Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

BERSC

To podjąłem decyzję: zamiast jednej stalowej 11 kg wezmę dwie nano. Właśnie zakupiłem "szybko-złączkę". Mam w bakiście dwa dedykowane miejsca na butlę więc będzie ok i raczej ja 99% wystarczy

nie wiem czy to dobry pomysl - w upaly na szybko-złączcce bedzie sie oszraniac i spadnie drastycznie cisnienie - sam reduktor klik-on to koszt 20kilku zlotych - wymiana trwa 1min ...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Tomii

nie wiem czy to dobry pomysl - w upaly na szybko-złączcce bedzie sie oszraniac i spadnie drastycznie cisnienie - sam reduktor klik-on to koszt 20kilku zlotych - wymiana trwa 1min ...

Pomysł dobry bo:

- reduktor kliko-on za dwadzieścia kilka złotych nie jest przystosowany do pracy w pojazdach i przyczepach kempingowych (inne ciśnienie oraz połączenie na "na cybant"

- oszraniać się będzie reduktor i tu adapter 513 daje nam większą powierzchnie do pobierania energii z otoczenia

- sam dystrybutor pisze iż zastosowanie butli w kamperach/przyczepach możliwe jest po zastosowaniu ADAPTERA (nie pisze o wymianie reduktora)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jaśki

Poczytałem sobie trochę o instalacjach gazowych w przyczepach na naszym forum i nie zdecyduję się na taki reduktor tylko dedykowany do karawaningu adapter. Sam reduktor mam w swojej instalacji :)

Ale chyba odchodzimy trochę od tematu...więc nie chcę narażać się adminom.

Edytowane przez Jaśki (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jaśki

A ja napisze bardzo oszczednie.... Kopenhaga ;) ad 2017....juz zakochalem sie w DK

post-20786-0-92684300-1502217114_thumb.jpg

Edytowane przez Jaśki (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
cicik

nie wiem czy nie za pozno ale tu masz fajny kemping w kopenhadze http://campingcopenhagen.dk/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jaśki

@cicik

Dzięki :) ale dzisiaj rano wyjechaliśmy z Kopenhagi,

Powyższe zdjęcie pochodziło z kempingu z linka: https://www.dcu.dk/en/campingplads/dcu-copenhagen-camp-absalon-uk

Bardzo fajne miejsce na zwiedzanie stolicy DK

Do ścisłego centrum 8km rowerem i powiem szczerze, że nie wyobrażam sobie zwiedzania tego miasta inaczej niż rowerem :)

Ceny na kempingu "normalne" Duńskie :) sanitariaty czyste, obsługa miła.

My mieliśmy jeszcze to szczęście, że zadzwoniłem do koleżanki, która tutaj mieszka i pierwszego popołudnia obwiozła nas po wszystkich atrakcjach, które mieliśmy zaplanowane na dwa dni :P

Teraz jesteśmy na kempingu: http://eng.holmenscamping.dk/

Jest to totalne "wypizdowo"...ale właśnie nadszedł czas na wakacje  "nicnierobienie" ...to jak będzie to pewnie się okaże...ale pierwsze wrażenia bardzo pozytywne. Na kempingu basen kryty, minigolf, i prywatna plaża nad jeziorkiem. Nasz młody jest wniebowzięty :)

Teraz przez najbliższe kilka dni będzie tylko rower, pływanie  itp.

A na koniec, w drodze powrotnej (chociaż jeszcze nie chcę o tym myśleć) pojedziemy do Legolandu do Billund.

Pewnie na jakąś większą relację skusze się po powrocie

pozdrawiamy 

Paweł Justa i Bartuś

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jaśki

No i pomalutku opuszczamy DK..bardzo fajny kraj...jeszcze tu kiedys wrocimy !!!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
cicik

to na podmiankę ja jutro z rana tam lece :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi