Skocz do zawartości

Wymiana gniazda 13 pin


MKJ

Rekomendowane odpowiedzi

[mention=20786]Jaśki[/mention]

Dzięki serdeczne

 

kupiłem tu:

Zobacz ofertę: GNIAZDO ELEKTRYCZNE 13-POLOWE ERICH JAEGER https://allegro.pl/oferta/gniazdo-elektryczne-13-polowe-erich-jaeger-9987042201?utm_medium=app_share&utm_source=facebook

 

wygląda dość porządnie, ale jakoś nie mam przekonania, że to jaeger  

Jaeger powinien mieć przecież logo na klapce

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 207
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

35 minut temu, Maras napisał:

Dzięki @Maras nie wpadłem na to ?

16 minut temu, jacek00 napisał:

Jaeger powinien mieć przecież logo na klapce

 

Właśnie o to chodzi, sprawę zgłosiłem do allegro i zobaczę co napiszą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, jacekzoo napisał:

Dzięki @Maras nie wpadłem na to ?

Właśnie o to chodzi, sprawę zgłosiłem do allegro i zobaczę co napiszą

 

Zamawiałem parę dni temu naświetlacze diodowe 2 x 30w i jeden 200 w COB, I wszystkie były  inne jak na foto i przyszły w dwóch paczkach w innym terminie. O ile ten Cob był ok to już te 30 w odesłałem. Wcześniej dzwoniąc i pytając czy wiedzą co wystawiają a co wysyłają ? A co za różnica ,moc się zgadza więc nie mają sobie nic do zarzucenia !!!!!!!!!  Nie rozmawiałem dłużej bo szkoda mojego czasu na taką gadkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie o to chodzi, sprawę zgłosiłem do allegro i zobaczę co napiszą
Uściślając. Erich Jaeger ma logo na obudowie. Bo jest inna firma Jaeger Automotive, która też robi gniazda ale to co innego. Pewnie sprzedał Ci tego drugiego Jaegera bo nie rozróżnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie rozmawiam, zgłaszam do allegro, jak są wątpliwości to blokują konto do czasu wyjaśnienia. Z miesiąc temu oddali mi kase za jednego takiego cwaniaczka a konto dalej zawieszone ?

Teraz, jacek00 napisał:

Uściślając. Erich Jaeger ma logo na obudowie. Bo jest inna firma Jaeger Automotive, która też robi gniazda ale to co innego. Pewnie sprzedał Ci tego drugiego Jaegera bo nie rozróżnia emoji1787.png

Pies go szturchał, chciałem erich jaeger, bo.... ich lubię ? a na aukcji był erich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, jacekzoo napisał:

Dzięki @Maras nie wpadłem na to ?

Właśnie o to chodzi, sprawę zgłosiłem do allegro i zobaczę co napiszą

Witam,

Z całym dla kolegi szacunkiem i sympatią - nie to żebym się wtrącał - ale w opisie wspomnianej aukcji

https://allegro.pl/oferta/gniazdo-elektryczne-13-polowe-erich-jaeger-9987042201?utm_medium=app_share&utm_source=facebook

jest takie info:

Allegro_e.thumb.png.756bdda952c3d227fcbd6ab498a4e554.png

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Tofel napisał:

Witam,

Z całym dla kolegi szacunkiem i sympatią - nie to żebym się wtrącał - ale w opisie wspomnianej aukcji

https://allegro.pl/oferta/gniazdo-elektryczne-13-polowe-erich-jaeger-9987042201?utm_medium=app_share&utm_source=facebook

jest takie info:

Allegro_e.thumb.png.756bdda952c3d227fcbd6ab498a4e554.png

Pozdrawiam

zgoda, ale w tytule i w opisie jest napisane jaki producent. na razie czekam na odpowiedź allegro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wymienione gniazdo przyjechało, takie coś

https://www.iparts.pl/czesc/gniazdo-hella-8jb005949001,0-2-8jb005949001-836978.html

nie miałem w łapie jaegera, ale to wygląda bardzo porządnie. Teraz tylko kwestia zamontowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gniazda są porównywalnej jakości. Gdybym miał je jakoś sklasyfikować, to określiłbym je, jako "najwyższą półkę". To gniazda na lata. Będziesz zadowolony. Hella, to konkretna i uznana firma. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzy dni temu rozkręciłem gniazdko 13pin bo lewa pozycja raz świeciła a raz nie. Poluzowała się śrubka trzymająca jeden z przewodów.

Tu jest fotka gniazdka które  zamontowałem  12 lat temu  ! jest czysto ,zero rdzy i wygląda jakby było wczoraj montowane. Warto się przyłożyć i zrobić to porządnie :)   

13pin.thumb.jpg.f8d666ad671f0ebea1b11a132070b732.jpg

 

Edytowane przez Maras (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U był inny problem, jakiś czas temu jak jeszcze hobbitke miałem, coś sprawdzałem i podpiąłem samo wtyk 13pin, ruszyłem i wyrwało wtyczkę. Tzn gniazdo i wtyczka przeżyły ale te trzy ząbki coś się wyszczerbiły i czasami muszę nurkować, żeby podpiąć. Ale zobacze jak w ASO się przyłożyli do zamontowania ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.