Skocz do zawartości

2019 promocje, ciekawe oferty ...


witus

Rekomendowane odpowiedzi

40 minut temu, SpongeBob napisał:

W tym że będzie słabo działał 

Jaaasne. To nie jedzenie, że należy się przejmoać terminem przydatności do użycia. Nic po tym terminie się naprawdę nie stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, jacek00 napisał:

Jaaasne. To nie jedzenie, że należy się przejmoać terminem przydatności do użycia. Nic po tym terminie się naprawdę nie stanie

W tamtym roku mój tato znalazł w garażu butelkę sprzed 10 lat albo i lepiej, jak jeszcze z przyczepą jeździł. Niczym się nie różniło od nowego, gówniaczek też nie był ani bardziej ani mniej lawendowy ?

21 minut temu, jacek00 napisał:

Jaaasne. To nie jedzenie, że należy się przejmoać terminem przydatności do użycia. Nic po tym terminie się naprawdę nie stanie

W tamtym roku mój tato znalazł w garażu butelkę sprzed 10 lat albo i lepiej, jak jeszcze z przyczepą jeździł. Niczym się nie różniło od nowego, gówniaczek też nie był ani bardziej ani mniej lawendowy ?

a tutaj klepnąłem 3szt. 

 

Podejrzewam że miał jakąś promocję za większy zapas albo dorzucili do czegoś innego i wyzbywa się w dobrej cenie żeby mu paleta tego nie stała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś wlałem płynu rok po terminie to z kibelka waliło jak nigdy wcześniej (fuj, nigdy więcej) a to co było oddane do kibelka zostało z niego wylane w takiej samej konsystencji, nawet na opakowaniu jest napisane że płyn po upływie terminu nie działa tak dobrze i trzeba go więcej wlewać aby w miarę jako tako działał.

Robcie co chcecie ale pazerny podwójnie traci... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chemia też się starzeje. Nawet proste związki chemiczne. W pracy stosujemy różne odczynniki do analiz. Każdy ma termin ważności. Różnice w wynikach starszymi odczynnikami wyraźnie się różnią od nowych. Ogólnie nie trzymamy nic po terminie, idzie do utylizacji. Używaliście np. przemrożonego płynu? Ja tak. Tornado zapomniałem zabrać na zimę i wiosną jego działanie było bardzo słabe. 

Cena jednak dobra więc może warto zaryzykować? Podzielcie się wrażeniami czy ok kto kupi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, szary11 napisał:

W pracy stosujemy różne odczynniki do analiz. 

Spoko, tylko płyn do sracza to nie laboratorium :D 

dla mnie podejrzenie tylko że to podróba ale jak @Cathay napisał to raczej poważny człowiek. Jak na skraju terminu to dla mnie luzik 

do mnie przyjdzie w tym tygodniu, obczaje jak wrócimy

Edytowane przez jacekzoo (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra ale ile taką butelkę będziecie trzymać? To nie wino żeby stało latami?

2 litry to 20 rozlań czyli dla wielu jeden wyjazd urlopowy.

2 godziny temu, Cathay napisał:

To jest człowiek który ma dużą wypożyczalnie kamperów. Chyba by nie babrał się w trefny płyn do kibla.

Normalny człowiek nie dotknie gó...a ale dziad za złotówkę jest w stanie się upodlić z uśmiechem.

Cena jak za Tornado, nawet w Obelinku jest po około 40zł . Majątku nie kosztuje więc ryzyko utraty fortuny żadne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, danielpoz napisał:

No dobra ale ile taką butelkę będziecie trzymać? To nie wino żeby stało latami?

 

Ja trzymam w pawlaczu na ogródku kilku litrowe (3 chyba) pojemniki, w cpce mam odlane do słoików, choć teraz myśle ze lepiej byłoby w małych butlach do mineralnej trzymać typu pec jak kolega sugerował z organizacja kuchńi. Jednak kiedy wykonywałem ten manewr nie było na stanie, jakoś działa.  

 

No i trzeba stosować często!  Jak jeździć na trasę z zespołem, a nic się ni przedawni! :) 

Edytowane przez Gość (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.