Skocz do zawartości

Europejski ZLOT Caravaningowy CAMPER CARAVAN SHOW / 20-22.10.2017 W-wa


S&A

Rekomendowane odpowiedzi

Pani Kasia sama zaproponowała takie rozwiązanie i tyle.

 

Przecież nikt nie musi tego robić. Chodzi tylko o utrzymanie porządku i stanięcia w grupie.

 

PS

A może ktoś się tylko tu wpisał i pominął rejestracje na stronie WTS?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 299
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

cytuje z CT

 

Przekazuję najnowsze ustalenia po spotkaniu z Kasią Szwed w Centrum "Ptak" World Travel Show: 

Ponieważ przewidywana liczba chętnych na zlot została znacznie przekroczona, jest już 500 chętnych, dokonano zmian organizacyjnych istotnych, zatem musicie o nich wiedzieć. Jednocześnie informuję, że nie aktualny jest stan podany na schemacie w Polskim Caravaningu. 

Wjazd na zlot będzie jednak tam gdzie w ub. roku, czyli bramą nr.4. 

Teren pod zlot (wyasfaltowany przed 2 tygodniami) znajduje się na ogromnym placu przy hali E. 
Został on podzielony na sektory. Jeden z sektorów jest zarezerwowany dla CamperTeam. 

Każdy wjeżdżający, po załatwieniu i dokonaniu opłaty, zostanie skierowany do odpowiedniego sektora. 

Na załączonym schemacie pokazano ustawienie kamperów i przyczep w poszczególnych sektorach. 
Na razie nie opisano miejsc dla CT, karawaning pl. PZMotu i sekcji niewiadówek, ale takie właśnie wydzielone miejsca przewidziano abyśmy mogli być w grupach zaprzyjaźnionych. 

Będą po trzy punkty poboru wody i zrzutów szarej wody i kota o oczywiście oznaczone. 

Na 4 rogach placu zlotu rozstawione zostaną kontenery smieciowe. 

A teraz info szczególnie dla nas ważne jako, że w u biegłym roku brakowało nam miejsca na wieczorną integrację. 

W tym roku będziemy mieć rozstawiony namiot między halami C i D lub (jeśli pogoda szczególnie dokuczy) udostępniona nam będzie tzw. "Strefa Piwa". 

Strefa Piwa interesuje nas również z tego względu, że tam właśnie odbędzie się biesiada z poczęstunkiem (w tym piwo) w piątek o godz. 20.00. Przewidziana długość biesiady do godz. 24.00. 

Można przyjeżdżać już w czwartek po południu. 

A teraz bardzo ważna prośba: 

Prosimy wysłać na adres mailowy organizatora info, że jesteście z CamperTeamu. Specjalny pracownik dopasuje nazwiska zapisanych do naszego sektora. 

Przypominam adresy: 

email: k.szwed@warsawexpo.eu 

email: k.bociaga@warsawexpo.eu 

Mam nadzieję, że impreza się uda, czego nam wszystkim życzymy. 

 

koniec cytatu 


mapka

post-9045-0-36435800-1507914150_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak ma pewnie co robić a my Ją mailami zarzucamy, powinny potwierdzić tylko te osoby które nie dopisały k.pl przy rej. lub wcale się nie rejestrowały.

Uważam, że kto prawidłowo się zapisał i dostał potwierdzenie to już nie musi zawracać kobicie głowy ani się martwić o swój udział.

Ja napisałem, bo w tym wątku zobaczyłem, że należy wpisać całą załogę...wydedukowałem że skoro dzieciaki mają gratis to wpisuję w formularzu tylko dorosłych, ale rankiem obudziłem się zlany potem ha ha, że przecież są jeszcze wycieczki...napisałem do Pani Kasi, żeby mi skorygowała formularz i dodała dzieciaki do listy...napisała błyskawicznie, że nie ma problemu i że nanosi poprawki...:) ...pasowało by jej jakie CINCIN pod biurko wsunąć nieśmiało za miłą i fachową obsługę :) 

ps ...miałem pytać o rowerki, ale już wątek kolegów szanownych przeczytałem i pytań brak ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo widzicie czyli wszystkich proszą o maile :-)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

tzn...nie rozumiem, ale proszę o wyrozumiałość, bo w zasadzie wchodzę dopiero w te niuansy...u Ewy na Smoczym Zlocie dowiedziałem się, że CT to kampery, a K.pl to przyczepy z holownikami (nawet już skróty ogarnąłem ha)...to że to dwa obozy...i teraz tak, to co mam wpisać w mejlu, że gdzie chcę stać na K.pl czy CT????...w zasadzie mało kogo znam...no na smoczym poznałem Krzyśka D i Roberta (eler1), no i Ewę siłą rzeczy...to teraz nie wiem ...bo w formularzu napisałem "karawaning.pl", a tu proszą o mejle odnośnie przyszeregowania...ja może rzucę się na żywioł i nic nie będę wysyłał, gdzie mnie postawią to stanę...co proponujecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co ja się orientuje to podział jest tylko i wyłącznie z powodu zajęcia długości miejsca, to jest parking zapewne z wydzielonymi miejscami więc kamper 1 miejsce, holownik + przyczepa 2 miejsca  :)

 

ale też zapewne jest tak że kamperowcy chcą stać z kamperowcami a przyczepkowcy z przyczepami choć dla mnie to nie robi żadnej różnicy 

 

niewiadówki wiadomo chcą z niewiadówkami  :)

 

jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził  

Edytowane przez Cytrus (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co ja się orientuje to podział jest tylko i wyłącznie z powodu zajęcia długości miejsca, to jest parking zapewne z wydzielonymi miejscami więc kamper 1 miejsce, holownik + przyczepa 2 miejsca  :)

 

ale też zapewne jest tak że kamperowcy chcą stać z kamperowcami a przyczepkowcy z przyczepami choć dla mnie to nie robi żadnej różnicy 

 

niewiadówki wiadomo chcą z niewiadówkami  :)

 

jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził  

aha...wszystko jasne nie będę słał więc emalji, wystarczy, że wysłałem formularz :))pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wysłałem rano, ale bez odpowiedzi...myślę że na tydzień przed imprezą może ma dużo pracy. No nic , trzeba mieć nadzieję, że wszystko ok z tą rejestracją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha...wszystko jasne nie będę słał więc emalji, wystarczy, że wysłałem formularz :))pozdr

 

od "pierwszej" do "ostatniej" załogi będzie długość parkingu więc wszyscy się odnajdą   :)  , no chyba że masz kogoś upatrzonego i koniecznie chcesz Mu przez okno zaglądać   :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cytuje z CT

 

Ponieważ przewidywana liczba chętnych na zlot została znacznie przekroczona, jest już 500 chętnych

500 chętnych. Czyli 500 załóg, czy 500 uczestników ogółem? Wie ktoś?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od "pierwszej" do "ostatniej" załogi będzie długość parkingu więc wszyscy się odnajdą    :)  , no chyba że masz kogoś upatrzonego i koniecznie chcesz Mu przez okno zaglądać    :)

:D...nic nie mam upatrzonego...dopiero będę sobie musiał upatrzyć :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 99% będziemy stali jak sardynki ;-)

Ale będzie przynajmniej ciepło ;-)

 

Przypominam wszystkim o konieczności potwierdzania rejestracji u organizatora i dopisku karawaning.pl

 

 

 

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, Pani Kasia mi odpisała że na swojej liście ma tylko 21 załóg opisanych dopiskiem karawaniang.pl  a my na liście mamy 32 załogi, stąd bardzo ważna prośba do WAS!

 

niech każdy czym prędzej napisze maila do Pani Kasi k.szwed@warsawexpo.eu z podaniem swoich danych z logowania w celu potwierdzenia zapisu do grupy karawaning.pl - to bardzo ważne w celu potwierdzenia rejestracji i ustawienia się koło siebie!

 

PILNE!!!!!

Załatwione

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.