Skocz do zawartości

Langosze v 15 - 18 czerwiec


Rekomendowane odpowiedzi

Oj Mareczku w tej kwestii nikomu nie zazdroszczę ani wsadzanemu ani temu co i gdzie wydadzą ja pozostanę przy polewaniu i przy piciu tego co polane

Edytowane przez jarobaro (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 344
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Tomku też po cichu na to liczę ale i ważna jest pogoda a ludzie którzy tworzą ta niepowtarzalną atmosferę Langoszy

Atmosferę na langoszach tworzymy właśnie my sami.

Pamiętam langosze z ciągłą mżawką, ciągłym przelotnym deszczem przez dwa dni............

Musieliśmy ustawić na ławkach jakąś paletę nad ogniskiem , żeby Jożin mógł wstawić kociołek na pieczonki.

Pieczonki się udały a atmosfera  od pogody wcale nie ucierpiała.

Jaro, pogoda będzie jaka będzie, ale jest nas langoszowców,na tyle że atmosfera na pewno będzie jak zawsze.

A to już mniej niż tydzień do wielkiej imprezy   :hej:  :hej:  :hej:  :hej:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasu coraz mniej to pora na malutkie konkrety.

Po małych ustaleniach.

Jarobaro zgodził się poprowadzić karawanę , będzie ciągnął wszystkie owieczki na miejsce.

Iras będzie pilnował na końcu aby żadna owieczka nie odłączyła się od stada.

Załogi , które nie mają CB radia  Wsadzimy w pomiędzy siebie.

Jak zawsze omijamy płatne odcinki, więc na dojazd i powrót nie trzeba winiet. 

Proszę pamiętać o paliwie, bo nie chcielibyśmy czekać na kogoś kto będzie chciał tankować po drodze. ( a tak już czasem bywało )

Wiadomo, że jedzie dużo dzieci w różnym wieku, więc na ich siku akurat nie mamy wpływu i tu w razie takich sytuacji nikt nie będzie miał żadnych problemów.

Wyjazd zaplanowany o 9.15 . 

Jednak im szybciej wyjedziemy tym szybciej będziemy na miejscu.

Chciałbym, aby wszyscy byli gotowi do wyjazdu koło 9.

Jeśli jakaś załoga nie będzie mogła dojechać na czas na miejsce zbiórki  , proszę o telefon , mój nr. 662 295 969   :hej:  :hej:  :hej:  :hej:  :hej: 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam, że dla osób mających potrzebę uczestniczenia w czwartkowej mszy jest taka możliwość w Parafii Rzymskokatolickiej św. Jerzego, ul. Kościelna 33, 43-385 Jasienica. Msza na 7.00.

Zawsze grupka się zebrała. Bynajmniej za mojego uczestnictwa.

Miłego pobytu. Proszę nie zapomnieć odwiedzić winotekę. Warto. :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasu coraz mniej to pora na malutkie konkrety.

 

Po małych ustaleniach.

 

Jarobaro zgodził się poprowadzić karawanę , będzie ciągnął wszystkie owieczki na miejsce

 

Jako że zostałem zdegradowany z prezesa langoszów na Bace karawany idzie mam prowadzić swe owieczki na czeskie hale podejmuje się tego wyzwania i zrobię wszystko co w mojej mocy by moje wszystkie owieczki oraz mój BACA JUNIOR-IRAS dotarły do celu i świetnie się bawiły tryskajac humorem i optymizmem. To pisałem ja świeżo mianowany BACA-JAROBARO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.