Skocz do zawartości

Langosze v 15 - 18 czerwiec


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 344
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Noo to pojechałeś Jaro z tym Komandorem  :lol:  :lol:

Zdecydowanie lepiej brzmi i wygląda  Marku .  Jaro im ciszej o organizatorze a raczej o tym co prowadzi listy i wątek. Tym

lepiej dla wszystkich zlotowiczów.  :D

Mówisz jednak to i masz  :ee:  :ee:

Jedziemy do do Czech to korony czeskie,  korony i jeszcze raz korony.

 

Link do cennika na kempingu    

http://www.machuzky.cz/?w=cenik

 

Ceny w sklepach w przeliczeniu na złote  bardzo podobne a może ciut taniej

Alkohol to raczej bierzemy nasz rodzimy, bo ich wyroby jakieś kiepskie i nie najlepiej wchodzą w gardło ( przynajmniej w moje )

Tak więc lepiej zabrać więcej, nie wypić wszystkiego i zawieźć z powrotem , niż uzupełniać zapasy u nich ( co czynię od jakiegoś czasu )

Co do cennika na barze to zabij ale nie pamiętam ile kosztuje u Any langosz. piwo czy cuś innego.

Owszem można wyjaśnić , że bar na kempingu to raczej napoje, napoje i jeszcze raz napoje. Jedynym chyba daniem są langosze , i frytki.

Tu w kwestii bardziej precyzyjnych informacji poprosiłbym " starych langoszowców " o pomoc.

Jeśli ktoś oczywiście pamięta ceny z ubiegłego roku .

Zresztą zadzwonię sobie do Any , jak się dodzwonię i dopytam , to napiszę.

Mam nadzieję PREZESIE JARKU że spełniłem troszkę Twoich oczekiwań  :hehe:  :hehe:  :hehe:

 

Do zobaczenia za tydzień i ciut ciut  :yay:  :drink:  :gitara:  :jesc:  :kawa:  :pub:  :hej:  :hej:  :hej:

Edytowane przez marko6 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Szanowny Zarządzie (Marku, Jarku) :]  za powyższe informacje :) 

 

Jako "zielona pytań parę mam:

Jeśli dobrze wszystko wyczytałam z cennika to za dwie dorosłe + dziecko do 16 lat, samochód, przyczepę i prąd wychodzi mi 235 koron za dobę?

Rozumiem, że na kempingu gotówka? A w jakimś sklepie w pobliżu też gotówka, czy można kartą?

Jeśli pogoda dopisze, to my chyba będziemy chcieli wyjechać dopiero w poniedziałek - nie będzie problemu?

 

No i poprosimy jedną dużą naklejkę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Szanowny Zarządzie (Marku, Jarku) :]  za powyższe informacje :) 

 

Jako "zielona pytań parę mam:

Jeśli dobrze wszystko wyczytałam z cennika to za dwie dorosłe + dziecko do 16 lat, samochód, przyczepę i prąd wychodzi mi 235 koron za dobę?

Rozumiem, że na kempingu gotówka? A w jakimś sklepie w pobliżu też gotówka, czy można kartą?

Jeśli pogoda dopisze, to my chyba będziemy chcieli wyjechać dopiero w poniedziałek - nie będzie problemu?

 

No i poprosimy jedną dużą naklejkę :)

już odpowiadam my za taki sam zestaw placilismy coś ok 800koron jak dobrze pamiętam za cały pobyt. Na kempingu i w barze i opłata za kemping tylko gotówka ewentualnie można dopracować. Jakieś 3-5km od kempingu w pierwszej miejscowości jest duży sklep typu biedronka Lidl tylko ichniejszy tam i gotówka i karta. Co do wyjazdu w poniedziałek to myślę że nie będzie problemu. Co do naklejki nie ma problemu. W razie kolejnych pytań służymy pomocą ja prezes i SZANOWNY KOMANDOR MAREK

Dziś drugi etap przygotowań niewiele wyszło ale kto pierwszy ten lepszy czyli dziś jarobaro przygotował kiszke ziemniaczaną oraz udziec z indyka z domieszką kurczaka i duża ilością zurawiny

post-15305-0-53635300-1496678376_thumb.jpg

post-15305-0-05867200-1496678426_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś drugi etap przygotowań niewiele wyszło ale kto pierwszy ten lepszy czyli dziś jarobaro przygotował kiszke ziemniaczaną oraz udziec z indyka z domieszką kurczaka i duża ilością zurawiny

Jarek będziemy sąsiadami, więc kto bliżej ten i tak będzie pierwszy  :slina:  :slina:

 

 

 

Jako "zielona pytań parę mam:

Jeśli dobrze wszystko wyczytałam z cennika to za dwie dorosłe + dziecko do 16 lat, samochód, przyczepę i prąd wychodzi mi 235 koron za dobę?

 

 

 

Coś nam się nie chcą zgodzić rachunki

Wedle cennika to co policzyłaś powinno wyjść 225 koron

Poprawmy malutkie nieścisłości dziecko jest liczone taniej od 6- 15 lat.

No ale zapomniałaś jeszcze pewno doliczyć tzw klimatycznego.

Jest taka pozycja na samym dole cennika to 15 koron od osoby dorosłej na dobę

 

Rekreační poplatek obecnímu úřadu – osoba nad 18 let               

 15,-Kč/den

Edytowane przez marko6 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto teraz Panie Szpara będzie kierownikiem ogniska ???? Noooo ktooooooo   :niewiem:  :niewiem:

No nic. Jurek tak czasem bywa. Zresztą akurat Ty pisałeś się od razu ze znakiem zapytania.

Tak czy owak szkoda i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA UWAGA !!!!!!!!!

Dla przyjeżdżających w środę pod decathlon przypominam by zwrócić uwagę na wysokość bramek na parkingu pod decathlon em gdyż z tego co pamiętam to jest tam 3m więc kto kamperem to i większą budka to trzeba uważać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Jedynym chyba daniem są langosze , i frytki.

Tu w kwestii bardziej precyzyjnych informacji poprosiłbym " starych langoszowców " o pomoc.

Jeśli ktoś oczywiście pamięta ceny z ubiegłego roku .

Zresztą zadzwonię sobie do Any , jak się dodzwonię i dopytam , to napiszę.

Mam nadzieję PREZESIE JARKU że spełniłem troszkę Twoich oczekiwań  :hehe:  :hehe:  :hehe:

 

 

Rozmawiałem z Aną ( właścicielką baru )

Langosz  kosztuje 45 koron

Pilzner    35 koron

Radegast  26 koron

Owszem jest też tam dostępna jakaś zupa i frytki

Ana prosiła pozdrowić wszystkich przyjeżdżających ,co czynię i pozdrawiam w imieniu Any   :hej:  :hej:  :hej:  :hej:  :hej:  :hej:  :hej:  :hej:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.