Skocz do zawartości

Którędy jechać nad morze ?


bodzioklb

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 102
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

To teraz moje pytanie do kolegów z Łodzi.

W przyszły piątek potrzebuję przedostać się przez Łódź na Toruń. Jadę ze Śląska, na Piotrków, kawałkiem A1 do Tuszyna. i co dalej?

Objazd prawą stroną Łodzi, czyli przez Kopcińskiego jest przy Piłsudskiego dalej rozkopany? I dodatkowo przejazd przez skrzyżowanie z Dąbrowskiego nie jest lubiany chyba przez żadną przyczepę :(

Pchać się tym nowym łącznikiem to się Trasa Górna nazywa? Czy jak...

Przejazd pewnie 18 - 19 godzina...albo ciut wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jadąc Trasą Górna przejedziesz do Zgierza i w Emilii na autostradę w kierunku Warszawy a za Strykowem rozjazd na Gdańsk

skrzyżowanie marszałków nadal rozkopane i jazda z przyczepą raczej do przyjemności nie będzie należeć 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W przyszły piątek potrzebuję przedostać się przez Łódź na Toruń. Jadę ze Śląska, na Piotrków, kawałkiem A1 do Tuszyna. i co dalej?

Przejazd pewnie 18 - 19 godzina...albo ciut wcześniej.

 

Do Łodzi w ogóle nie wjeżdzaj bo utkniesz na dobre w piątek - w tygodniu zresztą też. Jest taki bu..del na drogach że ludzkie pojęcie przechodzi a otatnio potrafią światła zgasnąć na najważniejszych skrzyżowaniach i nawet policjanta nie łaska wystawić żeby kierować ruchem - trzy pasy z czterech stron + tramwaj MASAKRA ! Kocioł jak w Indiach

Z południa Polski to jechałbym Piortków-Pabianice-Konstantynów-Aleksandrów-Zgierz-Piątek i na autostradę. Trochę postoisz w Kanzas i Alexie póżniej tylko przez Zgierz i dalej już jest ok. Korki są wszędzie i nie bardzo jest jak ominąć. Ja wyjechałbym z piątku/sobotę w nocy żeby wcześnie rano Łódź normalnie przelecieć al. Włókniarzy najszybciej i najlepsza droga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Ryba,

ale jechać cały czas główną 71 czy może trochę bokami, czyli w Rzgowie nie zaraz na Pabianice, tylko w Rudzką, potem kawałek Pabianicką i w prawo Łaskowice, Sanitariuszek i później Zgierską i Szczecińską.I wyjazd na A2  z 702 czy Emilia?

Czy lepiej trzymać się głównej non-stop?

 

Niestety pora wyjazdu jest ograniczona i pracą i zakończeniem roku szkolnego, a w sobotę w Toruniu już też jesteśmy "poplanowani". Sobota i niedziela to pierwszy weekend wakacji, pewno cały ten czas będzie kiepski do podróżowania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zależności od sytuacji na drode ( zawołasz na CB ) jeśli będą duże korki na wlocie do Łodzi od Rzgowa, możesz wskoczyć na S8 i od razu na Pabianice zjechać. Do Pabianic droga ok, przez miasto przelecisz szybko, droga nie jest skomplikowana, dalej na Kanzas i DK 71 do Alexy. Zaraz za Konstantynowem jest droga przez Łódź do Zgierza ul. Zgierska i Szczecińska, ale nie polecam tam jazdy z przyczepą ( bardzo nie równa, zero pobocza, blisko duże drzewa, TIR-y) Z Alexy do Zgierza i bezpośredno 702 na Piątek. Przed samym Zgierzem troszkę nierówności, ale którki odcinek. Dalej Zgierz-Piątek droga jest ok. przejazd będzie na pewno bez korków droga równa i moim zdaniem nie ma sensu jechać do A2 na Stryków i do A1 tym bardziej że za te 12km będziesz płacił i nadrobisz kilometrów.

Edytowane przez ryba78 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ptaku

a, jak radzisz?

jadąc w kierunku Torunia od razu się kierować prawą stroną Łodzi na A1, czy jechać lewą stroną miasta do Zgierz i w Emilii wskoczyć na A2 kierunek W-wa, a potem obrać kierunek A1 Gdańsk.

tak jak pisałem wyżej około 21.00-22.00 będę przejeżdżał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... ale byłem ostro naciskamy przez Tomka z Olkusza i kolejny raz dałem zarobić darmozjadom, co boli mnie do dziś bo portfel w sumie się uszczuplił o ponad 140zeta, czyli TRZY wspaniałe obiady dla dwóch osób w La VERA w Rowach.... :hmm:  

 Tomcio jak mówiłem my wolimy jechać płatną bo z Emilką nam było wygodniej. Nie wiedziałem, że tak naciskałem wiec w tym roku obiad stawiam :-) ale i teraz też pojedziemy płatną :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest asfalcik. 

Przejedziesz śmiało, ja tamtędy śmigam i jest ok ;)

stan asfaltu określiłbym na 5 z krótkimi odcinkami 3+ - 4 (takimi po 100m). 

A już na pewno dużo lepiej niż przez Łódź :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomcio jak mówiłem my wolimy jechać płatną bo z Emilką nam było wygodniej. Nie wiedziałem, że tak naciskałem wiec w tym roku obiad stawiam :-) ale i teraz też pojedziemy płatną :-)

spoko Tomcio masz wybaczone ;p;p;p;p

 

dzięki, myślę że sprawdzę tą opcję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.