Skocz do zawartości

Kemping Gąski - Sarbinowo


Olga

Rekomendowane odpowiedzi

Tak to bardzo często jest, jak przypadek decyduje o wyborze kempingu.
Zdradź proszę tajemnicę o owym miejscu, chodzi o Wodnik czy Alfa Klif?
Witam

Mam wrażenie że pisał o Wodniku. Zresztą po moim pobycie czerwcowym też mam pewny pogląd na ten kemping, który stał się ostoją przyczep zakotwiczonych na stałe.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 630
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witam, pojechałem do Gąsek 7 sierpnia i po mega obłożeniu pozostała tylko wypalona trawa w miejscach po przedsionkach i namiotach. Rozmawiając z ludźmi na kempingu wszyscy mówili że było mega tłoczno. No cóż Gąski stały się ofiarą własnego sukcesu, czyli bliskości plaży z kempingów. Tyle lat chwalono tu Gaski i tamtejsze kempingi, że musiało w końcu nastąpić przesilenie. W terminie między 7-17 sierpnia u Gienia patrząc z drogi był full ludzi, u Zosi też, u Arka tak 60-70%, Bursztynowe z drogi nie do ocenienia, Złote Piaski dużo miejsca.

Urlop w Gaskach uważam za super udany, mega wypocząłem, piękna plaża.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w Złotych Piaskach i w weekend też było sporo gości chociaż wcisnąć by się dało. Pamiętam pustki o tej porze w zeszłym roku.

Kemping spokojny, trochę z dala od centrum Gąsek, do morza przejście przez furtkę
Jest czysto ale trzeba pamiętać o "taśmie życia" do kibelka i 2 zł za prysznic 3min.

W drodze powrotnej w Białogardzie zajrzałem do p. Aleksandry no i jest zgoda na zmianę przyczepy. cf9283da8b2e62d250688360d43aa729.jpg3b9271b8b3fc141a872a708b2cedf954.jpg

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
W dniu 10.08.2019 o 07:51, powolniak napisał:

Tak to bardzo często jest, jak przypadek decyduje o wyborze kempingu.

Zdradź proszę tajemnicę o owym miejscu, chodzi o Wodnik czy Alfa Klif?

Nieszczęsny Wodnik 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Czy jest ktoś obecnie w "Złotych Piaskach" w Gąskach ? Wybieram się tam początkiem przyszłego tygodnia i chciałbym mieć rozeznanie jakie jest obłożenie na kempingu. 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
8 minut temu, MichuP napisał:

Witam, jak z miejscem w Złotych Piaskach? W ogóle w Gąskach ludzi sporo?

Gąski zapełnione, w Zlotych Piaskach  spokojnie, w tym tygodniu trochę się rozluźniło, jest trochę parcel wolnych. No i plaża najmniej zatłoczona, bo to koniec Gąsek. W kierunku latarni już tłok się robi.

Pozdrawiam

20200801_135832(0).thumb.jpg.2042c1afac2fac376b69e72bf3567ea4.jpg20200801_135834.thumb.jpg.6f835e5b68ce5bce895e1da40579700c.jpg20200801_135654.thumb.jpg.cee4d06797d4360e5ada0580b17a84d6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, rumpel napisał:

Gąski zapełnione, w Zlotych Piaskach  spokojnie, w tym tygodniu trochę się rozluźniło, jest trochę parcel wolnych. No i plaża najmniej zatłoczona, bo to koniec Gąsek. W kierunku latarni już tłok się robi.

 

A kolega Rumpel zamiast na Łęgu to Gąski skubie? Zdradzasz własne ideały ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, kalapan napisał:

A kolega Rumpel zamiast na Łęgu to Gąski skubie? Zdradzasz własne ideały ?

Na Łęgu byłem na weekend w czerwcu ( ślad w odpowiednim wątku ) i na pewno w sierpniu jeszcze zawitam ?. Brakuje mi tej przestrzeni na morskich kempingach... choć morze trochę rekompensuje klaustrofobię ?.

Jeszcze gorące...

20200804_204603.jpg

20200804_204618.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W Złotych Piaskach w tygodniu trochę się poluzowało. Tak z 75% miejscówek zajęte.
Pogoda ładna, plaża jest, tłumów na plaży nie ma.
W samych Gąskach gości sporo i covidem nikt się za bardzo nie przejmuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.