Skocz do zawartości

Kto pomoże w ocenie stanu przyczepki ,Bieruń


konradviper

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 83
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A jakie są Twoje pierwsze dwa miejsca?

 

na teraz to co mam na 1 miejscu - Adria Altea 552pk, ewentualnie może być układ z piętrusami z tyłu ale po długości przyczepy nie szerokości, obok kanapa ze stolikiem. Na przodzie łóżko francuskie. Ja nie lubię kanap typu podkowa i rozjeżdżających się poduszek podczas snu, tylko dobry materac w 1 kawałku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek nie wiem jak Ci się poduszki z podkowy rozjeżdżały. Nasze ciężko w ogóle ruszyć do składania spania a co dopiero rozjeżdżanie podczas snu. W czasie jazdy też mam rozłożoną podkowę i wszystko na swoim miejscu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek nie wiem jak Ci się poduszki z podkowy rozjeżdżały. Nasze ciężko w ogóle ruszyć do składania spania a co dopiero rozjeżdżanie podczas snu. W czasie jazdy też mam rozłożoną podkowę i wszystko na swoim miejscu

To już zależy od producenta i jego pomysłów. Zarówno w angielce jak i tabbercie miałem z tym problem. Po za tym było twardo i kręgosłup siadał. Na łóżko stałe zamawiasz materac jak w domu, na podkowie używanej za dnia nie przejdzie. Mam teraz małą kanapę ze stolikiem na środku, nam wystarczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

odnośnie stanu się nie wypowiadam. Bardzo ciekawy układ, całość psuje jedynie mała lodówka, szczególnie, że jest miejsce na dużą.

 

być może to krajowa sztuka i warto jechać póki stoi ?

 

aha, ktoś oszczędził na bagażniku rowerowym, nie jest uchylny, będzie kolidował z otwarciem klapy w bakiście.

Edytowane przez maarec (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyczepa z wyglądu wygląda na bardzo zadbaną i ładną. 
Na minus oczywiście mała lodówka. To jest nieporozumienie zwłaszcza, że to przyczepa stricte dla 2+2.

 

Bardzo duże MW i małe DMC co daje tylko 200 kg ładowności, a biorąc poprawkę że w przyczepie zostało dodane sporo elementów dodatkowych jak uchwyt TV, bagażniki, aku itp to może się okazać, że tej ładowności za wiele już nie zostało.

 

Z rzeczy rzucających się w oczy na pierwszy rzut oka to jakiś materiał wystający zza piecyka i dziadowsko przymocowany uchwyt na TV


 nie jest uchylny, będzie kolidował z otwarciem klapy w bakiście.

 

Jest uchylny! Tylko najpierw musisz zdjąć rowery, a potem ręcznie uchylić :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem z tą lodówką przesadzacie... To nie jest wcale taka mała lodówka...I dla 2+2 szczególnie w przyczepie jest wystarczająca, no chyba że tam ma leżeć zgrzewka piwa na stałe...

 

A MW trzeba sprawdzać a nie czytać...

Edytowane przez Misio (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem z tą lodówką przesadzacie... To nie jest wcale taka mała lodówka...I dla 2+2 szczególnie w przyczepie jest wystarczająca, no chyba że tam ma leżeć zgrzewka piwa na stałe...

 

Ja nie przesadzam ;) Mam małą lodówkę teraz, i wystarczy że raz żona pójdzie na zakupy i już nie mam gdzie piwa trzymać :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.