Skocz do zawartości

Langosze v 15 - 18 czerwiec


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 344
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Michał dzięki za pamięć. Już rozmawiałem w tym temacie z Marko6. Na chwilę obecna zostaliśmy "bezdomni"+ inne uwarunkowania. Mamy nadzieję, że ta sytuacja w końcu się rozwiąże. :] Irek cały czas monitoruje rynek. 

Kaczorki bezdomne my bezsamochodowe i wszystko się okaże w ostatniej chwili jak się ogarniemy to się doczołgamy do Was

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O widzę że będzie okazja do świętowania i ubolewania nowej budki Michała gratuluję nowego zakupu bo jak mniemam naklejki na nową budka ida

 

No jeszcze nowej budki nie mam... Dzisiaj odjechała stara :'( Na temat nowej już są ustalenia i się dla nas szykuje :hop1:  Nalepki oczywiście zamówione. Wiecie, ciężko tak się patrzy, jak towarzyszka kilkuletnich wyjazdów, współuczestniczka czasem niedoli jest ciągnięta ode mnie w dal. Jeszcze jak samochód odjeżdża, to widzisz, że jedzie o własnych siłach... A przyczepa jest bezceremonialnie targana i nie ma nic do powiedzenia... :'(  A tyle razem przeszliśmy... Myślę jednak, że u nowego właściciela będzie jej dobrze. Sympatycznie kolega wyglądał, sprawiał solidne wrażenie osoby dbającej... Będzie im pewnie dobrze ze sobą... eeeeehh....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie szukałem. Od pewnego czasu zastanawiałem się, czy nie zmienić, ale nic konkretnego nie szukałem. Dopiero jadąc do serwisu (pęknięta przednia ściana), w Center Camp pokazali mi przyczepę, która się spodobała i mnie i żonie. A to ta druga osoba jest decydująca w tym względzie. I tak od słowa, do słowa i doszliśmy do wniosku - to zmieniamy... Pewnie gdybym szukał to jeszcze by zeszło, a tak, to podobnie jak Tomek. Tylko Tomek szedł po bułki, a przywiózł przyczepę. Ja przynajmniej bułek nie szukałem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja w rozmiarach poszedłem "w dół". Nowa nieco krótsza. Ale różnica właściwie kosmetyczna. W naszym przypadku liczba stałych uczestników wyjazdów się zmniejszyła, więc i rozmiar nie musi już być taki... Ale fajna była poprzednia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jeszcze nowej budki nie mam... Dzisiaj odjechała stara :'( Na temat nowej już są ustalenia i się dla nas szykuje :hop1:  Nalepki oczywiście zamówione. Wiecie, ciężko tak się patrzy, jak towarzyszka kilkuletnich wyjazdów, współuczestniczka czasem niedoli jest ciągnięta ode mnie w dal. Jeszcze jak samochód odjeżdża, to widzisz, że jedzie o własnych siłach... A przyczepa jest bezceremonialnie targana i nie ma nic do powiedzenia... :'(  A tyle razem przeszliśmy... Myślę jednak, że u nowego właściciela będzie jej dobrze. Sympatycznie kolega wyglądał, sprawiał solidne wrażenie osoby dbającej... Będzie im pewnie dobrze ze sobą... eeeeehh....

Tak to już jest w przyrodzie. Przeżyłem to samo, a moja Ryba z młodym była tylko świadkiem jak ją mija i odjeżdża w śląską dal. Nie zdążyła się porządnie pożegnać. Toć to dzięki niej poznaliśmy smak karawaningu i sporo fajnych osób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to już jest w przyrodzie. Przeżyłem to samo, a moja Ryba z młodym była tylko świadkiem jak ją mija i odjeżdża w śląską dal. Nie zdążyła się porządnie pożegnać. Toć to dzięki niej poznaliśmy smak karawaningu i sporo fajnych osób.

 

No toś dorzucił do pieca :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( Możemy popłakać razem...

 

 

Qrde, czy my jeszcze w temacie jesteśmy?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No toś dorzucił do pieca :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( Możemy popłakać razem...

 

 

Qrde, czy my jeszcze w temacie jesteśmy?????

Michał dobrze wiesz, że jak "langoszowcy" siądą na główny temat to momentalnie powstaje kilkanaście pochodnych. Najwyżej Marek da nam :czerwona: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał dobrze wiesz, że jak "langoszowcy" siądą na główny temat to momentalnie powstaje kilkanaście pochodnych. Najwyżej Marek da nam :czerwona: .

No masz.......    na pewno nie  :hehe:  :hehe:

Swoją drogą to i owszem w jakiś sposób się przyzwyczajamy do swojej przyczepy a  z drugiej 

strony to ponoć dwa razy jesteśmy szczęśliwi. Jak się coś kupi i potem jak się potem sprzeda.

Ważne, że jest kontynuacja   :hej:  :hej:  :hej:  :hej:  :hej:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli by się coś zwolniło to my też chętni

 

dołączyć do was proszę

Witamy  i już piszemy na listę.  :hej:  :hej:  :hej:

Edytowane przez marko6 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.