Skocz do zawartości

Cywilizacyjny niedorozwój


Helmut

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, chris_66 napisał:


Nie mogę mieć szacunku dla ludzi którzy spuszczą mi łomot na parkingu jak krzywo zaparkuję emoji31.pngemoji2957.png


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

Ale za to słusznie i widocznie dalej za mało, być może jesteś niereformowalny bo jak widać dyskusja z Tobą to jak kopanie się z koniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
18 minut temu, Cezarr napisał:

Jak by mu zabrali prawko pewnie nie mógł by zrozumieć za co. Brak mózgu powinien powodować cofnięcie uprawnień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba mogę wkleić.... jak napisał na forum to żadna tajemnica.

 

Dzień dobry wszystkim!
Cieszę się że ta sprawa tutaj trafiła ponieważ jest to jedyny portal społecznościowy na którym jestem.
To ja jestem tym WIELKIM ŁOWCĄ wilków!!! według fotografa.
Byłem już na policji, w poniedziałek jak dostanę nagranie od Współpasażerki to zanoszę to jako dowód w sprawie.
Zdarzenie wyglądało tak:
Jeździłem po drogach gruntowych ścinkowych i leśnych, miałem już wracać do domu, wjechałem na wzgórze porobiliśmy parę zdjęć bo ładne widoki były żadnych wilków z góry nie widzieliśmy bo wbrew artykułom nie pojechałem tam na foto safari i żadne radary ani inne duszki mi nie mówiły jedź tam tam jest wataha wilków.
Po paru zdjęciach zaczęliśmy zjeżdżać w dół, tak ok.500m zobaczyliśmy jakieś zwierzęta na początku myślałem że to łanie których też tam jest pełno, jakieś 200/150m przed zwierzętami okazało się że są to wilki zatrzymałem się poczekałem aż przeszły na skraj lasu wtedy ruszyłem powoli, zatrzymałem się na chwilę i zrobiłem kilka fotek(już widzę jak wszyscy którzy mnie chcą tu wieszać strzelać do mnie itp by tego nie zrobili)i zacząłem jechać przed siebie. Nagle zobaczyłem że coś leży w krzakach okazało się że to fotograf, który zaczął mówić że mu zepsułem zdjęcie(wtedy się losem wilków nie przejmował) przeprosiłem i pojechałem już dookoła żeby nie przeszkadzać wilkom i fotografowi.
Tyle z historii, we wtorek kolega mi pokazał całe to zamieszanie w internecie.
Jeżeli coś źle zrobiłem to jedynie to że wjechałem w jednym miejscu na zakaz, bo zgoda na gębę się nie liczy w tym przypadku, a taką miałem.
Pozdrawiam

Po prostu fotografowi przez tydzień wymarzło dupsko jak czaił się na fotkę i się wkurzył jak w kadrze zdjęcia znalazło się auto i zrobił niepotrzebną zadymę

Edytowane przez jacekzoo (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miał zgodę na to, jak sam napisał na gębę i może ją sobie wsadzić w buty ale miał

 

Poza tym co innego rozjeżdżać lasy off roadowo a co innego przejażdżka po polnych ścieżkach

Edytowane przez jacekzoo (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.