisało:

Tutaj dobrze widać czemu robiły mi się balony:

P7245322.thumb.JPG.f013c24ad73da31c36f9e3b5d73fcd9d.JPG

Edited by jacek00 (see edit history)