Skocz do zawartości

Zakończenie sezonu karawaningowego -Wisła kemping Jonidło w terminie 06-08.10.2017


Rekomendowane odpowiedzi

Ja troszkę z innej beczki.

Nie wiem ile załóg musi, czy będzie musiało grzać prądem.

Trzeba tak podzielić podłączenia, żeby w jednej skrzynce nie znalazło się więcej przyczep z ogrzewaniem 

elektrycznym , bo wtedy duże będzie prawdopodobieństwo że zabezpieczenia nie dadzą rady.

Myślę , że do jednej skrzynki będziemy podłączać, jedno ogrzewanie elektryczne  i resztę " gazowców "

Jest tak jak jest z prądem, więc gorący apel. Jak ktoś ma ogrzewanie gazowe, to niech tylko z niego korzysta.

Marek zabierz ze sobą długi przedłużacz ,to się gdzieś Ciebie indywidualnie do prądu podłączy :)

Edytowane przez belmondo (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 432
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Nie jest dobrze. Ja będę około 19, więc może się okazać, że już tylko wysprzątam altanę :look: Jedyna pociecha, że będę musiał wypić kilka brudzi!

Robaczku my wcześniej też nie będziemy bo ja do 15.30 w pracy ... nie martw się posprzątamy razem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja odpadam. Pogoda nie dla nas . Pozdrawiam,udanej imprezy

Szkoda,może innym razem się wreszcie poznamy :(

Przyczepa umyta(nie wiem czy miało sens mycie w taką pogodę...), i gotowa do drogi

Bardzo ładna przyczepa i do tego jaka czysta ... :yay:

no niestety ale chyba będzie lipa z wyjazdu :oslabiony:

Nie kombinuj   :look: :look: :look:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest dobrze. Ja będę około 19, więc może się okazać, że już tylko wysprzątam altanę :look: Jedyna pociecha, że będę musiał wypić kilka brudzi!

Co za fajny patent! Musimy to przedyskutować :]

Pstryknij fotkę przy otwartych drzwiach.

Robalu, my wcześniej jak o 19.30-20.00 też nie będziemy, najwcześniej o 18.00 z Mysłowic stertujemy. Jeszcze się okaże że po trasie się spotkamy...

 

Ja troszkę z innej beczki.19.30-20.00 też nie będziemy z Mysłowic najszybciej wystartujemy o 18.00

he, jeszcze się okaże że po trasie się spotkamy.....

Nie wiem ile załóg musi, czy będzie musiało grzać prądem.

Trzeba tak podzielić podłączenia, żeby w jednej skrzynce nie znalazło się więcej przyczep z ogrzewaniem 

elektrycznym , bo wtedy duże będzie prawdopodobieństwo że zabezpieczenia nie dadzą rady.

Myślę , że do jednej skrzynki będziemy podłączać, jedno ogrzewanie elektryczne  i resztę " gazowców "

Jest tak jak jest z prądem, więc gorący apel. Jak ktoś ma ogrzewanie gazowe, to niech tylko z niego korzysta.

my tylko ogrzewanie na 220v.......

Edytowane przez 11thebest (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robaczku my wcześniej też nie będziemy bo ja do 15.30 w pracy ... nie martw się posprzątamy razem

 

Robalu, my wcześniej jak o 19.30-20.00 też nie będziemy, najwcześniej o 18.00 z Mysłowic stertujemy. Jeszcze się okaże że po trasie się spotkamy...

 

my tylko ogrzewanie na 220v.......

Kamień z serca :] Nie będę jak ta ostatnia sierota!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robalu, my wcześniej jak o 19.30-20.00 też nie będziemy, najwcześniej o 18.00 z Mysłowic stertujemy. Jeszcze się okaże że po trasie się spotkamy...

 

my tylko ogrzewanie na 220v.......

Nic się nie martw

Załogi, tylko z ogrzewaniem prądowym będą pod specjalną opieką  :swieca:  :swieca:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.