Skocz do zawartości

Nowe pomysły V ZLOT


Rysiaczek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 589
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Zapraszam ! Kawa i czajniczek sa w ganku ! Ja na Zlotach śpię od 21.00 do 8 .00 rano . Przez cały rok muszę wstawać o 5 .00 , więc chociaz w te kilka dni pośpię dłużej . :ok: Rum do kawy !? Można i tak . Sposobów parzenia kawy jest tysiące . Takie kawowe Amaretto wypite z rana pozostawia smak przez cały dzień ! Tylko że to jest niestety alkohol , a w dobrym tonie nalezy pierwsze :ok: wypić po 17.00. :ok::hop1::]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 17 jest również o 8 rano, wszysko zależy od tego kiedy sie idzie spać.

 

No własnie. Wszystko zależy od punktu widzenia :hop1: Mi np. piwo po pracy bardziej smakuje o 6 rano niż wieczorem :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy zaniemówili jak napisałem że alkohol mozna spozywać po 17.00. Żartowałem !!!!! :ok: Pierwsze piwsko mozna juz palnąć ZARAZ po rannym umyciu zębów . Nigdy przed , gdyz pasta zabija smak tego błogiego napoju ! ZADOWOLENI ???!!! :hop1::]:ok::ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.