Skocz do zawartości
andrzej763

Hyunday Tuscon

Rekomendowane odpowiedzi

Maras

Wyślij email do kilku salonów w PL i będziesz miał odpowiedź :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Benior
2 godziny temu, PLopaPL napisał:

Udowodniłem, ze w konfigurstorze jest mowa o kwotach ok 1065, 750 i 260 - dokładnie nie pamietam ile...

Generalnie chciałbym się dowiedzieć, czy hak wybrany w konfiguratorze montowany jest w fabryce czy w aso?

U mnie montowali na miejscu. Nawet nie wpadłem na to, że tak może być. Po prostu zamawiając auto poprosiłem o hak odpinany z wiązką 13 pin i tyle. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
BUMERANG
13 godzin temu, Benior napisał:

U mnie montowali na miejscu. Nawet nie wpadłem na to, że tak może być. Po prostu zamawiając auto poprosiłem o hak odpinany z wiązką 13 pin i tyle. 

Prawdopodobnie instalacja jest fabrycznie dostosowana do podpięcia. Wpinają moduł, kable od gniazda przepuszczają przez zaślepkę i gotowe

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Benior

Oj się zakręciłem. Moje auto nie było do produkcji więc i hak nie mógł być montowany inaczej niż u dealera. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jaśki

Cześć

Ja moge dodać, że w bliźniaku Tucsona czyli Kia Sportage hak montowali mi u dealera. Moje autko tez nie bylo "do produkcji" bo jak juz wybralem wersję, a żona kolor to okazalo sie że jeden taki akurat jest w PL na magazynie. Dealer ściągnąl go do siebie do salonu i dołożył hak

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi