Skocz do zawartości

Langosze v 15 - 18 czerwiec


Rekomendowane odpowiedzi

Panie Szpara, co tu z Panem zrobić?????

Jurek , jak już piszesz o dzikiej chęci, do tego śledzie, nie wspomnę o nalewce................

To trzeba Cię wciągnąć na listę z malutkim znakiem zapytania i tyle z Tobą zrobię. :bevil:

Dorotko .....  wywołałaś ciekawy temat jedzonkowy. To i ja nie będę gorszy.

Spaghetti bolognese , to będzie moja myśl przewodnia..

Edytowane przez marko6 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 344
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Nie wspomnę o kierowniku ogniska oraz Belmodo

Witam wszystkich i pozdrawiam z kempingu we Włoszech-  www.unionlido.com .Wszyscy Polacy już wyjechali ale my jesteśmy twardzi i dalej siedzimy na majówce .

Miałem info od Marka o liście na Langosze i dzwoniło do mnie kilka osób.W chwili obecnej nie wiem jak będzie wyglądała sytuacja w czerwcu.Jeszcze w maju mamy dwa wyjazdy przed sobą.

Pozdrawiamy i do zobaczenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no, na liście 19 załóg.....

jeszcze jedna i Marku trzeba będzie robić listę rezerwową ;)

No i masz rację.

Pożyjemy, zobaczymy jak się to nam potoczy  :hej:  :hej:  :hej:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witojcie!!!

Właśnie wróciliśmy z Białorusi, przezylismy a tu widzę ostatnie miejsce czeka na nas :)

Zakrętka i Kuki + 2

 

Witamy Na zaszczytnym ostatnim miejscu.  :hej:  :hej:  :hej:

Żeby nie było że ostatnie to jakieś gorsze   :nono:  :nono:  :nono:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka mała sugestia na wieczorek zapozawczy może zróbmy listę na zakąski i potrawy na czwartkowy lub piątkowy wieczór przy muzyce (Marku przywołuje cie do porządku, miałeś zdać pewne info. A nic się nie pojawiło a czas ucieka). Z mojej strony tradycyjnie śledziki zapiekane oraz w zalewie octowej oraz Sało, a na ciepło kiszka ziemniaczana i białą kiełbaski własnej produkcji i inne niespodzianki nie tylko mięsne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarku już to jakoś ogarnę i napiszę ciut więcej.

Mamy nowe i stare załogi, więc może " nowicjuszom " też się przyda takie info.

Owszem nie ma jakiegoś sztywnego programu na Langoszach.

Jest co robić na kempingu

Pewno jak zwykle jakieś zawody w siatkówkę, Jarek z Grzesiem na pewno postarają się o jakieś zabawy, czy konkursy

dla dzieci a może i coś dla dorosłych. Jest bar z nad wyraz kontaktową i otwartą na nasze potrzeby obsługą 

Jest też co robić poza kempingiem. 

W sąsiedztwie winoteka z małą degustacją i możliwością zakupu regionalnego wina.

W niedalekim sąsiedztwie jest basen, mini zoo ,  Jest też świetnie zorganizowane jezioro-kąpielisko z doskonale utrzymaną trawą.

Z sanitariatami, prysznicami i małą infrastrukturą gastronomiczną. Wstęp na ten ośrodek bezpłatny

Można pójść w góry, czy pojeździć na rowerze.

Tu każdy decyduje sam gdzie i kiedy chce wyruszyć.

Jest też w zasadzie obowiązkowa a przynajmniej mile widziana, wieczorna integracja i zabawa .

Każdy wtedy na ten nasz wspólny stół coś przynosi, jakieś zakąski jakieś napoje i nie mam tu bynajmniej na

myśli tylko napojów bezalkoholowych  :hehe:  :hehe:  

Jak ktoś padnie, to zaniesiemy do przyczepy, jak ktoś będzie nerwowy, to wsadzimy mu głowę pod zimną wodę, a jak

ktoś będzie chciał być tylko przy herbatce to tez się nic nie stanie. Byle wszyscy mieli dobre humory i chęć do zabawy.

Tak więc zgodnie z sugestią Jarka zrobię listę zakąskową aby nie było, że 10 załóg przyniesie śledzie a drugie 10 smalec .

Choć lubię i jedno i drugie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie - Joziny, Gazirki, Kaczorki, Kajtki, ... Gdzie standardowa ekipa?

Michał dzięki za pamięć. Już rozmawiałem w tym temacie z Marko6. Na chwilę obecna zostaliśmy "bezdomni"+ inne uwarunkowania. Mamy nadzieję, że ta sytuacja w końcu się rozwiąże. :] Irek cały czas monitoruje rynek. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy Na zaszczytnym ostatnim miejscu.  :hej:  :hej:  :hej:

Żeby nie było że ostatnie to jakieś gorsze   :nono:  :nono:  

wszystko ok tylko mój Pan to KUKI nie kulki he he he

Co do listy zakąskowej skoro są smalczyki to ja na ten wieczorek zapoznawczy upiekę domowe chleby z boczkiem nie będą zdrowe bo na mące wyłącznie pszennej :slina:

Dobra niech będzie zrobię też jakieś zdrowe na mące razowej z ziarnami... ogarnę tak żeby każdemu starczyło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko ok tylko mój Pan to KUKI nie kulki he he he

 

Poprawione, :mlot:​  na Langoszach będzie przeproszone  :blagac:  a po Langoszach

nikt już Kukiego nie pomyli   :hej:  :hej:

 

 

Marek ale nie mamy jeszcze DJ na wieczorek zapoznawczy :hmm:

Tomek DJ  już jest, tylko on o tym jeszcze nie wie   :lol:  :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.