Skocz do zawartości

kemping Pappasole


w79

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie cenę wyliczają  dynamicznie algorytmy w zależności od ilości chętnych, długości pobytu, prognozy pogody i twojego profilu na fb - tak jak w liniach lotniczych. Zresztą w sklepach to samo się zaczyna robić. Roboty monitorują szereg parametrów oraz ceny w znanych portalach i u konkurencji i co kilka godzin modyfikują ceny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, cena zawsze ta sama. Osobiscie srednio podoba mi sie Union Lido. Ja polecam http://www.campingmediterraneo.it/en-us/

Kawalek dalej, duzo spkojniej. Oczywiscie nie ma tak rozwinietych basenow, za to jest dosc kameralnie:). No i oczywiscie MdV po remoncie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nad Adriatykiem jest całe zagłębie kempingowe i każdy może znaleźć coś dla siebie. Generalnie campingi czterogwiazdkowe są znacznie droższe, ale więcej tam "bajerów" Z dzieciakami szukaliśmy takich właśnie.:)  Nam podobało się na Sant Angelo, Garden Paradiso, Mediterraneo. Wyjątkowy był  Enzo Stella Maris - te i inne opisywałam na blogu. Od czasu gdy tam jeździliśmy w niektórych zaszły zmiany, rozbudowano strefę basenową itp. zarys jest.  Gdy będziemy tam jechać sami - wystarczą nam trzy gwiazdki....poszukamy spokoju i- niższych cen :)

http://www.campingowo.com.pl/category/wlochy/campingi-we-wloszech/

Cześć  Jacku - czy ty jesteś po stronie Toskanii? i tam szukasz kempingu? czy już znalazłeś?

W ubiegłym roku tuż przy plaży znalazłam camping Etruria . Nie ma basenu, ale wychodzisz na plażę na d Morzem Tyrreńskim. Miejsca sporo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Magda Pawłowicz hej, tak byliśmy na toskanii, ale wczoraj się zmyliśmy. Jakoś tamta strona, bardziej prowłoska nam nie odpowiada. Jak zawsze nas zaciągnęło nad adriatyk, tutaj jakoś lepiej się czujemy :) 

 

a tu jedna z plaż na toskanii0F73B845-24E1-4FE2-B7AE-6FDDC4EB3B1D.thumb.jpeg.8e17a4ffd7d18d947a0230bffbc6634f.jpeg4AF55216-8BF3-4AF7-9BFA-6045045C6339.thumb.jpeg.68ca49857dc77d454b689e1d28fe47bc.jpeg

super gdyby nie jej zła sława. Poszliśmy tylko fotki zrobić. 

 

A tu plaża przy spiaggi, ma z 50-70m szerokości

 

90397D8D-31F0-4BA8-89D6-074518867DF9.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIe pamiętam szczegółów i nie wnikałem zbytnio ale ten kolor wody bierze się od jakichś związków z pobliskiej fabryki. W każdym razie kąpiących się zawsze było dużo (mnóstwo lokalsów również).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak, ścieki z pobliskiej fabryki chemicznej. Niby niegroźne jak się raz wykąpie, ale zgłębiłem trochę temat, w rosignano solvay jest najwększy odsetek nowotworów na całym wybrzerzu, zdarzają się wycieki amoniaku co ubija wszystkie ryby w okolicy, różne związku chemiczne, teraz nie pamiętam które itp nas zniechęciło do kąpieli, tylko fotki i wypad :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toskania i południe (środek) Włoch nad Adriatykiem ma braki w dobrych kempingów, ale za to nadrabia plażami i morzem które jest bez porównania ładniejsze od tego na w okolicach Rawenny czy Wenecji.

Edytowane przez Voku (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to się nie zgodzę, plaża w okolicach Vady, wąska z ciemnoburym piaskiem. Na fotce kolor dobrze wyszedł, a szerokość przy tych hotelach była większa to było w cecinie. W vadzie była 1/3 z tego 2FD46B77-BE49-4A96-A45C-1D5906320D57.thumb.jpeg.193e269d8605dfeefae5b44f2e1f52d0.jpeg

natomiast przy spiaggi wygląda tak E023CA2E-CE23-41D9-AEFC-9B5BA1F7D6C0.thumb.jpeg.99562945c75d6603a8c1002846f5a808.jpeg

jedyna wada to ,,sałaty,, w wodzie. 

Ale już wyżej przy pra delle torri plaża też mi się już nie podobała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.