Skocz do zawartości

Zakończenie sezonu karawaningowego -Wisła kemping Jonidło w terminie 06-08.10.2017


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 432
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

A ja mam takie pytanko organizacyjne - wszyscy chętnie zapisaliśmy się na chlebek od Tombra, a czy ktoś zainteresowanego zapytał, czy będzie chlebek? Bo wiecie, w życiu bywa różnie i Tomkowi może tym razem nie pasować (z różnych względów). Tomeczku - będzie chlebek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanko organizacyjne - wszyscy chętnie zapisaliśmy się na chlebek od Tombra, a czy ktoś zainteresowanego zapytał, czy będzie chlebek? Bo wiecie, w życiu bywa różnie i Tomkowi może tym razem nie pasować (z różnych względów). Tomeczku - będzie chlebek?

Tomek ma pewnie mało czasu ,by śledzić forum.Myślę ,że z chlebem problemu nie będzie.Jeżeli kazał listy zrobić,to nawet gdyby nie jechał to chleb przekaże komuś :)

Dzwoniłem teraz-nie odbiera :)

Temat chleba jest potwierdzony przez Tomka ,czyli będzie :)

Edytowane przez belmondo (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał, chleb będzie na 100 procent. ( to jest piekarz z tradycjami )

Andrzej możesz już zamknąć listy na chleb.

Tomek mi przekazał że na 90% się na Wisłę wybiera, ale coś go dzisiaj dopada choroba ..

Reasumując.

Albo będzie zgodnie z planem i Tomek przywiezie.

Albo Tomek da znać aby ktoś jadący na Wisłę chlebki zabrał 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informuję,że dzisiaj  o godz. 12.00 zamykamy zapisy na chleb .Kto jeszcze się nie zapisał ma ostatnią szansę.Pozdrawiam i do zobaczenia jutro :)

Edytowane przez belmondo (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przygarniemy,tylko napiszcie coś o sobie ,bo nic o Was nie wiemy .Chociaż profil uzupełnijcie.  :hmm:

 

Profil uzupełniony - młode małżeństwo .  Przyczepkę odziedziczyliśmy w zeszłym roku po rodzicach którzy serce oddali camperowi Mobilvetta KYaht MH 87 . My mamy Wilka 450 - poczciwy , cudowny i oddany :) Póki co jeździmy cały czas na własną rękę bądź z przyjaciółmi którzy też się wybierali teraz do Wisły jednak ospa z nimi wygrała.

 

Cieszymy się , że zostaliśmy przygarnięci :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie ,

nie miałem czasu śledzić temat . Rozkłada mnie choroba , wiec nasz wyjazd stoi pod znakiem zapytania - niestety

Urwało mi tekst . Wiec w skrócie :

- przyjeżdżamy albo nie - zależy czy będzie ze mną lepiej czy gorzej

- lista na chleb zamykam jutro o 10 - jak nie przyjedziemy , poproszę kogoś o zabranie go z Pszczyny

 

Mam nadzieje , ze przez te 3 godziny co mam teraz wolne i przez noc to wyleże i wylecze ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.