Skocz do zawartości

Naprawa podłogi


zapi

Rekomendowane odpowiedzi

Tutaj uszkodzony jest cały róg przyczepy wraz z fragmentem podłogi, innych miękkich miejsc nie znalazłem. Poza tym defektem przyczepa w stanie bardzo fajnym mało zużyta, prawdopodobnie długo stała nie używana. Koszt to 35k, dlatego zastanawia mnie orientacyjny koszt naprawy. Oczywiście można to próbować naprawiać samemu, tylko czy efekt będzie zadowalający i długotrwały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Włodek1111 napisał(a):

Sprawdziłem sobie dokładniej przyczepę i prawdopodobnie za mebelkami kuchennymi cała ściana jest również miękka, ale nie chcę tego bardziej rozkręcać, aby to wizualnie potwierdzić. Dlatego skłaniałbym się coraz bardziej do jej zwrotu.

IMG_20231230_130613.jpg

 

To w takim stanie ją kupiłeś czy to już Twoja inspekcja w ten narożnik ?  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.12.2023 o 21:59, Włodek1111 napisał(a):

Poza tym defektem przyczepa w stanie bardzo fajnym mało zużyta, prawdopodobnie długo stała nie używana. Koszt to 35k,

Kilka pytań - czy sprzedający poinformował Cię o tak tragicznym stanie przyczepy?

Piszę "tragicznym", bo - nie gniewaj się Kolego - ale nie pisz proszę tego co zacytowałem powyżej, że przyczepka jest "w stanie bardzo fajnym mało zużyta".

Jeżeli tak wygląda ona w tym miejscu to nie ma żadnego powodu sądzić, że gdzie indziej będzie w lepszym.

Osobiście na Twoim miejscu NATYCHMIAST oddałbym tą przyczepę sprzedającemu - chyba, że sprzedający informował Cię o jej stanie a Ty się z tym zgodziłeś...

Inaczej wpakujesz się w remont bez końca.

Naprawdę oddaj ten zakup i to jak najszybciej, tym bardziej, że już sam zauważyłeś, że:

22 godziny temu, Włodek1111 napisał(a):

prawdopodobnie za mebelkami kuchennymi cała ściana jest również miękka

Jeżeli w tym narożniku, którego fotkę zamieściłeś - tak to wygląda - a wygląda to naprawdę tragicznie - jeżeli jest tam miękka (czytaj zgniła) podłoga - jeżeli sam już widzisz to co piszesz powyżej, że jest za taką kuchnią jest podobny - to jak dla mnie jest to kompletny zgniłek i nie ma co zaklinać rzeczywistości, że jest inaczej...

Oddaj to...

Pzdr

Włodek

PS - czemu kupując nie sprawdziłeś zabudowy czujnikiem wilgotności ?

Edytowane przez BuryKocur (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMG_20231230_122632.thumb.jpg.b0a05bb32e8cbcf8528a9f37146593c8.jpgBardzo dziękuję, za zainteresowanie oraz rzetelną opinię dzięki której nie mam już wątpliwości czy pchać się w remont czy zwrócić. Po rozmowach sprzedawca zaproponował zwrot pieniędzy lub wymianę na inny model. Zgodnie z sugestią zaopatrzę się w czujnik wilgoci przed jakąś decyzją. O faktycznym stanie przyczepy nie byłem informowany a sam jako laik na miejscu nie potrafiłem tego stwierdzić.

Zdjęcie przed ingerencją 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Włodek1111 napisał(a):

Po rozmowach sprzedawca zaproponował zwrot pieniędzy lub wymianę na inny model.

Jeżeli mogę coś podpowiedzieć - ja na Twoim miejscu odebrałbym gotówkę a na oględziny następnej umówiłbym się z kimś - nie gniewaj się - bardziej doświadczonym - mamy tutaj na forum taki wątek o koleżeńskiej pomocy - i na Twoim miejscu z takiej pomocy bym skorzystał.

Nie kupuj sam  - pojedź z kimś niezaangażowanym w zakup i kto ma pojęcie o temacie !

Jeżeli jesteś gdzieś z okolic północnej Warszawy - Nowy Dwór Mazowiecki - Legionowo - Leszno - Ożarów Mazowiecki - to mogę Ci pomóc - jakbyś chciał skorzystać z pomocy to napisz do mnie maila na adres:

burykocur59(at)gmail.com

Pzdr

Włodek

 

Edytowane przez BuryKocur (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, konradk napisał(a):

A dotykałeś te ściany przy zakupie? Nie były miękkie? 

Nawet nie trzeba dotykać bo na dwóch kantówkach od samej ściany widać ,że wodę piją 

IMG_20231230_122632.thumb.jpg.b0a05bb32e8cbcf8528a9f37146593c8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.