Jump to content
Łza Włóczynutka

Szukam uchwytu do telefonu mocowanego do deski kokpitu

Recommended Posts

Łza Włóczynutka

Poszukuję jakiegoś sprawdzonego uchwytu do telefonu/tableta, z tym że mocowanie do szyby odpada (taki już mam) - potrzebuję uchwyt z przyssawką do kokpitu. Oczywiście jest pierdyliard modeli na alle.

Czy ktoś używa jakiegoś fajnego, jest zadowolony i może polecić?

Edited by Lza (see edit history)

jacekzoo

Ciężko będzie ciś przyssać do kokpitu, nie jest tak gładki i sztywny jak szyba. Jak kiedyś siedziałem w telefonach, to neklepsiejsze były uchwyty firmy krusell, musisz poszukać w netach czy mają jakis model co by Ci pasował

Voku

Do deski to tylko iottie

jacekzoo

Nie znam ich, dobrze się trzyma nawet na drobnej fakturze?

Maras

Koniecznie kokpit ?  bez klejenia pewnie nie da rady  :hmm:

Opcja z wysięgnikiem coś takiego . Wysięgnik tego typu + uchwyt do wyboru np. tel. , tablet, laptop 

ram-316-1-234-6u.jpg

Łza Włóczynutka

Na szybę mam, nie sprawdza się. Na przedniej jest za daleko, nie jestem w stani go dotknąć z fotela. Na bocznej szybie daje radę, nawet jest to wygodne miejsce - ale są dokuczliwe problemy (np. z kablem, który wyrywa gniazdo tableta przy otwieraniu drzwi, albo z wypadaniem tabletu z uchwytu po przypadkowym zawadzeniu przy wsiadaniu/wysiadaniu).

Obejrzałem filmik z iOttie Easy One Touch 3 i wygląda to zachęcająco. Używa ktoś? Jakieś opinie?

Boas43

Hej... a uchwyt mocowany na kierownicy ?

dudek_t

Brodit, nic lepszego jeszcze nie wymyslono.

Prusiak

Spróbuj uchwyt magnetyczny montowany do kratki nawiewu. Mi sie sprawdza. Jest super.

byry007

A magnes nie psuje tel ? Wiem że mocnym magnesem można wyczyścić dysk w kompie .

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

ewm

Poszukuję jakiegoś sprawdzonego uchwytu do telefonu/tableta, z tym że mocowanie do szyby odpada (taki już mam) - potrzebuję uchwyt z przyssawką do kokpitu. Oczywiście jest pierdyliard modeli na alle.

Czy ktoś używa jakiegoś fajnego, jest zadowolony i może polecić?

jest dobry i sprawdzony - pozdrawiam  -  https://pancernik.eu/pl/p/Uchwyt-iOttie-Smart-Smart-Tap-2/3214?gclid=COz_5qWK6tQCFUxnGQodWmoA9w

haha ! w głowie się zakręci - pozdrawiam !

Łza Włóczynutka

A magnes nie psuje tel ? Wiem że mocnym magnesem można wyczyścić dysk w kompie .

Klasyczny dysk HDD tak, a te dyski powoli zanikają. Dysku SSD tym nie uszkodzisz. Telefon nie ma żadnych nośników magnetycznych. 

Ale magnetyk w moim przypadku odpada - trzeba przyklejać jakieś blaszki do telefonu a to ssie.

To raczej dobre dla ruskich, dobrze się wpasowuje w "stan umysłu".

jest dobry i sprawdzony - pozdrawiam  -  https://pancernik.eu/pl/p/Uchwyt-iOttie-Smart-Smart-Tap-2/3214?gclid=COz_5qWK6tQCFUxnGQodWmoA9w

haha ! w głowie się zakręci - pozdrawiam !

Chyba skończy się właśnie na iOttie, mjaą dobre opinie na internetach. Tylko jeszcze nie wiem który z modeli wybiorę ;)

chris_66

Naklej podkładkę pod przyssawkę (taki samoprzylepny dysk z gładkiego tworzywa) i używaj dowolnego uchwytu na szybę

Wysłane z telefonu

Edited by chris_66 (see edit history)

Łza Włóczynutka

Podrzucisz jakiś link / nazwę produktu? Mój uchwyt ma przyssawkę o średnicy 9cm - ten krążek od

iOttie jest za mały.

chris_66

Podrzucisz jakiś link / nazwę produktu? Mój uchwyt ma przyssawkę o średnicy 9cm - ten krążek od

iOttie jest za mały.

używam tomtom'a, ale ona ma 80mm