Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, WojtEwa napisał:

Mi również się podoba. Benior, zapodaj fotki z kempingu, mój kamper tam chyba wlezie skoro widzę inne?

330cm wysoki jest więc gałęzie są istotne.

2 strony wczesniej masz 2 fotki z części dla kamperów/przyczep. Gałęzi się nie obawiaj bo ich tam nie ma wcale ... :-] tylko sunce.

Ups ... gibnęło na kolejną ... czyli 3 str. wstecz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękowania. To są klimaty jakie lubię, im prymitywniej tym lepiej.

Utrwalam w pamięci do CRO 2019 , będę brał pod uwagę.

Ty stoisz przy ogrodzeniu za którym jest dużo cienia, czy to jest też teren tego kempingu?

Edytowane przez WojtEwa (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu w zasadzie nie ma Cienia. Stoję przy ogrodzeniu i czasami z drzewa dochodzi jakiś cień ale niewiele. Ustawiając się ciut bliżej knajpy rano będzie cień z drzewa. Osobiście wolałbym stać w pierwszej linii na patelni ale miejsc nie było, teraz jest luka tylko mi się nie chce przeciągać przyczepy na dwa dni. Tu gdzie stoję rano z drzewek oliwnych jest wystarczająco dużo cienia aby zjeść śniadanie, potem cień z przyczepy i daszku wystarczy. 

W zimie się omarźniemy to teraz trzeba się grzać :) 

Tak jak piszesz jest tu dość prymitywnie i to nam pasuje :) Woda zaraz obok przyczepy, jest wc chemiczne, kible może i stare ale czyste no i mili właściciele. 

 

Wczoraj przypłynęli Chorwaci małą łódką z daszkiem i umilali nam pobyt puszczając swoje hity i przy tym głośno śpiewając popijając rakiję z gwinta ....... wieczorem odpłynęli :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Benior napisał:

mili właściciele. 

I bardzo egzotyczni z tego co pamiętam ;) przynajmniej właścicielka i dzieciaczki.

5 godzin temu, WojtEwa napisał:

... To są klimaty jakie lubię, im prymitywniej tym lepiej.

Wojtek masz jeszcze 2 foty co znacznie ułatwi ocenę wjazdu i sam rozkład kemp.

11207372_708642992598285_2428279430100970940_n.jpg.ef274db61d9fe06a040f12682077a217.jpg305055_458363547541899_848958945_n.thumb.jpg.67bf9755ce0518dd5271b0adaeb72bbb.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za fotki. W mojej ocenie kamperom jest chyba łatwiej na takich manewrach niż zestawami, zazwyczaj niski zwis za osią budki ulega uszkodzeniom. W swoim tego się nie obawiam gdyż mam solidną ramę pod garażem aż do zderzaka.

Trochę ta patelnia zniechęca, ale mam jeszcze wojenną siatkę maskującą pod którą kamper stać może. Chodzi o to, że stojąc na patelni, klima pracuje non stop a temp schodzi do 23-25 st.C i to przy podłodze. W cieniu bez problemu schodzi poniżej 20st.C również przy podłodze a przy tym sprężarka załącza się cyklicznie.

My jesteśmy zimnolubni, no Ewa może mniej więc śpi na cieplejszym pięterku, ja to bym mógł spać w lodówce.

To miejsce jest extra, woda do życia aby była i prund do klimy a resztę sobie zdobędę, pontonem do sklepu raz dwa opłynę.

No i to ostatnie foto... co ja z tym garem pod skalpem mam, że lubię łazić tam gdzie nie wszyscy łażą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Benior napisał:

Raport po powrocie; 3494km, 11,7 spalanie, średnia prędkość 58km/h, ilość godzin w aucie 63:48

Pełne zadowolenie :serce:

Super :)

mam pytanie: jak wygladala droga przez BiH? 

Ja w tej chwili jestem kolo Splitu i staram sie namowic zone na powrot wlasnie przez BiH (chce przejechac przez Sarajewo)...ale zona ma opory :(

p.s. zapobiegawczo zielone karty (na auto i cepe) zabralem :) paszporty rowniez ...ale szukam teraz argumentow aby przekonac Justyne 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@niebieski Dzieki !!

Chodzi mi bardziej o jakosc i przepustowosc drog :)

jak wbijam sobie na google maps cel Budapeszt to "normalna" droga pokazuje mi 6,5 godziny...via Sarajewo prawie 12... oczywiscie wiem ze z cepa to te 6,5 jest nierealne ;)..ale jakis poglad to daje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi są górskie, kręte, więc to też zależy jaki masz holownik i jaką budę.

Piszę z mojej perspektywy, buda 720kg ciągnięta busem - rakietą (czyli nieodczuwalna)

Jedziesz wolno, ale widoki masz większość czasu cudowne

 

CAM00703.jpg

CAM00720.jpg

Edytowane przez niebieski (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.